Jarní prázdniny (3/5)Život na koleji (S02E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:274
Počet zobrazení:3 824

Je tu v pořadí již 3. díl road tripu naší oblíbené bandy. Dnes se dozvíte, jak tráví volný čas Steph s Marshallem a jak milá a normální je Dannyho nová přítelkyně. ;-)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Mikeovo CDčko hudby na cesty? Mike je blb. Život na koleji 2x15 - Jarní prázdniny (3/5) Zdravím, pozemšťané. Dělám si srandu! Jsem zpátky u vás... a mám za sebou první oficiální den vesmírného tábora. Vlastně...

je ten název ochranná známka. Jamajčan v kosmu - vesmírný tábor v jamajském stylu. Ale je tady strašná legrace. V dárkových balíčcích jsme měli tyhle helmy. Simuluje to pocit, jaký máte s helmou na hlavě, protože... je strašně nepříjemné mít neustále něco na hlavě. Panebože, dneska to byla sranda. Vyzkoušeli jsme si multimediální letový simulátor, pak jsme si zkusili antigravitační přístroj a tři děti se pozvracely.

Bylo to srandovní. A pak jsme dostali za odměnu dort. Naši vedoucí jsou výborný. Každému se samostatně věnují. Myslím, že by z tohohle mohla být má nová kariéra. Už teď tady mám strašně moc kamarádů. Třeba Pepée, Alejandro, Francie, jeden malý kluk s brýlemi, Jonah...

Všichni chodíme společně na oběd do jídelny. Zjistila jsem o nich spoustu věcí. Třeba Francie je 11 let. Zrovna si moc nerozumí se svými rodiči. Tohle je ta nejlepší dovolená v mém životě. Jarní prázdky! Užijte si to doma, perverzáci! Jo!

Gophere, můžeš nám říct, co se teď děje? Právě projíždíme pouští High Desert. Na ceduli stálo: "Abyste zabránili přehřátí, vypněte klimatizaci na dalších 25 kilometrů." A... jelikož je venku 36 °C, není v autě úplně příjemně. Lacey, je mi... velmi ne špatně od žaludku. Shane si zabral přední sedadlo, - takže...

- Předek! musím trčet vzadu a je tu hrozný vedro. Gophere, nejsme v Egyptě? - Jsem si dost jistej, že nejsme. - Dobře. To mi stačí. - Co tě k tomu vede? - V podstatě všechno, co vidím kolem. - Právě jsme minuli výjezd do Egypta. - Fakt? Gophere, podle mě jsme v Egyptě. Dobře.

Budu ve tvých snech. Budu ve tvých... "Ahoj, tady Mike. Prosím, zanechte mi vzkaz po zaznění tónu." Zní tam jako naprostej magor. Zdravíčko! Mám tady tu pizzu. Mám tady tu pizzu, co jste si objednal. Pracuji v univerzitní pizzérii a vy jste si objednal pizzu.

Myslím, že máte s ančovičkama... a taky mi volala vaše máma a chtěla, abych vám řekl, že jste... že jste... že žijete v plínovém světě. Žijete ve světě plín, protože jste dítě žijící... Budu ve tvých snech! Budu ve tvých... Kluci, mám tady nepřijatej hovor od 949.

- Nevíte, kdo to je? - Irvine. Ukaž to. - To je Laceyino číslo. - Lacey mi volala? Jejda, já mám... Já od ní mám šest nepřijatejch hovorů. Zavolám jí. Já mám nepřijatej hovor od stejnýho čísla. Já sice mobil nemám, ale na Gopherovým je další nepřijatej hovor.

Na tomhle mobilu, co mi dala Lacey, je od Lacey 13 nepřijatých hovorů. Pohotovostní mobil. Asi se bála, že jsme měli bouračku nebo tak. Počkej, ona volala nám všem? Měli jsme zapnutou tu hlasitou hudbu a... neslyšeli jsme telefon. Tak zkusila zavolat všem, aby se ujistila, že jsme v pořádku. To je trochu šáhlý.

Ne, podle mě je to sladký. Podle mě je to hrozně sladký. Evidentně jí na mně moc záleží a nechápu, co se vám na tom nezdá. Je vidět, že jste neměli nikdy holku, která by vás tak milovala. Víš, co je taky sladké? Halloweenské bonbóny. Ale zároveň jsou děsivé. Já byl s Emily ve vztahu dva roky. Jo, ale půlka toho vztahu byla nejspíš úplně bez lásky, takže... Tak jo, to je...

podle mě nefér. Nebo lízátko s žiletkou uvnitř. To je docela sladký. Řeknu vám, že jsme pěkně unavený. Dnešek jsme strávili na pláži. Byli jsme tam až odpoledne. Já měla tábor dneska jen dopoledne, tak mě Marshík vyzvednul. Vzala jsem si s sebou všechny nafukovací hračičky. Ne tu, co myslíte.

