Denise Lewis a plyšák EgbertWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:4 502
Nechávala sedmibojařka Denise Lewis otevřenou tašku, aby její maskot pro štěstí mohl dýchat? David má v týmu Katherine Ryan a Richarda Osmana, Lee pak Denise a Roberta Rindera.

Přepis titulků

- Předmět, který vlastním. - Dobře. Pod stolem je krabice. Nejdřív ten předmět vytáhni z té krabice a pak prosím přečti přiloženou kartu. Můj maskot pro štěstí. Při závodech jsem se vždy ujišťovala, že mám otevřenou tašku, aby mohl vykouknout a nadechnout se. Davidův tým. Jak se jmenuje?

- Egbert. - Egbert. - Egbert. Jak dlouho ho máš? Nějak od čtrnácti. Říkáš, žes nezavírala tašku, aby mohl dýchat. To je od tebe moc hezké, ale co tu natáčíme, tak je v té krabici a víko… Víko…

Neboj, přežije to. Kdy sis ho s sebou vzala poprvé? Předpokládám, že nosí štěstí při závodech? Jen jsem chtěla mít nějakou společnost. Jsem jedináček. Jako juniorská atletka jsem cestovala sama a bývalo mi smutno. Chápu, proč je fajn mít s sebou nějaké známé věci, ale dostat ve čtrnácti plyšového medvěda, to mi přijde pozdě. Já jsem v tom věku žádné plyšáky nedostával. Divákům u obrazovek je jasné, že ty jsi plyšáky nedostával v žádném věku.

Dalas mu někdy na focení kolem krku svou zlatou medaili? - Jo. - Zlatou medaili bych věšel na vše. Hrozná představa. Čas se rozhodnout. Pravda, nebo lež? - Myslím, že je to pravda. - Pravda, dobře. Co ty? Lež. A to proto, že když Lee toho medvěda resuscitoval, s Denise to ani nehlo.

- Tipujeme lež. - Tipujete lež. Denise Lewis, pravda, nebo lež? - Je to pravda. - Ne! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda. Denise nezavírala tašku, aby Egbert mohl dýchat.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

moja prvá otázka na ňu by bola: "Čo na to hovorí tvoj psychiater?"

19

Odpovědět

' Prodej Germánů je zakázaný, ale mám pro tebe náhradu. Tohle je ...'

Takže to byl vlastně jeho nápad. A Germán by se do tašky nevešel...

07

Odpovědět

Prej "ani to s ní nehlo". Katherine evidentně neviděla to, co diváci viděli v 0:49-0:50.

41

Odpovědět

Neviděla, protože mistr kouzelník umí ošálit pozornost

02

Odpovědět

Mistr kouzelník umí vytáhnout krabici tak, aby nebyl dýchací otvor zřejmý na první pohled.
..

01

Odpovědět

Nene, to jsem nikdy neuměl!

00

Odpovědět

Mistr kouzelník dokáže vytáhnout klobouk z králíka!

60