David Mitchell a vesliceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:8 454

Vlastnil David Mitchell veslici?

Přepis titulků

Když mi bylo 12, škudlil jsem všechno kapesné a pak jsem si koupil veslici, kterou jsem nikdy nepoužil. Lee. Dobře. Kolik ta veslice stála? Myslím, že vyšla na 120 liber. Kolik jsi týdně dostával kapesného? Dva tisíce, tak nějak.

Nepamatuji si to, ale asi libru. Počkat, dostával jsi libru týdně a veslice stála 120 liber. Občas jsem dostal něco nečekaně. Jak nečekaně? Narozeniny, Vánoce a další události, které měla jen naše rodina. Kam jsi plánoval s veslicí jet? Plánoval jsem veslovat, až budu mít prázdniny. A jak jsi ji tam chtěl dostat?

Měl jsi vyhlídnutou pěkný Ford Fiesta s tažným zařízením? V té době jsem trávil prázdniny s rodiči. "S kým bych měl letos trávit prázdniny? S rodiči!" "Minule to bylo perfektní." "Rodino, mám takový návrh." Co ti ten pán narušilo? Ta veslice byla moc velká. Na co moc velká?

Na moře? Když jsi ji dal do vody, tak narážela do Francie. "Nemůžu ji tam dostat." "Zkus to bokem, Davide!" Kde jsi ji měl? Myslím, že na naší zahradě. - Myslíš? - Jo. Seděl jsi v ní někdy na zahradě a předstíral jsi, že pluješ? S kapesníkem na hlavě? Co tipujete?

Pravdu, nebo lež? Co tipuješ, Katy? Myslím, že je to pravda. Já tipnu lež. Já tipuji, že to je lež. Tipuješ lež, dobře. Davide, pravda, nebo lež? Je to... pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kupte už někdo Jensovi lego, ať dá pokoj. Otravný jak kaštany v p****i.

98

Odpovědět

a co ty? Ty bys lego nechtěl?

20