Adam Woodyatt o soustředěníWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:9 139

Herec Adam Woodyatt bude mluvit o tom, jak trénuje své soustředění.

Přepis titulků

Adame, jsi na řadě. Každý den cvičím po dobu deseti minut své soustředění. Oprostím se od všech myšlenek a dělám jen to, že upřeně zírám na mrkev. Tým Leeho. Až na to poslední slovo... Proč bys koukal na mrkev? Ukázal bych ti fotku, ale na ní ještě nemá ten správný tvar.

Teď má mrkev takový tvar, který mě rozptyluje. Můžeš ten tvar popsat, ne? Jo... Je to část těla? Přesně tak. - Mužská část? - Ano. A pohled na ni tě uklidňuje? Nevadí mi to.

Oprostím se od myšlenek a uklidní mě to. Jen chci říct, že mrkev nevydrží věčně. Jakmile zplesniví, použiješ jinou? Ne, mám ji naloženou. Je v zavařovačce? Jo. Kde jsi ji sehnal? Dal ti ji Buzz Aldrin? Má žena si před pár lety pořídila skleník a pěstuje v něm zeleninu.

Ve stejnou dobu jsem začal s tímhle soustředěním a dostatečně mě to rozptýlilo od pomyšlení na cokoliv jiného, protože jsem se na tu mrkev podíval, zasmál se a na vše zapomněl. Přišla ti tak vtipná, žes ji dal do zavařovačky? Jo. Aby to zůstalo navždy vtipný? Mně to nepřijde k smíchu. Přijde ti to srandovní.

Je to srandovní, ale... Ale tou srandou nadejde vnitřní klid. Ty... Proto tolik lidí usíná při sledování tvých vystoupení. Co myslíš, Phile? Sám cvičím soustředění, tak vím, že se používají pastináky, a ne mrkve. Nějak se mi to nezdá.

Maggie? Myslím, že se musíš dostat do určitého stavu vědomí a nemyslím si, že toho dosáhneš zasmáním se mrkvi v zavařovačce. Co tipujete? Pravda, nebo lež? Bude to lež. Bude to lež. Adame, pravda, nebo lež? Je to...

lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář