Je Pauline Gregova matka, fanynka Snoop Dogga, nebo Akéla?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
97. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:11 056

Tentokrát bude tajemný host na straně Davidova týmu.

Poznámka: Jolly Green Giant je maskot firmy s mraženou zeleninou.

Přepis titulků

Všichni z Davidova týmu budou tvrdit, že se s tajemným hostem znají zrovna oni. Tým Leeho se pokusí zjistit, kdo říká pravdu. Přivítejte prosím dnešního hosta, Pauline. Tak Richarde, odkud znáš Pauline? Tohle je Pauline, loni jsme se potkali na koncertě Snoop Dogga a seznámili jsme se, protože jsme byli nejstaršími fanoušky. Davide, odkud znáš Pauline? Tohle je Pauline, když jsem byl skautské vlče, ona byla Akéla a vyvedla mě z chatky, když jsem se ptal na moc otázek, zatímco k nám mluvila policie.

A na závěr Greg, odkud znáš Pauline? Tohle je Pauline, je to moje máma. Jela zrovna okolo, když jsem se poprvé popral, vylezla z auta a povzbuzovala mě. Kde chce začít tým Leeho? Gregu, kolik ti bylo, když ses poprvé popral?

Dvanáct? Dobře a kde to bylo? Ve škole? Nevím. Kde to bylo? Venku... Před hudebkou? Na ulici. Na ulici?

S kým ses pral? Fakt už si jeho jméno nepamatuju. Byl to kluk o rok starší a pamatuju si, že měl docela výrazný... zrzavý vlasy. Proto ses s ním pral? Pral jsem se s ním, protože se pral s jedním mým kámošem. Takže takové hrdinské gesto od tebe? - Jo. - Byl starší než ty? - Jo.

- Jak se jmenoval tvůj kámoš? Pocházím z Shropshire, takže on se jmenoval Číňan Dave. Jmenoval se Číňan Dave v Shropshire? Myslím, že se jmenoval Číňan Dave, a fakt nevím proč, rozhodně nebyl Číňan. Myslím, že to bylo tím, že nosil čepici. To bude tím. Pamatuješ si svůj bojový styl? Bylo to takový mletí rukama. Takhle nějak.

"Umelu tě rukama." Co křičela tvá máma, aby tě povzbudila? Co si pamatuju tak: "Do toho!" "Dodělej ho! Do toho, synu!" Co si pam... Kéž by byla i u tvýho prvního sexu. Bylo to na ulici, máma jela kolem a viděla tě... Věděla o bitce s Číňanem... - Davem.

- Davem. Který nosí čepici. Hádám, že věděla, proč se to děje, a řekla si: "To je dobře, že můj syn chce pomstít Číňana Dava." Vyšla z auta, nebo projela kolem a říkala to z okna? Vyšla ven. Kdo vyhrál? Tvá máma určitě přišla a zarazila to, nebo řekla: "Bojujte dál." Povím ti, Patsy, že bitka skončila poměrně náhle a popíšu ti to do detailů.

Děkuju. Protože jsem během bitky cucal mentolky... Nebudeš se nás snažit přesvědčit o tom, že spadly na zem a máma si myslela, že to jsou zuby? Nech mě to doříct. Zkusí to. Bouchl mě do obličeje, začal jsem plivat mentolky a máma říkala: "To jsou zuby, to jsou zuby!"

- Jak se jmenuje tvá máma? - Pauline. Neříká se jí provokatérka Pauline nebo tak nějak? Ne, ale má za sebou úžasnou historku, kdy s tátou blbli a prali se. Táta se zamkl na záchodě, a aby se k němu dostala, tak ranou pěstí udělala díru do dveří. Takže máme násilí v povaze. Je to tak. To je moje máma. Kdo bude další? David, jestli můžeme.

Davide, bylo to tak, že vám něco vysvětlovala policie u vlčat a ty jsi měl strašně moc otázek na policisty? Ano, měl jsem spoustu otázek. Na co ses ptal? Ptal jsem na různé věci ohledně boje se zločinem. Kolik ti bylo? Myslím, že kolem osmi let. Dobře.

Na jaké otázky ohledně boje se zločinem ses ptal? Měl jsem pocit, že je problém v... V té oblasti byl problém s vandalstvím a graffiti. Víš, že v tom věku by ses to měl spíš účastnit, než řešit... Jiná výchova, to je v pořádku. Na co ses ptal? Ptal jsem se na zámky v seriálu Cagneyová a Laceyová. V té době jsem toho věděl hodně o bezpečnostních opatřeních v newyorských bytech a velkých zámcích na dveřích.

Zeptal jsem se: "Proč nemůžeme mít stejné zámky a jak se můžeme zahnat zloděje, když takové zámky nemáme?" A policista říkal, že před odhodlaným lupičem tě stejně nic neochrání. Tak jsem řekl: "Proč teda vůbec zamykáme dveře?" Nedošlo mi, že chtěl pokračovat v přednášce a s otázkami počkat na konec. A možná by všechny nebyly ode mě. Kde byl tenhle skautský tábor? V Headingtonu.

