Keeley Hawes a lhaníWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:10 975

Lhala Keeley Hawes svému manželovi, aby na něj zapůsobila?

Přepis titulků

Lhala jsem manželovi, že jsem dobrá v tenisu, a musela jsem mít potají lekce, když domluvil čtyřhru. Dobře, Lee? Proč jsi lhala manželovi? V té době to ještě nebyl můj manžel a já se pokoušela... Zapůsobit? Zapůsobit. Je sportovní typ, tak jsem mu řekla, že umím lyžovat.

Řekla jsem mu, že hraju tenis... - A chtěl, abys šla lyžovat? - Vzal mě na lyže. Musela ses to naučit? Bylo to strašný. Jistý Joost mě naučil lyžovat. - Joost? - Joosta můžu doporučit. Na lyžování! Takže ano, rezervovala jsem si lekce. Jak se jmenoval instruktor?

Nemůžu si vzpomenout. Ale Joost byl hned. Ale Joost byl... Keeley, Keeley, klídek, začíná v tom být chaos. Nemůžu si vzpomenout. Co ses v tenisu naučila jako první? Jak odrazit míček. Jak odrazíš míček?

Takhle. To byl rychlej odraz. Je to tu malý, takže to bylo hned zpátky. Řekni jí, že gravitaci by to trvalo trochu déle. Hrála jsi na Měsíci? Není to jen gravitace, musíš přidat trochu síly. Musíš přidat impuls. To je ono!

Rychlost změny pohybu je úměrná... Dost. Vyhrála jsi? Přišla jsem tam a simulovala problém s kotníkem. Když jsem tam přišla, tak jsem viděla, jak dobří budou. Chtěla jsem zapůsobit na něj. Nevěděla jsem, že do toho přizve další lidi. Je to obecně člověk, co zve další lidi?

Počkat, Briane, nejsme na shromáždění fyziků. Ujasněme si to. Poslouchej, dozvěděl se někdy manžel o těchto tajných lekcích? - Řekla jsem mu to. - Přiznala ses. Přiznala jsem se jednu noc, kdy jsem mu udělala večeři, tvrdila jsem, že jsem ji uvařila, a pak... Všechno v tvém životě je lež! Dala jsem mu to za tmy a on našel krabici z Tesco Expressu.

Ach jo. A pak už jsem vše řekla. Vážně? Řekla jsem: "Neumím hrát tenis ani vařit." "Nejmenuji se Jeff." Co tipujete? Pravdu, nebo lež? - Kevine? - Tipuju pravdu. Pravdu?

A co tipuješ ty? Pravda. Tipujeme pravdu. Tipujete pravdu? Dobře. Keeley, pravda, nebo lež? Je to naprostá... pravda. Dobrá práce týme, já si nebyl jistej. Ano, je to pravda. Keeley lhala manželova, že umí tenis, a musela mít potají lekce, když domluvil čtyřhru.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro ty, co jako já váhali, co s tím má co dělat Jeff.
https://knowyourmeme.com/memes/my-name-is-jeff

14

Odpovědět

Tipl bych to na normální vtip s random jménem, protože tohle video je z 3. epizody, 4. řady (2010) a hláška "My name is Jeff" vznikla z filmu 22 Jump Street (2014)

110

Odpovědět

+DodislavMáš pravdu, ale je to neskutečná náhoda.

10

Odpovědět

Nádherná

194

Odpovědět

Otvor oci, riadna spatenka

010

Odpovědět

Odpovědět

To je zajímavé, když žena něco předstírá, nebo se chlubí částmi těla, které nejsou její, tak je to fun :-), ale jen co se muž přizná, že není pravda, když říkal, že je bohatý, tak se hned "zatáhne obloha" :-)

1310

Odpovědět

Chlap si taky ženskou nenamlouvá kvůli tenisu, takže "realita" příliš její obraz jako vhodné partnerky nenaruší. Kdežto zabezpečení je dost podstatná záležitost v pohledu na partnera...

97

Odpovědět

+NáplavaNevím, ve které žiješ době, ale otázka typu 'Jste pod penzi' se navazovala seznamovací část v 19. století.

V době automatické pračky, ledničky a sociálního státu je spíše s podivem, že ženy 'zvladnou' vychovat jen dvě děti.

30

Odpovědět

+Ltak zvládnou jich i víc, ale k čemu

21

Odpovědět

+lenaciaAby měly jejich matky slušné důchody. Protože ekonomický rozvoj je také závislý na počtu obyvatel jednotlivý států ( například pokud se více českého piva vypije v zahraničí než u nás, pak se společnost zaměří na stavbu dálnic a železnic, logistický řetězec pak "odevzdá" část zisku z piva provozovateli zahraničních dálnic a železnic).

00

Odpovědět

+La z čeho budou mít slušnější důchody? Naopak, jedno dítě je drahý jak prase, dvě děti jsou ještě dražší... málokdo se rozhodne ještě pro třetí dítě, protože je to finančně kompletně vysaje.
Lidé chtějí taky v části svého života už mít klid a mír a ne pořád strkat peníze do dítěte.

10

Odpovědět

+lenaciaPokud by lidé ' nestrkali ' peníze do dětí, tak se ekonomika nakonec zastaví. A také neexistuje nějaká lineární závislost v nákladech na více dětí, ale ta závislost je obvykle konvergující k částce ' na důchody ' ( tedy můžeš pro jedno dítě utratit 2 miliony, ale také můžeš tuto částku rozdělit mezi pět dětí ).

00

Odpovědět

+La které z těch dětí bude mít lepší živtní komfort... podívje se na iány, pět děcek, chovat se to neumí učit se to nechce, pracovat se tomu nechce, skončí na úřadech a budou ždímat státní rozpočet... to už je peší invesovat ty peníze do dvou dětí, vzdělat je podle nejlepšího vědomí a svědomí

00

Odpovědět

+lenaciaNo a pak se "supervzdělaní" upíchnou na nějakém úřadě (berní úřad, katastrální úřad, notář, matrika), což se z hlediska státního rozpočtu až tak neliší od situace, kdy stát živí nevzdělatelné na sociálních dávkách.

Z hlediska státního rozpočtu je totiž nejlepší, aby se jak počet úředníků, tak počet obsluhovaných agend blížil nule. Nebo chceš tvrdit, že ouřada přináší nějakou nadhodnotu, když vlastně brzdí ekonomiku svým ouřadem???

11

Odpovědět

+lenaciaOstatně je docela vtipná situace, kdy stát má zeměměřičský a katastrální úřad, ale veřejnoprávní televize stejně používá mapy společnosti Google.

10

Odpovědět

+Lvzhledem k tomu že jsem skatatrem řešila plno věcí se tomu ani nedivím, katastrální mapy a ortofota jsou zastaralá, a co jsem si všimla tak sice supr že zeměměřičský, ale abych pakmusela po předání daru na katastru řešit sranda akci, že i blbečci posunuli označení nemocitosti a tak zkrátka nesedí....

00

Odpovědět

+lenaciaAle existuje alespoň základní předpoklad, že erární silnice budou nejvěrněji zakresleny právě v ortofoto mapách eráru (jednou za dva roky se snímkuje polovina republiky, satelity Google nakupují méně často aktualizované snímky).

00

Odpovědět

+Lto netuším, ale vím že minimálně mapy.cz maj asi nejauktuálěnjší mapy včetně panoramat

00