David Mitchell a nákup sedačkyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:9 142

Jak to asi vypadá, když chce David Mitchell koupit sedačku od někoho mladého?

Přepis titulků

Davide. Překlad: Markst www.videacesky.cz Loni jsem si rozmyslel koupi nového křesla uprostřed nákupu, protože prodavač začal používat slova jako strpčo a božajda. Dobře. Co vlastně strpčo a božajda znamená? Nevím. Tebe jsem se neptal.

Jacku? Božajda. Co to... Nikdy jsem to neslyšel. Jako dobrý? Jo, božajda je dobrý a strpčo je z Towie. Z čeho? Nedělej se. Víte, o čem mluvím. Myslíš pořad "Jedině v Essexu," ale co znamená strpčo?

Strpení. Prodával ti křeslo. V jakém jsi byl obchodě? Je to u zastávky Kilburn High Road, název neznám. To je dost neurčitý, to stačí. Dobře. Je to něco jako nábytek z druhé ruky. Jasně, nedaří se ti, Davide. Jasně, že půjdeš na Kilburn High Street koupit si křeslo z druhé ruky.

Takže se ti snažil prodat křeslo, že? Ne, já jsem ho chtěl koupit. Chtěl jsi ho koupit. Kdy řekl "strpčo"? Telefonoval. - Ale... - S kým? Nevím. Ale říkal jsi, že jsi přerušil koupi uprostřed nákupu, protože tě odradilo... Odradila mě špatná obsluha a spousta vyřčených věcí, kterým jsem nerozuměl.

A to božajda řekl při nákupu... Zní to tak divně, když to říkáš ty. Co to bylo za křeslo? Chesterfieldské? S nízkým opěradlem? Chesterfieldské křeslo? Myslel jsem, že to jsou pohovky. Správně, zkoušel jsem tě. - Dobře. - Kdybys.... Kolo o křeslech, ve které jsem doufal.

Co tipujete, Lee? Říká pravdu? Co tipujeme? Myslím si, že na tom něco bude. Nedokázal by mluvit s někým, kdo říká OMG, božajda, strpčo a podobně. Udělalo by se mu zle. Ale odešel jsi právě proto, protože řekl božajda? To sis řekl: "To už je moc."

Protože telefonoval a říkal věci, kterým jsem nerozuměl. Navíc jsem byl obecně vystresovaný, že mluvím s někým, kdo mi nebyl formálně představen. Co tipujete? Ty tipuješ lež, ty pravdu, já tipuju... lež. Tipuješ lež. Davide, byla to pravda, nebo lež? Je to...

lež. Ano, je to lež, David si loni nerozmyslel koupi sedačky uprostřed nákupu, protože prodavač říkal slova strpčo a božajda.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kontext: V rámci show je David známý svým snobstvím.

50

Odpovědět

Nemyslím si, že zrovna snobstvím..

41

Odpovědět

Asi bych to řekla spíš tak, že v průběhu vývoje show se tak nějak stalo, že Davidovi ostatní přiřkli tuhle přemrštěně snobskou personu a stal se z toho running joke. :) On tak sice lehce působí, ale opravdu jenom decentně, ale ostatní z něj udělali pomalu aristokrata. :D

50