To je moje nafukovací hračka. Dováděli jsme ve vlnách a Marshík surfoval bez prkna. To bylo skvělý! Bylo to hnusný. Viděl jsem tam kondom. - Vzal sis ho? - Ne. Taky jsme spolu postavili hrad z písku. Teda Marshík. - Jo.

- A pak jsme napsali do písku naše jména a udělali jsme pár romantických fotek nás dvou na Facebook. A pak jsme trochu, jak se tomu říká? Lenošili. Opalovali jsme se. A já jsem se vyčůrala do moře. Taky jsme se seznámili se sympatickým zmrzlinářem. Měli jsme úplně stejný plavky. Steph si půjčila detektor kovu, kterej stál 125 dolarů na hodinu. Ale podívejte, co jsem našla.

Našla jsem ryzí zlato. Zlatý prsten. Musí mít cenu aspoň... nevím, 500 tisíc dolarů? Podle mě nemá cenu 500 tisíc dolarů a je z umělý hmoty. Je to rozhodně... - Nějak se tady odlupuje. - Jo. Steph měla ten detektor asi pět minut a pak se začala nudit a rozhodla se, že půjde hledat hvězdice ve vodě, která měla hloubku asi pět cenťáků a evidentně v ní nebyl žádnej život.

Žádný jsem nenašla. Taky se mi povedlo salto pozadu. Bez rukou. Bez rukou. Dávám ti šestku. Věřili byste tomu? Hele, vypadá úplně jako ty. - To musí bejt on.

- Asi jo. Zvládli jsme to, kluci. - To je ten, co byl na internetu? - Já jsem to nestudoval. Nejspíš. Největší Gopher na světě. Neměli bysme dál hledat opravdovýho Gophera? Co myslíš? - Ne, nevypadá jako on. - Dobře, jedem dál. Ahoj. To jsem já...

Mike. A mluvím s tebou, Brittany. - Jak se vede? - Skvěle, Mikeu. - A co ty? - Já se mám taky dobře. Akorát všechny zdržuju od cesty k největšímu Gopherovi na světě a radši s tebou tlachám po telefonu. To musí bejt hrozná sranda, Mikeu. Jo, radši s tebou telefonuju, než abych byl s kámošema v autě a jel za největším Gopherem na světě.

Mikeu... ty jsi tak vtipný! Dobrá. Zrovna spíme v autě. - Aspoň se snažíme. - Snažíme se. Radši zhasnu světlo. Kluci, až usnete...

měli byste vědět, že budu ve vašich snech. Budu ve vašich snech. Ve vašich snech. Budu ve vašich... Budu ve vašich snech. Budu ve vašich snech. Ve vašich snech. Budu ve vašich...

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

caw lidi našel sem to v AJ tak jestli se na ten díl chcete kouknout je tu http://www.videohippy.com/video/20530/Dorm-Life-Episode-215--Spring-Break--Part-3

180

Odpovědět

Nefrčí to:(

180

Odpovědět

Jen tak btw. v 2.36 kdy říká, že na cedulce bylo napsáno aby vypli klimatizaci aby se nepřehřálo auto tak tam má být zapli ... logicky aby ten horkej vzduch pouštěli ven a ulevili motoru a proto jim je ještě větší vedro a sám říká turn on ;)

180

Odpovědět

Ta Steph je vážně uchýlná... :-D :-D

180

Odpovědět

taky se kloním k laugh... ;)

180

Odpovědět

po chvilce zní ten začátek jako Mike's socks

180

Odpovědět

Tak já vás rozsoudím, definitivně laugh. :)

180

Odpovědět


Odpovědět

Prosim neví někdo kde bych stáhl tu vypalovačku co tam měliv autě? To: I´ll be in your dreams :-D Pokud někdo pozná DJ byl bych moc vděčný :-)

180

Odpovědět

No, ja mu rozumim neco na styl "ueef". Asi se to vic blizi k laugh, ne wet, soude podle toho f na konci. Ale je fakt ze wet by bylo kapanek vtipnejsi a peprnejsi :)

180

Odpovědět

I'll be in your dreams! =D

180

Odpovědět

brbr: Já slyšel taky wet, ale scr00chy slyšel laugh. Pouštěl jsem si to podruhý a fakt nevím. :-)

180

Odpovědět

Az na "Oh Mike, you make me wet" to bylo dost slaby; uz aby zacaly zas normalni dily.

180

Odpovědět

Stoprocentně lepší než předchozí dva.

180

Odpovědět

Mike socks! :D...
I když to je rozhodně skok dolů, tak se pořád docela bavím :)

180

Další