Angela Scanlon a Steven SpielbergWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:6 581

Povídala si reportérka Angela Scanlon na červeném koberci se Stevenem Spielbergem, protože ho měla jenom za doprovod a bylo jí ho líto? Je u Leeho spolu s Chrisem McCauslandem, u Davida jsou Gabby Logan a John Simm.

Poznámky:
BAFTA je zkratka pro British Academy Film Award, tedy Filmovou cenu Britské akademie, což je britská obdoba amerického Oscara. 
VT bude v tomto případě zkratkou pro video tape čili videokazetu.
Dion Dublin je sportovní komentátor a moderátor a bývalý profesionální fotbalista.

Přepis titulků

Na řadě je Angela. Jednou jsem si povídala se starším pánem, protože mi ho bylo líto, abych pak zjistila, že je to světová superhvězda. - Davidův tým. - No, musíme zjistit, co to bylo za superhvězdu. - Kdo to byl? Steven Spielberg. - Kdes viděla Stevena Spielberga, že se ti ho zželelo? - Na cenách BAFTA. Dělala jsem rozhovory na červeném koberci pro BBC Three. A on se u tebe zastavil na rozhovor?

Ne. Já jsem čekala na další osobu, která měla přijít. Na Michaela Fassbendera. Připravovala jsem se a pak jsem uviděla velmi elegantního staršího gentlemana, jak tam postává, a říkala jsem si, že to asi bude něčí táta. Nebyl kolem něj rozruch? Vždyť je to Steven Spielberg. To si jen myslíš. Vypadal trochu ztraceně, tak jsem si řekla: „Půjdu si s ním popovídat.“ Já bych taky chtěla, aby si s mým tátou někdo povídal.

- Dalas mu mikrofon? - Ne, myslela jsem, že je to jen nějaký starší pán. Bylo by divný, kdybys viděla ztracenýho staříka a vyhrkla: „Ztratil jste se?“ „Ztratil jste se?“ - Navíc… - Takžes odešla od kameramana a štábu… Jo. Byly tam určité prostoje. Pouštěli tam VT nebo tak něco. - Jo. - E.T.? - VT. - Myslel jsem, že tam pustili jeho film. - Ne. - Nicméně…

- „Na co koukáte, dědo?“ „Tenhle jsem dělal já.“ „Proč je ta opička na kole?“ Takže cos mu řekla, Angelo? Něco jako: „Jste na cenách BAFTA poprvé?“ A on na to: „Ne, už jsem tu párkrát byl, i když už je to nějakou dobu.“ A já si říkala: „Dobře, možná to není něčí táta.“ Tak jsem řekla: „Dobře. Na koho se dneska těšíte?“ Už jsem myslel, žes řekla: „Na koho tu čekáte?“ Ne.

Říkala jsem obecné věci jako: „Kdo by měl vyhrát? Máte nějaké favority?“ „Pro film to byl silný rok.“ Řeklas „filum“? „Taky děláte u filumu?“ Jak to dopadlo? A pak jsem cítila, jak se k nám blíží kamery. - A oni na tebe: „Udělej s ním rozhovor.“ - Ne. Prostě jsem pokračovala. - Kvůli kamerám?

- Jo. - Takžes začala používat mikrofon? - Kdys… Měla jsem mikrofon na sobě a ten ho mohl zachytit. - Požádalas ho, aby ti mluvil do hrudi? - Ne, ne, ne. - Podobná výška. - Proč jsi nepoužila ruční mikrofon? No, bylo by to trapný. „Asi to bude někdo známý. Dáš mi mikrofon?“ a pak pokračovat. - Muselas vědět, že je to někdo významný. - Jo, ale na to se nezeptám. Byla by to skvělá otázka na závěr hovoru. A ať si to shrneme… „Kdo vlastně jste?“ Johne, zní ti to jako pravda? Mohlo se to stát? - Prostě myslím…

- Každý by ho poznal. - Každý ví, jak vypadá… Měl brýle? Myslím, že jo. To hrajeme Hádej kdo? Nevěřím, že za celou tu dobu nikdo neprošel kolem a neřekl: „Čau Steve, jak se máš?“ Pak by ti to muselo dojít. Asi si mysleli, že děláme rozhovor. Nemělas mikrofon ani kameru, tak proč si to mysleli? Ty jseš tím mikrofonem úplně posedlá, Gabby. Není na hřišti s Dionem Dublinem.

Není to podstatný. - Tak co si myslíte? Davide, co myslíš? - Tipneme lež. - Tipuješ lež. - Jo. Angelo, Steven Spielberg na červeném koberci… Pravda, nebo lež? Je to moc milý člověk. PRAVDA Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář