Davina McCall a nepovedené tetováníWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:11 999

Davina McCall bude vyprávět o svém zvláštním tetování, proč se nepovedlo, a také o tom, jak k němu přišla.

Přepis titulků

Mám na zádech vytetované dvě chilli papričky, ale schovávám je, protože vypadají jako mrkve. Co si o tom myslí tým Leeho? Kde přesně na tvých zádech? Na téhle straně. Vím, kde jsou záda. Pod mým ramenem. Kdy sis je nechala udělat?

Před patnácti dvaceti lety. Proč dvě červené papričky? Byla jsem v Bali a... byli jsme na ostrově Lombok... My? Na to si nevzpomínám. A Lombok... Pil jsem zrovna? Vím, že máš jiný tetování. Co to je za tetování?

Rohy. A ty máš kde? Na bocích. Na každé straně? Jo. Takže tvůj pupík vypadá jako beranův nos? Můj pupík ne. Cože?

Řekla: "Můj pupík ne." Hezky, trocha omáčky od McCallový, to se mi líbí. Vybrala sis ty chilli papričky proto, aby si kluk, který kolem tebe projde, řekl: "Ta je žhavá." To bych si říkala, kdyby si lidi nemysleli, že to jsou mrkve. To, nebo jsi něco, co nechci v puse moc dlouho. S kým jsi byla v Bali? S tehdejším přítelem.

Teď máš jinýho? Jo. Dobře, před 15 lety. To je dost, Lee. Jsi s tím v pohodě? Jsem s tím v pohodě. 15 let. Vztahy se mění, víš?

Vím, přestávám tě mít rád. Co myslíte? Co myslíš, Janet? Lež. Lež. Omide? Lež, rozhodně. Omid to řekl, jak kdyby vynášel rozsudek.

Já si myslím, že to je pravda, ale můj tým ne. A kdo jsem, abych nesouhlasil s... ní. Lee, potřebuju... Dobře, držím s týmem a říkám lež. Říkáte lež. Davino McCall, pravda, nebo lež? Pravda. Chtěl jsem tě podpořit. Tak se podívejme.

Potřebuju, aby mi s tím... Já to udělám. Vypadněte. Mrkve. Mrkve. Rozhodně mrkve. Jasný mrkve. Končím.

Dej mi chvíli, než mi krev nateče zpátky do hlavy. Je to pravda, Davina si schovává tetování s papričkami, protože vypadají jako mrkve. Davina se pro chilli papričky inspirovala na divoké dovolené v Lomboku v Indonésii. Podobně David má velmi neobvyklé tetování na zádech. Úžasné parní muzeum v Tivertonu. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musí to být hodně dobrá herečka, říkal jsem si, že ta lež z ní prýští na všechny strany.

11

Odpovědět

"Have tattoo covered up" znamená, že si jej nechává zakrýt, ve smyslu zakrýt jiným tetováním.

32

Odpovědět

Dokoukej to příště do konce. ;)
Ukazovala ho.

00

Odpovědět

Fešanda

141

Odpovědět

a to ji je 49 let wau

40

Odpovědět

+Miroslav PajovicNo to sice je, ale to video je osm let starý.

91

Odpovědět

Bali je ostrov a Lombok je zase jiný ostrov...proč všichni vidí celou Indonésii jen jako Bali? :D

82

Odpovědět

Zdravím, bylo by možné vypravěče v popisku nějak uvádět? Stačilo by např. Britská zpěvačka/herečka/atd. Davina McCall... Berte to pouze jako návrh :) Jinak díky za překlad!

370

Odpovědět

Souhlas, ale jsem zvedav jaky bude popisek kardashianky az tu bude :D .

100

Odpovědět

+PatejlMajitelka p****e.

290

Odpovědět

Je to britský pořad, takže stačí jen zpěvačka/herečka. No a.. zajímá pak někoho jak zpívá či hraje? Jistě ano. A zajímá to někoho na základě toho, že je herečka, nebo zpěvačka? Jistě ne, je to na základě toho, jak ten člověk vypadá, nebo se vyjadřuje, apod. Takže stačí jméno, protože podle toho to vyhledáváte. A víte co, na co jméno? Jaký komentář je světově nejrozšířenější? Přeci "Name?".. komentář téměř pod každým videem pro dospělé. Takže by bylo nejlepší nascriptovat do každého popisku jen tento komentář. Je to plusem jak pro překladatele, kteří ušetří čas na popisku, tak pro ty které to zajímá a mohou si to tak dohledat, či i pro ty, kteří popisek nečtou a tím pádem o nic nepřijdou:)
Berte to pouze jako návrh;)
Jinak.. hlavní důvod tohoto mého hloupého příspěvku není bojovat proti naprosto smysluplnému návrhu výše.. jen mě tak napadlo, že jsou lidé stále línější.. si něco dohledat ( i přes to, že je to většinou snazší, než se ptát v komentářích)." Ale ve školách by se neměla polovina věcí učit, protože je to zbytečné, když si každý může vše najít na netu"... jak je dnes slyšet z úst většiny školáků. To už jsem se ale příliš utrhl ze řetězu prvotních dedukcí.

616