Má Gareth fobii, upravil auto, nebo zachránil Davida v zábavním parku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:7 254

Má Gareth velice specifickou fobii, zachránil v zábavním parku Davida, nebo vyšperkoval jedno auto?

Poznámky:
Alton Towers je britský zábavní park.
National Trust je nezisková organizace zabývající se ochranou památek a přírody.
Skotské vejce je takové vejce zapečené v mletém mase.

 

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Garetha. Trisho, odkud znáš Garetha? Tohle je Gareth, přišel do mého pořadu, aby se zbavil strachu ze... skotských vajec. Jo, jasně. Dobře, Richi, možná bys chtěl říct, odkud znáš Garetha? Tohle je Gareth, vyšperkoval mi káru na rybářské auto. A nakonec David, odkud znáš Garetha?

Tohle je Gareth, vysvobodil mě z horské dráhy, když se tam zaseklo vozítko. Prosím, ať je tohle pravda. Prosím. Tady to máme, host Trishy, co má fobii, Richův šperkovač káry, nebo Davidův zachránce ze zábavního parku. Kde chcete začít? Rozhodně u Trishy. Viděl jsem tvůj pořad, lidi tam nechodí kvůli fobii, ale mohl by tam být proto, že měl sex se skotským vejcem.

Strach ze skotského vejce? Měl s ním špatný zážitek. Jak se to projevovalo? Zpanikařil a byl vystrašený, když viděl skotské vejce. Ale určitě je snadné se vyhnout skotským vejcím. V supermarketu je malá sekce, kterou můžeš snadno obejít. Potřebuji na Vánoce Baileys... Sakra! Co když zbožňuje vepřové koláče?

Jmenuj supermarket, kde vepřové koláče nejsou vedle skotských vajec. Jak se jmenoval název té epizody? Bylo to: "Snoubencova fobie z karbanátku zkazí mou svatební hostinu." Dobře. Je neohleduplné objednat pyramidu skotských vajec, když se jich bojí. Můžete se ptát někoho jiného? Která horská dráha to byla?

Jmenovala se: "Uprchlý důlní vozík." Co? Šlo o to, že historický důlní vozík najednou ujel, což mělo být děsivé. - Kde to bylo? - Alton Towers. Alton Towers? Jak ses zasekl? Vozík přestal ujíždět. Jel skrz několik tunelů a u jednoho se ve tmě zastavil.

Jasně. Přes reproduktory nám řekli: "Zůstaňte, kde jste, někoho pošleme." Byl to Gareth. Fakt nemůžu uvěřit, že ses v den volna rozhodl jít do Alton Towers. Dělal jsi dokument pro BBC 4 o hrůzách moderního života? Myslel si, že je v National Trust. "Nejsou tu vůbec žádné muškety!"

David nebyl a nezasekl se... - David nikdy nebyl na horské dráze. - Byl! Byl jsem na rozlučce se svobodou. Tam lidi jako já dělají věci, které by nikdy dělat nechtěli. Co Richův šperkovač káry? Richi, z tvého normálního auta se stalo rybářské? Co to bylo za auto? Nebylo to auto, ale malý pick-up.

Jak z něj udělal rybářské auto? V podstatě je vzadu část s kyblíky a sedátkem, ze kterého můžeš rybařit. Je tam držák na pruty a bedna na rukavice se dá zavřít, můžeš tam přivázat mušky. Zní to, že z toho auta při rybaření ani nevystupuješ. Musíš z toho auta vylézt! Moc to nevyšperkoval, vzal jen pick-up a dal tam pruty a kyblík. Nemělo by to být vyšperkuj mi káru, ale spíš strč mi kyblík do auta.

Chápu správně, že fráze "vyšperkuj mi káru" znamená uprav mi auto? Jo. Proč? Lee, můžete buď tipnout vystrašeného hosta z pořadu Trishy, Richova upravovače auta, nebo Davidova zachránce z horské dráhy. Trishino tvrzení je prostě šílené. Kdyby David musel na rozlučku se svobodou, tak by trval na tom, že se změnily plány a musí do Benátek.

Důvod, proč bych mohl věřit, že David říká pravdu, je Garethův pohled. Takový patří člověku, který šlápl vedle a pokusil se sbalit 14letou holku. Nemyslím se, že může jít o skotské vejce, to by pak asi nechtěl jít znovu do televize. Prosím, Lee, tipujte. Nevím proč, ale myslím si, že Trisha říká pravdu. Fakt si to myslím. - Ne.

- Co ty tipuješ, Bene? Tipuji Davida, ale... - Já tipuji Riche. - A já Trishu. Tak co tipnete? Tipnu Trishu. Lee tipuje Trishu. Garethe, možná bys nám chtěl říct, ke komu patříš? Byl jsem u Trishy, abych se zbavil strachu ze skotských vajec. A byl naprosto úžasný. Jsi vyléčený, Garethe?

- Ano, jsem. - Svatba bude? - Bude. - Gratuluji a moc děkuji. Děkuji.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě asi nikdy nepřestane bavit ten Davidův projev, ta distingovaná spisovná angličtina a precizní přístup.
Stejně tak Leeho sarkasmus vyhnaný ad absurdum do nesmyslů.
Jsou naprosto perfektní kombo...

50

Odpovědět

ako mozu mat tieto relacie take vysoke hodnotenie ako uznavam je to vtipne tak na 80% ale na 97% to ste uz uplne vypatlani?

315

Odpovědět

musíš mít zajímavej život

141

Odpovědět

Jestli se to tobě líbí na 80% a pěti dalším lidem se to líbí na 100%, tak průměr je 97%. Ale to asi víš, když nejsi vypatlaný.

40

Odpovědět

That's bollocks! :D

41

Odpovědět

Díky za překlad. Jenom poznámka pro příště. Myslím si, že by bylo super se v Poznámkách zmínit i o tom, co to je skotské vajíčko nebo hodit nějaký odkaz, jak to vypadá. Hodí se to pak do kontextu a myslím si, že většina z nás neví o co jde.

91

Odpovědět

Je to v podstatě takový smažený karbanátek s vejcem uprostřed - vejce naměkko, obalené v mletém mase
https://www.vareni.cz/include/ir/clanky/8334/vejce8--780x585.JPG

Gordonův recept: Gordon Ramsay’s Scotch Eggs with a Twist

31

Odpovědět

Díky za upozornění, při úpravě příspěvku jsem na to zapomněl. Už je tam :-)

70

Odpovědět

+XardassMožná bych přidal i "pimp my ride"... češtině nejde pochopit, proč se lidi smějou.

10

Odpovědět

+XardassTak toho už se bojím taky :-D

20

Odpovědět

Také jsem to nevěděl a googlil jsem co je to za specialitu. Docela mne překvapilo, že to je normální pštrosí vejce :D

52

Odpovědět

je to problem hodit do googlu? alebo mas ochrnute prsty a stranky ovladas jazykom a nevies, ci by si chcel liznut škotove vajce?

213

Odpovědět

Tak to rozuzlení mě fakt překvapilo. Vůbec jsem to netipoval. Zase jsem si potvrdil že tenhle pořad je kvalita. A hlavně se jen tak neomrzí. I díly které jsem několikrtá viděl, mě furt baví. Ale je to peklo, vždycky si řeknu že kouknu na jeden díl a pak po dvou hodinách nemám dost. To samé se mi děje s Whose line is it anyway? a Angry video nerdem. :-)

172