David Mitchell a tajemný vypínač v obývákuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:11 876

David Mitchell bude vyprávět o tajemném vypínači, který má ve svém obýváku.

Přepis titulků

David je na řadě. Na zdi v mém bytě je tajemný červený vypínač. Nevím, k čemu slouží, protože jsem ho nikdy nezmáčkl a ani to neplánuju udělat. Dobře, tajemné červené vypínače. Lee... Kde je ten vypínač? Na zdi. Není přímo, ale jen trochu za televizí.

Neměl jsi nikdy pokušení to zmáčknout, abys viděl, co se stane? Zas tak mě nerozptyluje, je sytě červený, řekl bych že 2 nebo 2,5 centimetru široký. To zní jako vypínač sporáku, že? Tak trochu. Trčí do prostoru, jako by vás lákal si s nim pohrát. Je nahoře? Takže bys ho musel přepnout dolů? - Přesně. - To je vždycky děsivější, co? Kdyby byl dole, tak předpokládám, že to, co má dělat, už dělá. A bál bych se ho vypnout, protože bych mohl vypnout něco, co potřebuju, třeba kyslík.

Nepřiblížil ses mu někdy? Samozřejmě že ano. Nemám obrovskej byt. Nemůžu přestat používat kus místnosti jen kvůli tajemnému vypínači, který je poblíž. Potřebuju ten prostor. Jak dlouho v tom bytě žiješ a ten vypínač ignoruješ? Nastěhoval jsem se tam asi před 11 lety. To je hrozně dlouho na to, abys to ignoroval.

Občas dělám i něco jinýho. Není to tak, že jedinou mou činností je celý den ignorovat červený vypínač. Jak je na tom dědečkův přístroj na dialýzu? Lee, myslíš že tahle historka s tajemným vypínačem je pravdivá? Začínal jsem tomu věřit, protože doma míváš vypínače, u kterých nevíš, k čemu slouží. Já je mám. Ale zmáčkl bys ho, že jo? Já bych to udělala. Já taky.

Nemůžeš si pomoct, co? Je tam a musíš si s nim hrát. Pamatuju si na epizodu, kde David mluvil o chybějící klice ke dveřím do ložnice. Musel se rukama vždy vydrápat ven, takže nebude ani řešit vypínač. Žije ve slumu. V podstatě jo. Žije ve slumu. Já tipuju pravdu.

Kdyby TV stanice Dave platila pořádný honoráře za reprízy, tak by to bylo jinak. Takže Lee, co tipneš? Pravda, nebo lež? - Desi? - Je to lež. Lež? Proč? Nevěřím, že by mohl ignor... Podívej na ten inteligentní obličej, podívej na ten vous, vypadá jako profesor. - Nemá kliku ke dveřím do ložnice, Desi. - Jak ty to víš? Takže pravda, nebo lež?

Přikloním se k... Tess a tipneme pravdu. Tipujete pravdu. Davide, pravda, nebo lež? Je to... pravda. Jo! Konečně! Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta ženská si omylem dala na obličej paštiku, nebo proč vypadá, jako kdyby přežila výbuch atomový bomby?

1517

Odpovědět

Odpovědět

Přesně proto jsem si celou dobu myslel, že jde o lež. Už tam měli totiž vymyšlený příběh o kožených kalhotách, který asi rovněž zahlédli v Přátelích.

50

Odpovědět

to vazne niekto veri tym historkam, ze su realne?

127

Odpovědět

Jestli jsi reálný ty, proč by nemohla být reálná i ta historka?

342

Odpovědět

Ty vole :D 11 let mít na zdi hnusný vypínač a ani nevědět, k čemu slouží? To tam za tu dobu ani nevymaloval?

182

Odpovědět

Zajima me od ceho ten vypinac je a to tam ani nebydlim :D

523

Odpovědět

jj, dokonalý komentář na sbírání lajků:-)...

204

Odpovědět

+KortKteré jsou ovšem uplně k ničemu.

241

Odpovědět

+NicoCož vlastním komentářem popíráte.

36

Odpovědět

+NicoTy si nenecháváš lajky proplácet?

131

Odpovědět

Mali sme v anglicku velký červený vypínač na stene ktorý zap/vyp boiler a ten sme mali vždy zapnutý :) to by mohlo byt to možno

62

Odpovědět

+William J. Blazkowicne přímo, ale jen trochu za televizí?

12