Byli Chris a Jill uneseni mimozemšťany, jsou ve spolku, co se prochází a jí, nebo Lee spal v jejich kůlně?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 556

Tajemný host na straně Leeho týmu. U Davida je Danny Baker a Anton du Beke. U Leeho je Michael Buerk a Russell Howard.

 

Poznámky:

V Argos pracoval Russell Howard a mluvil o tom v této epizodě. Tato scénka je přeložená.

Edmund Hillary jako první vystoupil na Mount Everest.

Delia Smith je šéfkuchařka, která má vlastní televizní pořady.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešní speciální hosty, Chrise a Jill. Tak Russelle, odkud znáš Chrise a Jill? Tohle jsou Chris a Jill, dělal jsem s nimi rozhovor v mém rádiovém pořadu, protože tvrdili, že byli uneseni mimozemšťany. Michaele, povíš nám, odkud znáš Chrise a Jill? Tohle jsou Chris a Jill, kteří… kteří jsou členy spolku, co se rádi v Guildfordu prochází a jedí. A nakonec Lee, odkud znáš Chrise a Jill?

Tohle jsou Chris a Jill, jednou mi pomohli se zbavit mrtvého těla, když jsem zabil člověka na parkovišti. Tak ne, jen se to tady snažím trochu okořenit. Tohle je Chris a Jill a celé léto jsem spal v jejich kůlně. Tady to máte, unesení lidé z rádia podle Russella, chodci podle Michaela, nebo Leeho pronajímatelé kůlny. Davide.

Ten nesmysl o mimozemském únosu. To tvrdí, proto jsem s nimi udělal rozhovor. Co ti řekli? Četli jsme to v novinách a pak jsme s nimi udělali rozhovor. Potkali asi před rokem někoho, kdo se jmenuje Zorgon. A on… - Zorgon? - Zorgon? Je to jejich příběh, já ho jen vyprávím. Mohl by to být jejich příběh, který vyprávíš, nebo kravina, kterou si zrovna vymýšlíš.

- Zorgon pracuje v Argos. - Ne, nepracuje. Tady to začne být šílené. Zorgon se jich začal ptát, co je tohle, ukazoval na popelnici. Jill to musela vysvětlit, což udělala perfektně. A probudili se další den na lodi. Kde potkali Zorgona? Tipoval jsem, že se opili na maškarním, ale prý ne, byli na jeho lodi, která vypadala jak vinárna Jancis, ale plná mimozemšťanů.

Kde byli, když je loď unesla? U města Coventry. V autě? Chvilku v autě, dokud z něj nebyli vycucnuti. Řídí auto, jsou z něj vycucnuti, říkají si: „Co se sakra děje?“ Auto je bez řidiče.

Řítí se poblíž Coventry. Potom jsou ve vinárně Janis s ostatními mimozemšťany. Promiň, Davide, ale co na tom příběhu nedává smysl? Je to jejich příběh a stojí za to. Možná byste chtěli teď mluvit s Michaelem? Ano, odkud znáš tyto lidi? Z Guildfordu. Chris je Edmund Hillary domácího cukroví. A Jill je Delia Smith jejich vývoje. Společnost, která chodí na procházky a jí?

Procházky a konzumace v Guildfordu. Čemu na tom nerozumíš? Chodíme na procházku a pak se najíme. Chodíte k někomu domů, nechodíte do restaurace? Přesně tak. Jak to probíhalo posledně? Kam jste šli a u koho jste jedli? Bylo to včera. A kam jste šli? V Surrey, blízko Guildfordu.

V Leatherheadu. - U koho jste jedli? - U Zorgona. Zorgon? Cože? Ne u nás a ani u Chrise s Jill. U jiného páru. Dáš si tu práci vymyslet si dvě jména? Tohle mi přijde až moc pravděpodobný. Ještě ani nedokončil ten příběh. Byla to velká swingers párty a všichni skončili spolu. Nečervenají se.

Co to bylo s tou kůlnou, Lee? To je věc, kam chudí na zahradě dávají nářadí. Vím, co je kůlna. Proč jsi v ní spal? Dobrá otázka, Davide. Děkuji. Když jsem poprvé přijel do Londýna, tak mě kamarád představil Chrisovi a Jill. Bydlel jsem u nich v pronájmu. Pak dělali renovace a musel jsem odejít. Byl jsem zoufalý, ale dostali jsme skvělý nápad, že budu žít v kůlně.

Když říkáš kůlnu, myslíš velkou zahradní? Normální kůlna. Nebyla zateplená, neměla elektřinu ani rozvody. Tito dobří lidé nevypadají jako někdo, kdo byl toleroval někoho ve své kůlně. Vypadají jako ti, co se na sebe podívají a řeknou: „To nechceme, dostaneme ho z města.“ To říkáš, ale nenech se zmást vzhledem, protože mi pomohli pohřbít člověka. Musím říct, že momentálně mi přijde nejpravděpodobnější příběh Leeho. Rozhodně.

Určitě existují lidé, kteří věří, že je unesli mimozemšťané. Rádiové stanice by se s nimi snažily spojit a probrat to. Úžasná neděle. Ale myslím si, že ten příběh by byl méně… Šílený. Je to jejich příběh, neposmívejte se jim. Měli jen špatný víkend. Pokud se ukáže, že to je tvůj příběh, tak jsem je omylem zesměšnil a předem se omlouvám.

Ale nevěřím, že mimozemšťané existují. A nic to nemění na tom, že jestli je to pravda, tak se v tom trochu mýlíte. Dobře, Davide, potřebujeme odpověď. Byli uneseni a v rádiu Russella, prochází se a jedí s Michaelem, nebo poskytli Leemu kůlnu? Co tipuješ Antone? Tipuji Leeho kůlnu. Ano, já také. Společnost chodců je možná, ale možná až moc. Jo, tipneme Leeho.

Dobře, tipují Leeho. Možná by nám chtěli Chris s Jill říct, ke komu patří? Jsme přátelé Michaela, co se prochází a jedí. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm.. U Davida a Leeho je sance, ze to budou oni minimalni.. jak tam jsou porad, tak preci jen maj omezeny moznosti.

Beru to jako 40 / 20 / 40.. takze bych to trefil. :)

00

Odpovědět

4:22 Neříká spíš "izolovaná", resp. "zateplená" než "zabezpečená"? (Insulated)

40

Odpovědět

Díky za postřeh, je to tak, opraveno :)

20

Odpovědět

Dali už někdy všem třem stejnou historku?

101

Odpovědět

to by nebol zlý nápad :D zistiť komu by to najviac uverili

82