David Haye a jeho synWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:9 949

David Haye je úspěšný boxer a bude vyprávět o svém synovi.

Přepis titulků

Odmítám hrát se svým synem tenis, protože mě v pěti letech porazil. - Kolik mu je teď? - Osm. - Tři roky jsi s ním nehrál? - Ne. Protože nerad prohráváš? Nesnáším prohrávání, obzvlášť proti tak někomu mladýmu, kterej se u toho hystericky směje. Když jsem viděl některý tvý soupeře, tak u boxu ti to nevadí. Občas s ním jdu do parku, aby si zahrál s jinými dospělými, a rád se koukám na to, jak je poráží.

To mě baví. Jdu k nim a říkám: "Vsadím se, že ho neporazíš." Ptají se: "O kolik?" Řeknu: "Kolik vsadíš?" To je krásný, takže jsi jeho pasák... Má z toho 10 %. Má lego a podobný věci? Ne, je dost aktivní. Nedávno trénoval s Borisem Beckerem. Cože?

- Koukal jsi na ně? - Jo. To muselo bejt pro Borise Beckera hrozný: "Jde ti to fakt dobře, prosím, nezabíjej mě." Jak se tvůj syn jmenuje? - Cassius. - Cassius? - Takže Cassius Haye? - Jo. Jen bych chtěl vědět, jak tě to napadlo? Já byl ten otec, kterej vždycky nechal svý děti vyhrát.

Určitě v tom nic takovýho nebylo? Jenže to není zábava. Je fakt uspokojující pořádně jim to nandat. Kdybych byl tebou, tak bych potají chodil na lekce tenisu a potom mu řekl: "Nechceš si zahrát?" A prásk: "Co říkáš na tohle?" "Kde je Boris teď?" Musel jsi Borisovi zaplatit? Ne, byla to laskavost.

Doslechl se, že Cassius je dobrej hráč. Jednou ti zavolá, že jo? "Ahoj, Davide... možná si pamatuješ, co jsem pro tvého syna udělal. Nastal čas mi to oplatit. Zasekl jsem se ve skříni." Mohlo by se to stát. Co tipnete, Lee?

Pravda, nebo lež? - Tak co? - Co myslíš, Martine? Myslím, že je to pravda, protože... Ty ho neposloucháš, že ne? Svlíkáš ho pohledem. Je mi to líto, Lee. Kouká přímo skrz tebe. Měj pro něj aspoň trochu ohledu, Mel. Teď vím, jak se cítí Tony Hadley. Tak co tipujete? Boris Becker mi přišel až moc. Mel říká lež, Martine?

Pravda. Pravda, lež, dám na Martina... Tipujete pravdu. Dobře. Davide, pravda, nebo lež? PRAVDA. Je to pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to si kozy

01

Odpovědět

Nevím čím to, ale vždycky ve Would I Lie To You fandím týmu Leeho. Přitom mám rád i Davida. Videa se mi líbí o to víc, když Leeho tým získá bod. Ví někdo kdo si z nich vede lépe z dlouhodobého hlediska? :-D

120

Odpovědět

Tady máš skóre rozepsané po jednotlivých episodách: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Would_I_Lie_to_You%3F_episodes#Scores

100

Odpovědět

Já bych jen doplnil, že Cassius Haye zní jako Cassius Clay, neboli Muhammad Ali (přičemž David Haye je boxer).
A zde fotka s Borisem Beckerem: https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12733639_1129471500410319_1451661118554497125_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ff77243e57c423a98764c706448b0fbe&oe=5B73553F

541

Odpovědět

Myslím, že všichni co viděli film Cesta do Ameriky znají legendární hádku dědků z holičství a ví kdo je Cassius Clay :-)

839

Odpovědět

Presne toto vysvetlenie mi chýbalo pri popisku videa, takže vďaka... Muhammad-a Ali-ho poznám, no jeho skutočné meno som nevedela.

504