Lákavá zbrojEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 988
Když ta postava měla tak krásnou zbroj, tak co jiného chcete dělat?

Přepis titulků

Prosím, musíš mi pomoci! Můj syn je dobrodruh jako ty, ale chytili ho bandité. Uvěznili ho někde v lese. Prosím, zachraň ho! - Přijmout. - Pospěš si, mám o něj hrozný strach. Dobrodruhu, prosím, pomoc! Světlo budiž pochváleno, děkuji ti.

Parádní výbavička. - Poslal tě můj otec? - Jo, přesně. Věděl jsem, že někoho pošle. Ale cítím se kvůli tomu trapně. Chtěl jsem být dobrodruh, legenda kraje. Ale neporazil jsem ani pár mizerných banditů. Jo, je to tu náročné. Hele, je ta tvá zbroj nějak očarovaná? Ach ano, je velice dobrá.

Otec ji objednal od koželuha. - Ale moc mi nepomohla. - No jo, to je na houby. Co vlastně musím udělat, abych tenhle úkol splnil? PROMLUV S OTCEM, OSVOBOĎ SYNA, VRAŤ SE PRO ODMĚNU Tak jo, takže… Ano, paráda. Díky, dobrodruhu. Musím se vrátit domů, otec o mě bude mít starosti. I když jsem selhal.

Díky za záchranu mého chlapce, dobrodruhu. Konečně můžu klidně spát, když vím, že je v bezpečí. Jo, rozhodně. - Tak kde je? - Kdo jako? - Můj syn. - Jo ten! On se ještě nestavil? Říkal, že… - Rozhodně sem měl namířeno, to vím. - Kde jsi sehnal tu zbroj? Co?

Nezabil jsem tvého syna a neukradl jsem jeho zbroj, pokud si to snad myslíš. Kde jsi sehnal tu zbroj? Tuhle zbroj? No tak tu… Když se vydáš po cestě z města a dáš se doprava, tak je tam farma a velký strom. Tam je týpek, potulný obchodník, takže už ho tam asi nenajdeš. Ale byl tam a od něj jsem si tu zbroj koupil. Paráda.

Těším se, až zase uvidím svého syna. Ano, protože on určitě… Jo. - Vrátí se na oslavu mých narozenin. - Tak narozenin? Paráda. Ano, vrátí se. - Tak všechno nejlepší! - Díky. - Můžeš zůstat na oslavu. - Díky, to nebude nutné. Ku*va! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A tohle je přesně ta situace, kdy mi moje svědomí obvykle nedovolí NPC zabít :-D Ačkoliv je tu tak trochu výjimka, v Might and Magic VII je na úvodním ostrově postava s magickou hůlkou ohnivých koulí, která může být opravdu velkou pomocí do začátku; dokonce lze s její pomocí zabít tamního draka. Sice je to NPC zloduch, ale když ho napadnete, hned jdou po vás místní stráže. Řešením je nalákat z lesa vážky, které odvedou špinavou práci za vás, a pak obrat mrtvé tělo. Ale vždycky u toho zemře i několik náhodných měšťanů a já se kvůli tomu cítím strašně provinile :-D Jenže, když ta hůlka je TAK dobrá!

220

Odpovědět

Joo... to byly časy... ale vážně, draka můžeš snadno zabít i bez hůlky, stačí pár postav s lukem a běhat dokola... tahání vážek do města je fajn, ale přijdeš o expy. Nejlepší je:
1. najmout npc co ti dává % bonus exp
2. zabít sám vážky a splnit všechny questy
3. zabít všechny na ostrově pro víc exp
4. zabít draka a save/load loot dokud nepadne něco pořádnýho

... jo a hrát se 4 postavama je opruz, jen dělíš všechny zdroje 4x... nejlepší je narvat všechny staty jen do dvou postav a ty druhý dvě na začátku utopit - mrtví nekradou expy ;D

Btw. taky si s tím npc můžeš pokecat a on ti jí sám dá... jen to pak má následky o pár hodin hraní později...

10

Odpovědět

+BullOverAhoj, v zásadě to hrávám tak, jak píšeš. Akorát si nechávám všechny 4 postavy. Pestrost družiny je pro mě jedním z nejzábavnějších aspektů hry :-) Navíc vzhledem k tomu, že se všechny lokace v celé hře včetně podzemí po určité době respawnují, můžeš se levelovat dle libosti.

Ale jinak ano - na Smaragdovém ostrově hned najmu npc zvyšující exp, vážky lovím, dokud se respawnují (vždycky 1x týdně, ale po několika týdnech se to zastaví), všem ve své družině seženu luky a draka zabíjím až před odplutím do Harmondale. A používám i strategii save/load loot :-D

Akorát, že nechávám zabít to NPC s hůlkou, no. Sundat draka je pak mnohem snazší. Že mi může npc dát hůlku samo od sebe vím, ale jak píšeš, má to později důsledky i na hlavní dějovou linii, takže tuto možnost nevyužívám.

Ale celkově... MaM VII je sice prastará, nicméně skvělá a zábavná hra, ke které se tu a tam moc rád vracím :-)

10