Bill Turnbull a rumWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:10 786

Novinář Bill Turnbull bude vyprávět o zvláštním předmětu, ze kterého pil rum.

Přepis titulků

Pil jsem rum z lidské lebky. Co si myslí Davidův tým? To musela být temná chvíle. Byl jsem na Haiti. Jasný. Pracoval jsem a ta nabídka přišla tak nějak sama od sebe. Myslím, že není třeba se ptát na nic dalšího. Odkud přišla tato nabídka?

Zúčastnil jsem se půlnočního voodoo obřadu. Dobře. Nejlepší čas na voodoo obřad. Ty v 10 večer nestojí za nic. Byl jsi... Souviselo to s prací? Jo, souviselo to s prací. Kde to bylo?

Na Haiti. Konkrétně? Kde prováděli voodoo? V konferenčním centru? Jeskyni? Bylo to na venkově. Jasně. V malý kůlně. Jasně.

Donesli nám takovou lebku. Dobře. Nebyla to celá lebka, vršek byl vyříznutý. Nalili do ní rum, všichni se z ní napili a řekli mi, ať se také napiju. Jak jsi věděl, že tahle šedivá... Jak jsem věděl, že to je lebka? Jo. Někdo mi to pak řekl.

Nejdřív jsem si myslel, že to je kokos. Byly na ní vlasy? Cože? Byla to lebka. Jako kokos. Říkal, že si myslel, že to je kokos. Existují dvě kulaté chlupaté věci – lidské hlavy a právě kokosy. Ale ne lebka, ta nemá vlasy. Myslím, že je to možný, viděl jsem chlupy na vepřových škvarcích. Pošlou ti ji, napiješ se zvláštního šedivého podšálku, pošleš ji dál, voodoo obřad skončí, vracíš se domů, kdo ti zaklepal na rameno a řekl: "Řeknu ti, z čeho jsi pil, chlape."

Byl to ten týpek, kterýmu šla vidět lebka? Byl jsem tam proto, abych udělal rozhovor se zombíkem. Jasně. Setkal ses se zombíkem? Jo. Když říkáš zombík, co tím vlastně myslíš?

No, zombík. Zombík je něco mezi živým a mrtvým, ty debile. On na tom byl očividně jinak. Můžu říct, že tvé moderování začíná být trochu agresivní. Co myslíš zombíkem, Bille? Oni řekli, že byl zombík. Přinesli ho a řekli: "Teď s ním můžeš udělat rozhovor." Dal jsi mu mikrofon?

Co myslíš, Davide? Říkal nám Bill pravdu, nebo lež? Co myslíš, Katherine? Přijde mi to hrozně šílený a absurdní. Nemyslím si, že to je pravda. Šílený. Tipuju, že to není pravda. Tím pádem tipujeme, že to je lež. Tipujete lež, dobře. Bille Turnbulle, pravda, nebo lež? Říkala jsi šílený? Absurdní? A je to pravda.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

malinká poznámka k překladu, neříká okolo 0:38 "those 10 o'clock brunch ones are rubbish", tedy ne v 10 večer, ale v 10 dopoledne?

159

Odpovědět

Nechapu ten dislike, vsak ma pravdu. Brunch je v prekladu pozdni snidane, takze 10 dopoledne sedi a i logicky to sedi lepe.

139

Odpovědět

Koukám, že z hlubokých v útrob budovy Reynholm Industries přišla i Jenn... včetně neobvyklých myšlenkových pochodů viz otázka ohledně vlasů na lebce :-)

172

Odpovědět

Ten seriál je právě proto tak dobrej, protože ti herci ty charaktery ani moc nehráli :-)

171

Odpovědět

Věř mi, že je chytřejší, než to hrála, viz jiné seriály a filmy.
Ale ty vlasy na lebce nejsou zas tak od věci, protože ta lebka nemusela být stažena z kůže a běžně vlasy na lebce zůstávají a dělá se z nich rozbor třeba i staletí nazpět.
A vzhledem k tomu, že mu to připomínalo kokos, proč ne. :)

Spíš se divím tomu, že nepoznal lebku, protože pokud se z lebky pije, tak se pije naopak z její horní části a ne spodní, kde je vršek vyříznutý... ale to je jen asi chyba překladu a řečeno to bylo správně...

00

Odpovědět

Video nejde ..

212

Odpovědět

Jelikož ho lidé zhlédli, evidentně jde.

105

Odpovědět

Trump má recht. Haiti je p***l světa.

1914

Odpovědět

Mě by do toho pořadu měl někdo přihlasit, vždycky to odhadnu dobře:D

182

Odpovědět

Supr...:) Ale upřímně mně to nepřijde nějak nemožný a šílený. To spíš to, že by měl mluvit se zombie...:D

161

Odpovědět

A co je na tom šíleného, zombie je produktem voodoo obřadu. Míru autonomie určuje ten, kdo zombie ovládá, rozhodně to nemusí být nemyslící prázdná troska, natož po mozcích se sápající hororová příšera.

261

Odpovědět

Víra v zombie je na Haiti značně rozšířená.. respektive je součást tamního náboženství voodoo a zombie si tak, při dodržení postupu, můžete stvořit:)

250

Odpovědět

Záleží, co si představíš pod pojmem zombie... tohle je spíš něco jako otrok (i když tyhle zombie jsou starší než moderní filmový zombie).
Real Zombies of Haiti: Does Haitian Voodoo Resurrect the Dead? | Documentary - myslim, že už je tu něco takovýho přeložený... ale pokud ne, tak by to bylo docela dobrý

100

Odpovědět

To nic není - už za hlubokého socialismu sovětští vědci dokázali mluvit s mrtvolou ještě týden po smrti... akorát ta mrtvola nikdy neodpověděla ;)
Jinak souhlasím s odpověďmi v duchu "nepleťte si zombie z Haiti s těmi filmovými"

91