Russell Howard zaměstnancem rokuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:7 623

Russella Howarda už jste u nás mohli několikrát zahlédnout. Je to stand-up komik, který v dnešní epizodě tvrdí, že jednou byl vyhlášen zaměstnancem roku.

Poznámky:
Argos je britský maloobchodní řetězec.
Mystery shopper je fiktivní nakupující, který pro firmu nakupuje v nějaké její pobočce za účelem zjištění kvality služeb a kompetence personálu.

Přepis titulků

V roce 1997 mě v Argosu vyhlásili celostátním zaměstnancem roku. Pár lidí tleská. Gratuluji. Jak dlouho jsi tehdy byl v Argosu zaměstnaný? Tři roky. Kolik ti v tý době bylo? V roce 1997 mi bylo 17. Dobře.

V čem jsi byl tak dobrý, že zvolili tebe? Tím, že jsem říkal: "Ano, seženu vám to." A sehnal jsem to. Byl jsi celostátní vítěz? No... jo. Nejdřív muselo jít o nějakou skupinu lidí a pak o finalisty. Jak zjistili, že tvá práce je o dost lepší než... Hádám, že to nebylo v pořadu Argos Factor. Simon Cowell by řval: "Jsi špatnej, vypadni."

Dělá se to tak, že každá pobočka vybere své mladé zaměstnance roku a na ně pošlou mystery shoppera. A víš, v kolik tam zhruba přijde. Takže si dáváš extra pozor... Jen jednoho? Byl jsi ve škole... Na střední. Takže na částečný úvazek? Jo.

Takže zaměstnanec roku měl částečný úvazek. Není tam tak dlouho jako ostatní, takže toho nestihne tolik posrat. Musím říct, že jsem tomu vůbec nevěřil, ale poslat mystery shoppera zní jako postup, který by skutečně udělali. To rozhodně. Vypadáš nějak šťastně. Ty tipuješ lež. Myslím si, že je to lež.

Dám na svůj tým a tipneme lež. Tipujete lež. Russelle? Je to lež. Je to lež, Russell nebyl celostátním zaměstnancem Argosu v roce 1997. V Argosu totiž neprodávají velmi krátká pera. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen poznámka k překladu v 01:00 - vzhledem k tomu, že mu bylo 17 a je to Brit, tak myslím, že tady výraz "college" znamená spíš střední škola. V Británii takhle označují formu vzdělání nejčastěji od 16 do 18 let, kde se studenti připravují na A-levels (něco jako naše maturita). Těch forem střední školy tam je víc (mám v tom trochu guláš) - tyhlety colleges, grammar schools, pak něco, co si přímo říká high school a tak (a možná pod college spadá tohle všechno, zas tak podrobně se v tom neorientuju).

20

Odpovědět

Díky, opraveno, v těch 17 dává opravdu větší smysl střední :-)

12