Zprávy z maloměsta

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:4 641

Dnes jsem pro vás přeložil část z Noční show Davida Lettermana s názvem Zprávy z maloměsta, ve které vám Dave ukáže, jaké zajímavosti můžete naleznout v amerických novinách a inzercích.

Přepis titulků

Noční show Davida Lettermana Děkuji vám mnohokrát. To byl Paul Schaffer a jeho kapela. A teď, dámy a panové, je čas na Zprávy z maloměsta. Noční show uvádí Zprávy z maloměsta Děkuji moc Paule. Máme tu pro vás... vytříděné výstřižky z různých amerických novin.

Většinou maloměstské publikace. Nazvali jsme to Zprávy z maloměsta. Některé výstřižky jsou vážné. Některé jsou k zamyšlení. Některé jsou naprosto k popukání. Těch je pomálu. Pojďme se do toho pustit, a hned uvidíte, co mám na mysli. Tento výstřižek je z New Jersey Transcript z Morganvillu v New Jersey.

Podívejte se. Tohle mě docela dostalo, když jsem to viděl. Přehlídka psů různých plemen. Vidíte? Přehlídka psů různých plemen. Zvířatům vstup zakázán. Už víte o co jde? Takhle to chodí. Zvířatům vstup zakázán.

Tento je z Picture Post z Fremontu ve Wisconsinu. Podívejte. Je to reklama. Královské tetování. Uděláme na počkání. To nesnáším, když musím něco nechat v tetovacím salónu. Uděláme na počkání. Můžeš si zatím dojít pro kávu.

- Končetinu tam můžeš nechat.- Přesně tak. Tento je z Providence Journal na Rhode Islandu. Podívejte na ten malý inzerát v sekci Zdravotnické potřeby. Elektrické křeslo. Skoro jako nové. Prodám za 2300 dolarů. Zdravotnické potřeby. To je dobrá cena. To je zatraceně dobrá cena elektrického křesla. To je skvělé.

Skoro jako nové. The News Gazette z Champaigne ve státě Illionois. Tohle je dobré. Je to nabídka pracovního místa. Dozorčí v pěstírně a na zeleninové farmě, mluvící dvěma jazyky. Mizerné benefity. Já si nemyslím... To snad ani... Já...

Tohle asi není flek, který hledáte, protože... tenhle pěstitelský a zeleninový byznys je pěkně odporný, ohavný, nic než hnusný. Tento je z Glens Falls Post Star v New Yorku. Snídaně formou švédských stolů. Od devíti do jedenácti dopoledne. Lidé s poruchami příjmu potravy. Od šesti odpoledne. Cože? Cože? To nechápu.

Cože? Tohle pochází z Calhoun County Reminder, Rockwell City, stát Iowa. Je to reklama na obchod s lihovinami. Dva a půl nebo pět kilo ledu. Oboje k dostání chlazené. To je dobré vědět. Až si něco necháte potetovat v tetovacím salóně, nemusíte tady zbytečně čekat až se vám vychladí led. Tento je z Williamsport Sun Gazette ve státě Pennsylvania. Můj oblíbený. Jestli někdo znáte osobu, která platí myším, aby mě poslouchaly ve zdech mého domu v Percyho ulici.

Prosím ozvěte se. Platí myším. Nestačilo tam ty myši jen dát. Zřejmě jim musí ještě platit, aby s tím chlápkem mluvily. Tohle je velmi hezké. Je to z Press Register ve městě Mobile, stát Alabama. Vše nejlepší k 91. narozeninám. Podívejte se.

Koukněte, jak si užívá... své 91. narozeniny. Proč mě nenechají na pokoji? Pro lásku boží. Proč mě nenechají na pokoji?! Tohle je varovná zpráva. Z inzerce města Dunlop ve státě Illinois. Varování! Pro princevillského majitele velkého psa, který kadí každé ráno na Ostrom Avenue. Seberte to.

Sledujeme vás. Sledujeme vás. A jestli to neseberete, tak zaplatíme myším, aby s vámi mluvily. Hele, poslouchej. Pojď se dohodnout. Kolik platíš těm myším? Protože... já jim dám klidně dvojnásobek toho, kolik jim platíš ty. Noviny The Rankin Ledger z Rankinského okrsku ve státě Mississippi píší o... třistapadesáti návštěvnících. Třistapadesát návštěvníků se zúčastnilo školního plesu pro seniory, sponzorovaného Pohřebním ústavem Ott & Lee.

Když se... Když se chcete bavit. Nakonec ještě jedna zpráva z Glens Falls Post Star v New Yorku. Na památku mému milovanému manželovi Eugenu Knappovi. Podívejte se, jakou tady máme krásnou vzpomínku. Na památku mému milovanému manželovi. Noční show uvádí Zprávy z maloměsta.

Dnes uvidíte Seana Penna, Barryho Sonnenfelda, Bena Harpera a The Innocent Criminals. Za chvíly jsme zpátky i s naším žebříčkem Top Ten. Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo platí myším? Vážně? Jak mám rád tyhle překlady rád a vážim si lidí co to dělaj (mimochodem děkuji za čas který tím strávíte aniž byste museli), tak tohle je ... tak tohle je .... tam neni ani dvojsmysl.

00

Odpovědět

zbytečný pořad

00

Odpovědět

7/10 tohle mám rád v každé Talk Show, a kdyby nekřičel na začátku, tak je to i za 9... škoda, že je takovej suchar, Kraus to umí mnohem lépe podat, viz. vietnamská lampička...

180

Odpovědět

Nwm.. tomuhle chlápkovi nějak nemůžu přijít na kloub.. Já radši Kimmela :)

182

Odpovědět

Výstřižky vtipný tak napůl, afektované výkřiky dost mizerný ...

Zeus: tohle je asi o vkusu, Kraus rozhodně neni špatnej zpěvák ;-)

180

Odpovědět

Trochu mi vadí to zdůrazňování vtipu, takové to " vtipe vylez Yaahee"...

180

Odpovědět

Ajvngou: Tak on normálně není špatnej, ale mám radši rozhovory s hostama no. Navíc třeba Ellen nebo Conana mám radši než Lettermana, ale Conana už zrušili. :-(

180

Odpovědět

Sice to má slabší hodnocení, ale rád jsem se konečně trochu podíval na tu legendu Lettermana, o který se zmiňujou v každým možným i nemožným seriálu nebo filmu. Rozhodně zajímavý vidět, odkud bere Kraus inspiraci.

190

Odpovědět

V originále zjevně stejně příšerný zpěvák jako mladý Kraus v Uvolněte se, prosím :-D

180