David Mitchell a koncertWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:11 154

Kapitán David Mitchell bude vyprávět o koncertu.

Přepis titulků

Koncert Shirley Bassey je jediný, na kterém jsem ve svém životě byl. Kde to bylo? Ve Wembley. Ne na fotbalovém stadionu, ale na jiném velkém prostoru. V metru? Ne, bylo to v aréně. V aréně? A s kým jsi šel? Šel jsem s kamarádem, který se jmenuje John.

V jakém to bylo období? 18. století. Před sedmi nebo osmi lety. A byla překvapivě dobrá? Byla dost dobrá, byla neuvěřitelná hlasitá. To bys čekal od koncertu, ne? Pamatuješ si, co zpívala? Myslím, že zpívala věci jako Goldfinger a určitě taky Diamonds Are Forever.

Mám pocit, že nic nevíš o Shirley Bassey, ale že sleduješ hodně filmy s Bondem. Nemůžu uvěřit, že jsi nebyl na koncertu klasické hudby. Dobře. Co si myslíte, Lee... Nevím, David mi nepřijde jak typ člověka... Který by chodil na koncerty. Přesně. Takže je možný, že nebyl na žádném koncertě a je to lež. Co si myslíš, Gabby?

Je velmi chytrý, že? Není tak chytrý... Celý je to hra, to já jsem ten chytrej. Je to herectví, když jsme v zákulisí, tak říkám: "Davide, skvělá práce." A on: "Zase nám na to naletěli." Tak co tipujeme? Souhlasím s tebou a myslím si, že je to lež. Můj tým tipuje lež, takže tipujeme lež.

Tipujete lež, dobře. Davide, je to pravda? Je to pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jenom dotaz. Nepřeložíte v brzké době ještě nějaké video z dílny Mitchell and Webb?

110

Odpovědět

No... popravdě mi to příjde dost odbyté, jestli tam nebyl nějaký střih mezi dalšími otázkami

82

Odpovědět

Na mě tentokrát asi moc krátký a rychlý. Přišli 2 otázky a už začali hádat. Dnes bohužel slabší díl jinak výborného pořadu.

62

Odpovědět

Protože to bylo ze segmentu "Quick-Fire Lies".

120

Odpovědět

Snad bude mít dobrý obecenstvo.

00