Lee Mack a jeho portrétWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:11 103

Nechal si udělat Lee Mack neobvyklý portrét? Ptát se bude i Rhod Gilbert.

Přepis titulků

Lee je na řadě. Tajemný předmět. Dobře. V tom případě si stoupni sem, přečti, co máš na kartičce, a potom odhal svůj tajemný předmět. V Thajsku jsem zaplatil 200 liber za portrét od opice. A tohle je výsledný portrét. Měl bych... Co myslíš, Davide?

Hotový poklad. Jakou barvu měla tvá košile? Nezajímá tě, jakou barvu měla mé košile, ale jaké barvy na malování měla opice. Nepamatuješ si, že by bylo zelený? Ne a ani si nepamatuju, že bych měl 4 zelený uši. Jaké barvy měla opice na malování? Modrou, červenou, zelenou vlastní exkrementy? To je můj obličej.

Musím říct, že nedávno jsem byl v zoo, kde jsem maloval se šimpanzi. V horách Colwyn Bay v severním Walesu a chtěl jsem, aby něco nakreslili a není možný, aby... Nechci být rasista, ale to jsou ti vaši waleští šimpanzi. Bez urážky. Jak velký ten šimpanz byl? Musím si vzpomenout, byl asi takovýhle... Řekl bych, že asi takhle velký, když seděl.

Takhle plus pár šimpanzích nohou. Nemyslím si, že by opice dokázala takhle udělat pusu a dvě kulatý modrý oči. Opice mohla... Říkáš, že je to moc dobré? Jo. Je ti to až moc podobné. Máš tam i svoje malé šilhavé oči.

Neprovokuj. Co všechno musím v tomhle pořadu vydržet? Netušíte, proč to vypadá takhle. Zajímalo by mě... Mohlo to vypadat líp, ale byl to surrealista. Davide, co tipneš? Je tenhle opičí příběh pravdivý? Myslím si, že to je lež. Přijde mi jako zbytečnost si nechat udělat portrét od opice a myslím si, že Lee by k tomu přistupoval stejně.

Myslím si, že Rhod tipuje lež. Co Sally? Vypadá jako pořádnej chlap, který se nenechá lehce oblbnout. Tipujete lež, Davide? Všichni tipujeme lež. Lee? Je divné, když to nemůžu zmáčknout. Můžu k tobě? Jasně.

Je to... lež. Ano, jaké překvapení, byla to lež. Lee... Jasně, že to je lež! Jak mám někoho přesvědčit, že to je pravda? Víš co? Jsem rád, že to není moje. Jak můžu mít vůbec šanci?

Pokud můj čtyřletý syn zrovna kouká... Děkuji, že jsi to udělal. Opravím to a přinesu to domů. Řekni mu, že chci zpátky těch 200 liber a opičí oblek. Ano, byla to samozřejmě lež. Lee nezaplatil 200 liber za portrét od opice v Thajsku. Proč by hloupé chlupaté stvoření, které tráví celý den házením svých hoven na zeď a škrábáním se v zadku, chtělo portrét od opice?

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi best z jejich serie :D

00

Odpovědět

Mitchel a Mack nikdy nezklamou. Lež nebo ne, vždycky z toho vzejde něco, u čeho se člověk zkrátka musí smát.
Díky za překlad. Mám tenhle program fakt ráda.
Nehledě na povedené závěrečné komenty moderátora.

120

Odpovědět

Asi nejvtipnější závěrečné hlášky ze všech dílů co jsem zatím viděl.

511

Odpovědět

Jenom poznámka: Na začátku překládáte "pounds" jako "libry" a potom už jako "dolary"

00

Odpovědět

Díky, opraveno :)

00