Katherine Parkinson a vyslovováníWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:10 287

Herečka Katherine Parkinson, známá především ze seriálu IT Crowd, bude vyprávět o svém problému s vyslovením jednoho jména.

Přepis titulků

Na řadě je Katherine. Ať se snažím, jak chci, nikdy nedokážu správně vyslovit jméno Mick Huckernall. Davidův tým. Přijde mi, že teď jsi to vyslovila dokonale. Naznačuješ, že je to podobný jako Mick Hucknall? Jsou tam navíc písmena e a r. Vyslovuji Mick Huckernall jako Mick Hucknall, a Mick Hucknall jako Mick Huckernall.

To je ta chyba. A kdo je tedy zpěvák Simply Red? Mick Huckernall. Umíš říct Mick Hucknall, ale ne v momentě, kdy myslíš Micka Hucknalla? Přesně tak. A na co musíš myslet, když chceš říct Mick Hucknall? - Na Mick Huckernalla.

- Dobře. Kdo je Mick Huckernall? Nikoho takového neznám. Není to jméno, které by bylo potřeba říct, jako třeba Mick Hucknall. Když řeknu Mick Huckernall, tak myslím Mick Hucknall, ale nikdy jsem nepotkala Micka Huckernalla... Teď jsi řekla, že když říkáš Mick Huckernall, tak myslíš Mick Hucknall a když říkáš Mick Hucknall, myslíš Mick Huckernall, takže když říkáš Mick Huckernall, tak myslíš Mick Hucknall, což znamená, že můžeš říct Mick Huckernall a myslet Mick Huckernall, takže jsi v pohodě a tohle je lež.

Ale když tobě říkám Mick Hucknall a vyslovuji to správně, tak si představuji, že je to napsaný jako Mick Huckernall. Na mě nekoukej, jsi v to sama. Jsou tu i jiná slova, která si pleteš? Slova jako třeba spontálně. Vím, že to nevyslovuji správně. Co se to snažíš vyslovit?

Jako třeba spontální událost, nebo spontální vznícení. Proč nezkusíš Gabby říct spontánní a nevysvětlíš jí, co myslíš slovem spontální. Já jsem Spontální. Teda Spartakus. Byla jsi ráda, když se Simply Red rozpadli a přestali nahrávat alba? Byla jsem ráda, ale jako herečka mám problém, když musím číst scénář a nemůžu...

musím ho přepsat. Můžeš zkusit klasické divadlo, protože třeba Shakespeare Micka Hucknalla moc často nezmiňuje. Scénář bez jeho jména musí být jednoduché čtení. Co si myslíte, Davide? Co myslíš? Myslím, že na tom něco je. Jen si neodkážu představit, že bys musela často vyslovovat jméno Mick Hucknall. - Co myslíš, Gabby?

- Krásně vyslovuje Mick Hucknall. Myslím, že ses z toho dostala. Jsem rád, že ses s tím svěřila, ale v zájmu jejího vyléčení tipneme lež. Dobře. Katherine, pravda, nebo lež? Byla to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

spontánní se píše takto ;-)
překlep to evidentně nebyl, v překladu to bylo min 5x

10

Odpovědět

Hi, Jen!

90

Odpovědět

Jak ten moderátor pyšně kývnul do kamery po slovní hříčce "simply red" :-D

160

Odpovědět

Vyslovování jmen je leckdy ošemetné téma :/

30

Odpovědět

Nějak nechápu čemu se tam vlastně ti lidé smějí.
Pamatuji si ji z IT Crowd — špicovej seriálek.

623

Odpovědět

Mohl by mi někdo z těch (zatím) pěti mínusářů vysvětlit co je na tom videu směšného?

716

Odpovědět

+mykanecani ja to nechapem, mas za to plus

410

Odpovědět


Odpovědět

Peter Fille

120

Odpovědět

Díky za další díl!
Malý dotaz pro překladatele: To jméno tam vážně bylo často. Copy/Paste + úprava, nebo vypisování? :-)

43

Odpovědět

Ajťáci byli nejlepší :D

133