Kirsty Young a jména kuřatWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:12 853

Kirsty Young kuřata a pojmenovává je poměrně neobvyklým a vtipným způsobem?

Přepis titulků

- Můžeš začít, Kirsty. - Dobře. Mám pět kuřat, které jsem pojmenovala podle mých oblíbených novinářů. Tak dobře. Co si myslí tým Leeho? Jak se jmenují? Jmenují se: Anna Ford, Jan Leeming... Další novinářka. Selina Scott...

Novinářka. Dvě Skotky: Viv Lumsden a Mary Marquis. Byly velmi známými novinářkami ve Skotsku. Specificky kvůli zprávám ze Skotska? Ve Skotsku jsou zprávy. Nezmínila jsi Angelu Rippon, že ne? Angela Rippon zemřela. Ne ta novinářka, ale to kuře. Ve skutečnosti zemřela Moira Stewart. Moira ne.

Myslíme kuřecí Moiru Stewart... Kuřecí Moiru. Pro případ, že jsou diváci naštvaní. Novinářská Moira nebyla nikdy šťavnatější. Nemyslím to doslova. Můžu se zeptat, jde jen o vtip, nebo jsi vážně měla kuře Moira Stewart, které zemřelo? Skutečně... Ten způsob, kterým na mě koukáš, mě znervózňuje.

Skutečně jsem.... Musím říct, Kirsty... Není to poprvé, co to od nějaký ženy slyším. Jaká to jsou plemena kuřat? Hnědí burfordi a cotswold legbaři. Dobře. Existují? Ano, existují. Jak to, že toho víš o kuřatech tolik?

No, vím to, protože v supermarketu Waitrose... Nejdřív jsem si myslel, že jsi expertkou v zemědělství, ale ukázalo se, že jsi typický měšťák. Přesně. Mají tam ty dlouhonohé cotswoldy. Viděla jsem jejich vajíčka. Můžu se zeptat, proč nemáš žádného mužského novináře? No, protože jsme... No, musím to říct.

Nechtěli jsme žádného ptáka. Zdá se mi to, nebo je tu tepleji? Když jsi řekla, že to jsou tví oblíbení novináři... Jen chci říct, že ze všech lidí, co tu kdy byli, ty zníš nejvíc jako vyšetřovatel. Jak hodnotíš novináře? Tomu nerozumím. Kdybys byl v novinařině, jako jsem byla já, tak je to podobný, jako když sleduješ stand-upy. Říkáš si: "Je dobrý, není dobrý..."

Spoustu jich nesnáším. Proč bylo zrovna ono Selinou Scott a ne jiné? Je vtipný, že se ptáš zrovna na tohle. Selina Scott je výjimečně krásná a má trochu blonďaté peří. A čím se vyznačovala Jan Leeming? Ona... Ony... Kuře, ne Jan Leeming. Je velmi důstojnou slepicí a velmi dobře klade.

Bavíme se o... Řekl sis o to. Co myslíš Lee? Říká pravdu? Nevěřím tomu. Nemyslím si, že to je pravda. Tipuju lež. Myslíš, že je to lež? Mohla by to být pravda, ale přidám se k Henningovi. Myslím, že na to má dobrý čich. Dáme na Henningův čich a řekneme, že to je lež.

Říkáte lež. Kirsty, říkala jsi nám pravdu, nebo lež? Je to pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takze tedko to budou pouze video kde se pletou pro zmenu! super!

06

Odpovědět

Nebude trochu zmatek se slovem novinář? Kirsty Young je televizní moderátorka co uváděla zprávy, stejně jako zmiňovaní, jež propůjčili jména kuřatům, televizní moderátor je asi přesnější, ačkoliv chápu, že jsou to také novináři. Dále cock je doslova kohout, vtip se tím ztratí, ale k poznámkám bych to možná připsala. Slepice je také pták, že ano :)

43

Odpovědět

Říkali "newsreader", což mi přijde poměrně ilustrativní. Já bych to přeložil jako moderátor zpráv. Nevím, jaké si vybrala ona, ale takovou Borhyovou bych novinářkou rozhodně nenazval (ač by to byla určitě pěkná slepice). Nicméně přeložit "Cock" jako pták mi v tomto kontextu přijde jako nejlepší možná volba. Údajně však "k***t" byl kdysi výraz pro kohouta (viz wikipedie).

41

Odpovědět

+PaesObzvlášť vědět to poslední stojí za to :D

30

Odpovědět

+ShadrisStejně jako že bitch je vlastně čubka - fena ;-)

31

Odpovědět

Taky mě dostala,tipoval jsem lež...JE DOBRÁ!

132

Odpovědět

Já jsem jí věřil od okamžiku, kdy vyjmenovala briskně ta plemena. To mi už přišlo jako až moc propracované na to, aby by to byla lež.

230

Odpovědět

Poslední sekunda Leeho před outrem je shrnující.

590