VylepšeníPlayer Haters (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:2 342

V dalším díle seriálu Player Haters se naši hrdinové zatoulají do jedné hororové hry, Menthor si pořídí mazlíčka a Minx se dočká ultimátního vylepšení své postavy. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Tohle místo je mi povědomý. Jo. Jsme ve hře Ultimate Terror. Tahle hra je strašidelná jako svině. Vy dva jděte napřed. Já tu zatím počkám a pohlídám naše auto. Když už v tom budeš, co kdyby sis došel koupit pár koláčků a tampónů? Na válečníka, co je vytvořenej z červích duchů jseš docela posera.

Jak myslíš. I válečníci maj city, víš? A ve skutečnosti to jsou... hadí duchové, jasný? VideaČesky.cz uvádí EPIZODA TŘETÍ: VYLEPŠENÍ Na co nám vůbec budou ty koláčky s tampónama? Snažil jsem se naznačit, že to jsou věci pro holky. A Lord Ooze se choval jako holka.

Pomoz mi, Minx. Počkat. Kde je Minx? Zjistila, že má dneska dostat nový vylepšení, takže chtěla zůstat poblíž domova. Miluju vylepšení. Získáš novou schopnost, holky si tě začnou všímat... Je to jako puberta, akorát místo chlupů v rozkroku, dostaneš nářezovou sekeru. Zombíci!

Do hajzlu! - Zombíci! - Zombíci! Zombíci! - Zombíci. - Jo. Dobrá... Dobrá. Tak nic. Musíme je zachránit, tak jdem na to.

Nechci zachraňovat tyhle zpomalený úchyly. To bude trvat věčnost. Navíc si myslím, že nás ani neslyšej. Hej, zombíku, mluvím na tebe! Chceš, abysme tě zachránili? Tak jo. Hnus. Mizíme odsud. Prostě zapálíme tuhle vilu, necháme si prachy z pojistky a dáme padla. Co to sakra bylo?

Ty můj kamaráde. Cítíš ze mě Majesoara, viď? Můžem si ho nechat? Můžem? Můžem? Já ti nevím. Zmutovanej zombie pes s sebou nese plno povinností. Tak jo. Jak chceš. Popadni toho zombíka a padáme odsud.

Budu mu říkat Kerberos... strážce pekelné brány. Nebo Mazlík. Možná Mazlík. Jo. Co to sakra teď dělá? Svléká se z hnijícího masa. V tomhle věku jsou tak roztomilý. Moji hadí duchové si asi právě ublinkli.

VYLEPŠENÍ Strašně se na tu novou schopnost těším. To bude tak boží. Určitě dostanu vlastní videohru, akční figurku a hnusnej nápoj. - Kompletní balíček. - Víš... Vlastně jsem tě nikdy neviděl žádnou schopnost použít. Lord Ooze má svůj elektrošok, já mám nadlidskou sílu a...

Chander má... půlku... koně. Ale tvou schopnost neznám. Moje schopnost je na nic. Pro holky mají akorát věci jako polibek smrti nebo raketový prsa. Aspoň jednou bych si chtěla připadat normálně a chrlit ze zápěstí lávu. No tak, určitě to nebude tak hrozný.

Ne, je to vážně pitomý. Nechci to předvádět. No tak! - Ukaž to! - Chci to vidět. - Honem! Raketový prsa! Fajn. Takže tvou zvláštní schopností je, že se můžeš proměňovat v neživý předměty... Tak nějak. Jo. Fakt jsi nekecala. To je hrozný. Co měly znamenat ty lampy?

PŘIPRAVENO Dobrá. Jde se na věc. Držte mi palce. Zlom vaz. Tak jak to šlo? Co je ta nová schopnost? Chcete vidět mou novou schopnost? Tak se radši něčeho chyťte.

Upgrade šatníku. To mě mrzí, Minx. Je to krutý. Ale ne. To není všechno. Sledujte tohle. Měnění účesu. To je teda výhra. Zkus to i s vousama. Elvis.

Pokračuj. Tom Selleck. Další. Linkin... Dál. Počkej. To je vončo. Parádní sestřih. Pojďte radši do krčmy.

Potřebuju panáka. Cos nakonec udělal s tím psiskem? Mazlík se má dobře. Nechal jsem ho v krčmě s Majesoarem. Ten drobek si nejspíš dává šlofíka nebo prohání motýly... Zachraň se, kdo můžeš! Z Mazlíka se stal stroj na zabíjení! Co se tu sakra stalo? Ale ne. Zlobivej pes!

Minx, zachraň nás! Dobře, něco zkusím. Zkus něco jinýho! Dobře, dejte mi chvilku. Vydržte. Nesnáším svůj život. - Co se to děje? - Mazlík se asi dusí Minxiným lampoburgerem. Teda, Minx... vypadá to, že tvoje schopnosti nejsou zas tak marný.

Ale jsou. Souhlas. Úplně k ničemu. Jo, asi máš pravdu. Fakt jsou k ničemu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Do toho! - Přidej! - Pospěš si! - No tak! Potřebuju vyhrát!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Spas: On ale říká warlord a ne warlock.

180

Odpovědět

Warlock=černokněžník, ne válečník

180

Odpovědět

Tak trochu mi tento díl připomínal Braindead :D

180

Odpovědět

king-hrom: 4. díl se pokusím stihnout už do zítřka. ;-)

180

Odpovědět

jo ja sem nad tim taky uvazoval jak ste si to tam dali :D diky moc

180

Odpovědět

proste dokonale :-) jeste lepsi nez the guild (alespon pro me) kdy se muzeme tesit na dalsi ?

180

Odpovědět

Ten konec je naprosto skvělej :-)

180

Odpovědět

Ten styl humoru mi trochu připomíná Family Guy :-)

180

Odpovědět

Marc a Zednik: Ikonka doplněna. :-) Jsem rád. že se líbí...

180

Odpovědět

konci a xxENDxx: Tentokrát není chyba u nás. :-) Takhle useknutej je ten díl i na YouTube. ;-)

180

Odpovědět

taky mi to konci v "potrebuju vyhrat"... asi je jen blbe nastavenej cas pro externi prehravac

180

Odpovědět

Kde to ma koncit? Konci mi to u Potřebuju vyhrát! a dál nic???? MF

180

Odpovědět

jj je to povedeny taky me to napadlo

180

Odpovědět

Skvělé! Co takhle seriál přidat doprava do Speciálů.

180

Další