Bruce Lee vs. Clint EastwoodEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:8 280

O 70 hlasů tentokrát vítězí hrdinové, kteří prosazují právo a pořádek pomocí svých pěstí i zbraní. V roli drsného kovboje Clinta Eastwooda uvidíme Epic Lloyda a v roli mistra bojových umění, Bruce Lee, se představí Mike Diva. Kdo byl lepší? A kdo přijde příště? To je na vás!

Kdo přijde příště?

Nikola Tesla vs. Thomas EdisonStephen King vs. E. A. Poe

 

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Mám nejdrsnější pěsti hněvu v celým kraji, porazím školu karate i magory, co drápy mají. Kecy tě rychle přejdou, když pěst do chřtánu ti vrazím, já slova nepotřebuju, už z mýho řevu mrazí. Tvý filmy jsou hrozná nuda, jako sopel se to vleče, Chucka Norrise jsem zkopal, nunčakům nikdo neuteče! Vymyslel jsem Jeet Kune Do, podrážkou z boty tě majznu, dělám kliky na dvou prstech, takže táhni do hajzlu!

Pištíš jako holčička, já kulkám uhýbám, kámo, nakopu ti prdel rychlejc než uvaříš Kung-pao. V tělocvičně se flákáš, trénuješ kopačky, radši bys měl cvičit sladění slov a klapačky. Nepatříš do boje, ale do fabriky, tak běž vyrábět na iPod čudlíky. Ty tvoje tanečky mě vůbec nezastraší, stojíš za hovno, já mám i oči šikmější.

Zmlátil jsem hodnýho a zlýho, ty musíš být ten hnusnej, zmasil bych ti ksicht, ale tvá máma předběhla mě. Zahoď bouchačky a bojuj jak boxer v ringu, chlape, byl jsi hvězda osmdesátek, ale teď už ti jen hrabe. Hádáš se s lidma, kteří tu vlastně nejsou, radši si dám repovej souboj s touhle židlí dřevěnou! Copak sis myslel, že jsi dítě Štěstěny? Nejseš žádnej drsňák, když tě skolil aspirin.

Tvoje slavná síla je velká jak tvý péro, rapování nech na mě a běž hrát čínský domino. Porazil bych tě i v druhým kole, ale to je nemožný, protože dvojky se nedožil nikdo z tvý rodiny. Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

někdy kolem 0:17 :
"don't need words to serve ya"
"Imma just say waaataaaw"
Podle mě by bylo přesnější něco jako:
"Nepotřebuju slova abych tě naložil"
"Stačí jen wočoooo"

10

Odpovědět

Obama vs. Romney zasa mimo hlasovania :-/

30

Odpovědět

ten konec ho rozsekal jak B-rabbit v 8 MIle

200

Odpovědět

Clint je fakt Vrána, tak schválně, kdo, hmm?

110

Odpovědět

Trochu rasistickej Clint =D

641

Odpovědět

0:53 má byť na konci ošklivý namiesto hnusný (odkaz na film hodný, zlý a ošklivý)

111

Odpovědět

Já vím, ale aby se rýmoval se zbytkem, musela jsem ho upravit. Kdo film zná, tak ten odkaz pochopí i tak, jak je vidět u tebe. :) Kdo ho nezná, nepochopil by to ani ve správným tvaru, takže žádná škoda. Stejně jako pěsti hněvu, což je narážka na film Fists Of Fury, který u nás ale vyšel pod názvem Velký šéf.
U Skrillexe byla taky narážka na dalšího EDM/dubstep umělce, DeadMou5e. Do češtiny jsem ho přepsala jako Mrtvou Myš, a taky si nikdo nevšiml. :D

251

Odpovědět

Ten konec od Clinta dost podpásovka :)

861

Odpovědět

najbližšie do hlasovania Ghostbusters vs Mythbusters?

221

Odpovědět

Nemůžu si pomoct ale tenhle kousek mi připadá po hudební i textové stránce dost slabý, alespoň ve srovnání s např. Jack Rozparovač vs. Hannibal Lecter. Nemohli by jste příšte přeložit třeba Oprah vs. Ellen nebo Romeo and Juliet vs. Bonny and Clyde?

2013