Co dělá Gregg Wallace v sauně?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:11 414

Další epizoda s tajemným předmětem, ke kterému host řekne nějakou historku. Gregg Wallace tvrdí, že si předmět doličný bere schválně do sauny.

Přepis titulků

Greggu, pod stolem máš krabici. Polož ji na stůl, vyndej, co je uvnitř, a potom přečti, co je napsáno na kartě. Tohle je jedna z mých historických knih, které čtu v sauně, aby vypadaly starší. Lee, na co se chceš zeptat? Proč chceš, aby vypadaly starší? Přijde mi, že tak vypadají lépe. Mám rád, když vypadají poničeně a staře. Kde jsi slyšel o tom, že když je budeš číst v sauně, budou vypadat staře?

Neslyšel. Prostě jsem si jednu vzal do sauny a šel jsem do posilovny. Snažím se udržet si váhu, saunu mám rád, tak je tam čtu, aby vypadaly starší. Jsi v sauně nahej? - Jo. - Takže čteš nahej? - Těžký je... - Počkat, počkat, počkat. - Moje brýle. - Jak můžeš číst se zamlženými brýlemi? - Nenosím brýle, prostě...

- Tak jak čteš? No, zvednu knihu... To není problém... Takže jsi nahej a děláš tohle. Děláš tohle, když někdo sedí naproti tobě? Můžu se na tu knihu podívat? Klidně. Můžeš mu ji přinést? Jen se na ni podívám. Díky moc. - Potřebuješ pomoct se složitýma slovama?

- Ne. Potřebuješ pomoct s napodobováním Harryho Hilla? Je z ní cítit sauna? Něčím načichlá je. No, vypadá staře, jenže kvůli vlhkosti. Moment, tady vzadu je telefonní číslo a jméno nějakýho chlapa. Je tu napsáno Tony a jeho číslo. Co to má bejt? Kdo je Tony?

Nevím. Ty prasáku. Nevím. Lee, říká pravdu? - Co myslíš? - Lež. - Ty taky? - Myslím, že lež. Můj tým říká lež, takže tipujeme lež. Říkáte lež, dobře.

Greggu, pravda, nebo lež? Je to pravda. Skvělý. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslel jsem si, že je to lež v momentě, kdy neřekl, že brýle se rosit po čase přestanou, jakmile mají teplotu okolí. Ale tak je fakt, že většina chodí do sauny bez brýlí a ani to nezkouší. I když kdybych si tam měl říst, brýle si vemu a do pěti minut vidim v pohodě. :)

00

Odpovědět

Nenosím brýle tak nevím, ale nebudou nožičky brýlí (pokud jsou kovový) pak horký?

00

Odpovědět

+ Yung
Brýle nosím prakticky od dětství a k videu bych si dovolila poznamenat:
- Ty brýle vypadají jako brýle na dálku. Pokud to nejsou tzv. bifokální brýle, vidí Gregg špatně jen na dálku, na blízko dobře. Já to tak mám, co mám před nosem přečtu v pohodě, ale co je dál než a dosah ruky už mám rozmazané. Takže je možné, že brýle Gregg na čtení prostě nepotřebuje.
- Největší horko bývá asi ve finské / suché sauně (?) a tam člověk obvykle tráví max 20 minut, spíše 15 a méně. Brýle se nestihnou ohřát tak, aby člověka pálily, navíc se v místě dotyku s kůží o tu kůži ochlazují. (I když já mám plastové obroučky, možná, že nějaké kovové by po čase byly nepříjemné, to nevím.)
- A naprostá pravda, že pokud člověk nejde do horké páry, brýle se po čase rosit přestanou. Dokonce se dělají i spreje, které mají tomu pocení brýlí zabránit (nemám ozkoušeno, měla jsem jeden a ten byl na...).

71

Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯máš pravdu až na jeden bod. Kovové brýle se za 15 minut v pohodě ohřejí natolik, že se o ně v pohodě spálíš. Nosím do sauny přívěšek, který nesundavám. A pokud jsem v předklonu, kdy se neochlazuje o kůži, jak říkáš, tak se rozpálí natolik, že si ho jen tak na hruď nepřitisknu.

00

Odpovědět

Pěkně ho rozebral. Na konci bylo na Greggovi vidět, že mu to moc nesedlo :)

101