Bizarní sen Fiony BruceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:8 604

Jeden bizarní a opakující sen jsme tu už měli. Bude ten Fionin stejně tak zábavný?

Přepis titulků

Fiona je na řadě. Opakovaně se mi zdá sen, ve kterém mě opice ve stříbrných kraťáskách krmí polévkou z buřinky. Tým Leeho. Přitahujou tě primáti? Já přitahuju primáty. To jsme předtím viděli s Mickym.

Kdy se ti poprvé zdál tenhle sen? Zdává se mi už od puberty. Co je to za opici? Nevím, co je to přesně za druh. Trochu jako kapucín, celkem malá. To jsou ty s pěnou a čokoládou navrchu? Jak se po tom snu cítíš? Když se z něj v noci probudíš, cítíš se naplněná, jsi... Jsi lepší člověk?

Víš, že tak jsem to nemyslel. Cítíš se dobře, nebo špatně? Jsem spokojená, vyspaná, plná energie. Kde jsi, když tě ta opice... krmí? - Co máš na sobě? - To nevím. Jo, co máš na sobě? Nevšimla jsem si. Není to součást snu. Myslíš, že ten sen je nějaká milostná konotace? Máš tam ty malý Kylie Minogue kraťásky, proto to asi nemůžeš dostat z hlavy.

Co myslíte? Mohla by to být pravda? Myslím, že to je úžasný, ale Fiona by mohla být skvělá lhářka. - Hodně rychle odpovídala. - Přesně. - Myslím, že to je pravda. - Říkáme pravda. Dobře. Fiono Bruce, pravda, nebo lež? Je to... lež. Zahrála jsi to tak dobře.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Blbost už z prvního pohledu. Detailně repetetivní sen.. Prý od puberty? :D tomu by uveril jenom idiot. Ale nic ve zlem ve spolek. Shotgun mouthwash rovnou.

22

Odpovědět

Firedick, the Partymaker

12

Odpovědět

Lee podle mě věděl, že je to lež. Jde to poznat z výrazu jeho obličeje. Zdá se, že ta léta ho vycvičila dobře. Ale co se dá dělat, když je to dva na jednoho. A na 100% si člověk nikdy nemůže být jistý. :D
PS: Díky za překlad, je to skvělý pořad.

140

Odpovědět

Pekne to premostil na Kylie Minogue a Cant get you out of my head :D

112