Koupila si Sara Pascoe omylem komodu pro panenky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
181. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:5 893
Mluví Sara Pascoe pravdu o jednom nepodařeném nákupu online? Hádá Davidův tým (Rylan Clark-Neal, Mary Portas), u Leeho je Sara a Paul Sinha.

Přepis titulků

- Věc, kterou vlastním. - Přečti, co se píše na kartě. Pak vytáhni tu věc z krabice a polož ji na stůl. Jednou jsem si na internetu koupila komodu do ložnice. Uvědomila jsem si, že jsem udělala velkou chybu, když dorazilo tohle. - Davidův tým. - To je z domečku pro panenky? Na to se ani nemusíš ptát. Ne, má to běžnou velikost. Ona je obryně! Saro, když nakupuješ online, bývají tam uvedeny rozměry.

Nepodívala ses na ně? Dívám se na velikost u věcí jako oblečení a boty. Nenapadlo mě, že nějací šarlatáni… vyrábí takhle malý nábytek. Podle tebe jsou to šarlatáni. Nesnažili se prodat nábytek pro panenky, snažili se nábytek pro panenky vydávat za nábytek pro dospělé. Jo! Přesně to si myslím. Nepřekvapilo tě, jak levné je poštovné a balné? Ne.

Vlastně… „Balíček najdete ve schránce.“ Ale vážně, když tohle vidíte vyfocený zblízka… Je to obří! - Kolik to stálo? - 35 liber. - Myslela sis, že ušetříš? - Dá se to sehnat levně. Místo výhodné koupě jsi dala za tamto dost peněz. Byla jsem zklamaná. Dají se ty šuplíky otvírat a zavírat?

Je to funkční? - Svým způsobem je to normální komoda. - To je fakt. Můžete tam něco dát, jen se tam nevejdou moje gatě. Kupuješ nábytek na internetu běžně? Dělám teď takovou věc. Ráda nakupuju věci opilá a pak je to překvapení. Proč sis to nechala? Pravda. Při nákupu online můžete kontaktovat prodejce a stěžovat si. Můžu teď být upřímná?

- A budeš? - Tak jo. Moc se mi ta komoda líbí. A bylo mi trapný přiznat, že jsem nezkontrolovala rozměry. - Kde tu komodu máš? - V kuchyni. - Proč? - Protože… - Dávám dovnitř peníze. - Kolik? - Kolik se tam vejde? - Tady libra. - Jo. - Tady dvě libry.

- Jo. - Srolovaná pětilibrovka. - Jo. A tady dvacetilibrovka, když jedu taxíkem někam dál. Hodí se to, když člověk chce dát dýško kurýrovi. Jedna libra, dvě, pět. - Podle situace. - Co když chceš dát tři? - Vezmeš libru a dvě libry. - A jo. Tak co tipujete? Mary, co myslíš? Je to hezká historka.

Ale nevěřím tomu nakupování v opilosti. - Podle mě je to lež. - Rylane? Dovolím si trochu nesouhlasit. Taky nakupuju opilý. Uprostřed noci si řeknu: „Tohle chci!“ Ale nekupuju tak komodu. - Co tipujete, Davide, kapitáne? - Podle vás je to lež. - Tak tedy tipujeme lež. - Tipujete lež. - Saro, pravda, nebo lež?

- Jaká úleva, že vám můžu říct, že to je… - pravda. - To snad ne! Tu komodu zbožňuju. Ano, je to pravda. Sara si omylem koupila pidi komodu. Paule, jsi na řadě. Třicet pět liber? Omlouvám se, ale… Třicet pět liber za tamto? Raději opilý zaplatit 35 liber za tamto než přijít o peněženku kvůli opilé lišce. Jo!

Díky, Paule. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechtěl by někdo překládat Countdown? Je fakt škoda že ho tu nemáme pravidelně (y)

60

Odpovědět

Ta Sara je tak trochu pravá od Mattela ne? Když k tomu přidám ještě její příběh s Kostarikou.

31

Odpovědět

Tak třeba tomuhle jsem naprosto věřil. Mě měla přijít krásná lampa vyrobená z helmy ze 2.sv., bajonetu, nábojů a ostnatého drátu, cca 1000Kč. Taková malá plastová hnusná blbost co mi přišla! A dodnes ji mám v koupelně, protože se každý zasměje nad tím, jak jsem se nechal scamnout :D.
Děkuji za překlad :-)

120

Odpovědět

Ale to ti mohlo dojít, že ta cena je podezřele nízká :)

11

Odpovědět

The Middle Clip #141- The Table

Hned jsem si vzpomněl na scénu z Průměrňáků.

110