V Headingtonu? Kde jsem vyrůstal. To vím, nečekal jsem, že jsi cestoval. Čekal jsem bydliště, jinak by to bylo šáhlý. Odkud jsi? "Z Newcastlu, ale cestoval jsem..." Moji rodiče slyšeli o dobrým skautským táboře, který byl asi 650 km daleko, a přemýšleli, že mě tam odvezou, abych získal ten nejlepší skautský trénink.

Co máš za odznaky, Davide? Před Richardem o tom radši nemluv. Richarde. Připomeň nám svůj příběh. S Pauline jsme se poznali na koncertu Snoop Dogga. Kde to bylo? Ve Foru v Kentish Town. Který rok?

- Loni. - Loni? Jmenoval se Snoop Dogg? Měl různá jména, že? Rozhodně. Dřív byl Snoop Doggy Dogg, dnes je to jen Snoop Dogg. Kde jsi v tom Foru byl? Odkud jsi to sledoval? No, mělo to hodinový zpoždění, jak to u rapových koncertů bývá... Proč to mělo zpoždění? Protože to je Snoop, s ním se to nesmí uspěchat. Kdo byl předskokanem?

Byl vůbec nějaký? Jo, Kurupt. Psáno s K. Nechal bych to na nich celé. Jaký měl Snoop účes? Francouzské copánky. Používá správný fráze, že jo? Vyzná se v tom. Takže jste se na sebe podívali... Během toho zpoždění jsem šel do menší tichého baru nahoře a zahrál jsem si Scrabble na telefonu.

Ale no tak. Protože jsem přišel s mladšími, kteří si užívali předskokany. Užívali si zpoždění a hlasitou hudbu, já si to užíval míň. Pauline četla knihu. Řekl jsem si: "Taky vypadá trochu znuděně." Hrál jsem si dál a ona se zeptala: "Co to máte?" Řekl jsem: "Hraju Scrabble na telefonu." Odpověděla: "Nevěděla jsem, že to jde." Ukázal jsem jí to a od té doby hrajeme Scrabble spolu.

Takže se scházíte? Víš co, Lee? Bejvávalo, bejvávalo. Viděl ses od té doby s Maureen? Pauline. Nedostaneš nás s těmahle... Co si po tomhle myslíš, Lee? Co tipuješ? Patsy, věříme někomu z nich? Všichni zní jako chroničtí lháři. The Chronic bylo jedno z prvních alb, kde rapoval Snoop.

Dokážu si představit Davida ve vlčatech, jak ho trápí graffiti. Chová se jako někdo, koho by to štvalo. Je tam jistá podoba mezi Gregem a tou paní. Můžeš se znova postavit, Gregu? Vedle té paní, o které tvrdíš, že je tvá matka? Vedle mámy? Zatím jí říkejme paní. Dobře, takže...

Aby to bylo možné, tak hádám, že tvůj otec je Jolly Green Giant. Ale Lee, je dokázáno, že syn musí být větší než jeho máma. Tipuju, že to je buď Richard, nebo Greg. Co ty myslíš? - Richard. - Tipuješ Richarda, ty taky, nebo Grega. Co tipujete? Co ta skautská čepice? Ty jsi furt tady?

Dobře, už fakt potřebuju odpověď. Tipneme Davida. Pokusil se teď o dvojitý blaf. David. A pokud to bude David, tak budu mít takovou radost. Tipuju Davida. Pauline, povíš nám prosím, ke komu patříš? Jmenuji se Pauline. Jsem Gregova matka. Ano, Pauline je Gregova matka a povzbuzovala ho, když se poprvé popral. Muselo být hrozné vidět ho se prát.

Úžasné. Úžasné? Děkuji, Pauline. Není zač. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj,

jinak tuším, že ten předskokan se jmenuje "Kurupt" a né "Korrupt" nebo jak to tam máte. :)
Jinak super díl!

PG

30

Odpovědět

Díky moc, opraveno :)

31

Odpovědět

"Muselo to hrozné"
...
"Úžasné"
...
Skvělá máma :)

111

Odpovědět

Musím uznat, že všechny 3 příběhy byli fajn, ale bylo to celkem jednoduché. Greg je jí podobný.

23

Odpovědět

Moc se mi líbilo, jak Gregův způsob tleskání na konci dost odpovídal způsobu praní se, který popisoval :-D

111

Odpovědět

Líbí se mi to Gregovo gesto, když jde na konci máma okolo něj. Něco jako "Nandali jsme jim to, mami!"

201

Odpovědět

musím říct, že od první věty jsem poznal, že je to Greg ale je jasné, že oni tam jsou zvyklí na ledasco

41

Odpovědět

podoba tam skutečně je

241