Nechutný lektvarEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:3 134
Některé vlastnoručně uvařené lektvary jsou prostě mňamka!

Přepis titulků

- Měli bychom se zásobit lektvary. - Dobrý nápad. - Nějaké koupím. - Zdravím, dobro… Zbytečně neutrácej. Udělám je sám. - Namícháš diamantový lektvar ochrany? - Umím to nově. - Jestli seš si jistý. - Jo, recept mi přijde jednoduchý. První ingredience je pramenitá voda. Pramenitá voda. - Perfektní.

- Tuhle nepoužiješ, nebo jo? - Jo, proč ne? - Vypadá zkaženě. - Bude to v pohodě. - Pramenitá voda podle mě neznamená tohle. Kdyby vývojáři nechtěli, abych ji použil, mohl bych udělat tohle? - A je to, hele. - To je hnus. To bude v pohodě. A teď ovoce. Aha, tady. Šup tam s tím. A teď hlína. Brnkačka.

- Je třeba dát tam to nejlepší, co? - Jo, šup tam s tím. A teď žabí šlem. Ahoj, kámo! Jak je? - Kde ses to naučil? - Chodil jsem na obojživelnou školu. - To jsem nevěděla. - A je to. Šup tam s tím. - Žabí šlem! - Mňam. A nakonec potřebujete gobliní hovno.

Viděla jsi v Honeywoodu gobliny? - Ne. - Naštěstí jsem tak trochu sběratel. A je to. Úžasná příležitost. Šup tam s tím. A je to. Dělej si, co chceš, ale já to pít nebudu. - Proč ne? - Proč? Nechutnější ingredience jsem v životě neviděla. - Ale no tak!

- Vypadá to doslova jako sračka. - Nevypadá! - Přidal jsi do toho kus hovna! - Teď jsi zbytečně vulgární. - Tak já jsem vulgární? Adame, rozhodně v tom bude nějaká infekční choroba. Co ty víš o takových chorobách? Jsi snad ornitoložka nebo co? Dengue, malárie, tyfus, botulismus, svrab. Čekají, až si s nimi Adam připije. Pokud ti to přijde tak strašné, dokážu ti, že to tak není. - Vypiju to.

- Adame, nedělej to, nepij to! Přestaň! No tak! Nech toho! Mňamka. Vidíš? Je to v pohodě. Nic mi není. „Jsem Brit. Neopovažuj se. Nepij to!“ Překlad: Xardass www.videacesky.cz Brit, víš, že gobliní hovínka jsou místní delikatesa? - Fakt? - Jo. Gobliní hovínko. Vezmeš ho a… - Chtěla jsem si přiťuknout.

- Pardon, chtěl jsem to mít v puse. Zajímavá a nečekaná textura. - Oříškové. - Trošku tuhé. A dobré.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář