Museli rodiče Leemu změnit jméno?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 468

Proč museli rodiče Leemu změnit v mládí jméno? Lee má v týmu Michaela Buerka a Russella Howarda. U Davida je Danny Baker a Anton du Beke.

 

Poznámky:

P. G. Wodehouse (Pelham Grenville Wodehouse) – britský spisovatel a také humorista a mistr situačních gagů

Přepis titulků

Rodiče mě museli přejmenovat na Leeho, protože jsem nedokázal vyslovit své pravé jméno. Jaké bylo tvé skutečné jméno? - Mé skutečné jméno… - Nenuť ho. Byl jsem pokřtěný jako Leo. Vím, říkáš si, proč jsem nevyslovil Leo? Měl jsem nějakou malou vadu řeči. Vada řeči, díky které nevyslovíš O? Bylo to hrozné, Lee nikdy nedokázal dát najevo překvapení.

Byla to zvláštní vada řeči, nemohl jsem s tím totiž přestat. Říkal jsem: „Leooo.“ Dělo se to dlouho a začalo je to štvát. Kolik ti bylo, když si řekli: „Nikdy se to nenaučí. Jsou mu dva roky a ani nedokáže vyslovit své jméno.“ Kolem… Bylo to kolem čtyř let. Stejně mi říkali Lee, zkrátili to z Leo. A řekli: „Víš co?

Bude jen Lee.“ Proč by řekli, že to bude jen Lee? Jo: „Možná, že když vynecháme písmeno, tak přestane.“ Mohl bys říkat Leeee. Což je horší, dokonce nudnější než Leooo. Proč P. G. Wodehouse přezdívali Plum? Protože se jmenoval Pelham. A když byl malý, tak to nedokázal vyslovit. Takže něco takového už se stalo. A ty jsi v mnoha ohledech P. G. Wodehousovi podobný. Nežeru mu to.

Nemyslím si, že by to rodiče změnili. Souhlasím. Ve čtyřech letech by říkali: „Naučí se to. Chceme mu říkat Leo.“ Tipuji lež. Co tipuješ? Myslím, že Lee je akorát. - Tipujeme lež. - Všichni tipují lež. Lee, byla to pravda, nebo lež? Lež.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě kratší WILTY by nebylo? :D

80

Odpovědět

Je tu smutný. Show, na kterou sem chodí hromada lidí se překládá po minutách za týden...

50

Odpovědět

+Just a tipprekladatel potreboval voraz no

10

Odpovědět

+mirekZrejme chodil do práce. Asi do reštaurácie. :D

21