Dala Scarlett Moffatt zlatou rybku do džusu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:4 878
Přinesla si Scarlett Moffatt domů z pouti zlatou rybku v Ribeně, džusu z černého rybízu? Lee má v týmu Scarlett a Tomasze Schafernakera, David Big Narstieho a Prue Leith.

Přepis titulků

Jednou jsem dala rybu do Ribeny, džusu z černého rybízu. - Davidův tým. - Živou rybu? - Ano. - Co to bylo za rybu? - Zlatá rybka. - Jak umřela? Na cukrovku? Stářím. Byly jí čtyři. Vydržela věčnost. Byla to neperlivá, nebo perlivá Ribena? Bylo to takhle. Za starých časů, když jsem byla mladší, tak jsi na pouti vyhrál rybu. Proč koukáš na mě?

Byla jsem na pouti s tátou. Na atrakci s chytáním kachniček jsem vyhrála rybku. A protože jsem nešikovná, po cestě domů mi ta rybka spadla na zem. Nic jiného jsme u sebe neměli, jen Ribenu v kartonu. Táta půlku toho kartonu odtrhl zuby, dal rybku dovnitř a donesli jsme ji domů. Jak dlouho v té Ribeně byla? - Dobrých 15 minut. - Spíš traumatických 15 minut. Viděl jsem tvého tátu v Gogglebox. Nepůsobí jako chlap, co trhá Ribenu zuby.

- Za jaký tým hraješ? - Rozmáčkl by ji a koupil novou. Ne, my máme rádi zvířata a ryby a všechno. - Nemůžeš jen tak zabít rybu. - Můžeš jen tak zabít rybu. A existuje mnoho restaurací s obchodním modelem založeným na tomto předpokladu. Já vím, ale zabít bezbrannou… Jestli si myslíš, že tam ryby umírají z přirozených příčin… Dneska nevaříme, čekáme na tresčí pandemii. - To je fakt vtipný.

- Děkuji. Jednou to přijít muselo. - Ryby mi nahánějí hrůzu. - Vážně? I zlaté rybky? Jo. Jak na mě zíraj. Když jsem byl malej, dostal jsem od ryby na trhu facku. Děsivý. - Ale tu facku ti nedala ryba, ne? - Dala mi ji ryba. Ne, byl to člověk, co ti dal facku rybou. Ne, ta ryba vyskočila a dala mi facku. - Mýlil jsem se. - Povím vám, jak to bylo. Pravdu. Byli jsme s rodičema na trhu v Brixtonu a já si všiml ryb.

Hověly si tam na ledu, tak tam jdu a říkám si: „Mrtvý ryby.“ Dotkl jsem se jí, vyskočila a šup, facka. Zdrhl jsem od tama jak Usain Bolt. Máma mě musela honit. - Fakt mi dala facku. - Pravda. Co myslíš, Prue? Mluví pravdu? Myslím, že Scarlett je skvělá herečka. - Že jo? - Ano. Myslím si, že lže. - Lež.

- Narstie, co ty? - Pravda, nebo lež? Počkej, přijde Poirot. Monsieur… Zní to příliš dobře, než aby to byla pravda. Mademoiselle lže. - Říkáš, že lže? - Oui. - Ty taky? Dám na svůj tým a tipuju lež. Váš tým tipuje lež. Ne, Narstie, to ona mačká tlačítko. Ale líbí se mi tvoje nadšení. Scarlett Moffatt…

- Ryba v Ribeně… - Ano. - Pravda, nebo lež? - Je to… pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten nasri nebo jak se jmenje je fakt řízek

40

Odpovědět

jestli to ta ryba přežila.
Musela hodit vývrtku sotva ji tam šoupli.

03

Odpovědět

Ale... oni se zeptali :-) A Scarlett odpověděla, že ano. Rybka se podle ní dožila čtyř let.

30

Odpovědět

bacha je tam n**r

322

Odpovědět

keca zadny lednak nogger tam neni :(

130