Lee Mack a TeletubbiesWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:12 744

Musel si Lee Mack zapamatovat všechny Teletubbies? Jak to udělal?

Přepis titulků

Lee je na řadě. Když mé děti byly malé, tak jsem vymyslel pomůcku, jak si zapamatovat Teletubbies. Davidův tým. Dobře. Vyjmenuj Teletubbies. - Mám vyjmenovat Teletubbies? - Jo. Dobře, je tam...

Kian, ne, to je Westlife. Moment. Po, Laa-Laa, Tinky Winky a Dipsy. A... Stuart Sutcliffe, ale ten odešel před nástupem Ringa. A víš, kdo má jakou barvu? No samozřejmě... Po je červená.

Správně, Po je červená. Dipsy není. A jakou má Dipsy... Ani Tinky Winky. Tinky Winky... A to samý platí pro Laa-Laa. Touhle pomůckou si děti pamatují, kdo z nich je červený? Ne, Po je červená, Dipsy je zelený, Laa-Laa je žlutá, na koho jsem zapomněl?

Tinky Winky. Tinky Winky je fialový. Jak to víš? Říkal jsi, že máš pomůcku, díky které si je pamatuješ. Mám, chcete ji znát? Jo. Dobře. Po si představuju jako poštovní schránku, ta je červená. Laa-Laa zní jako žlutá.

Dobře, nezní, ale zní víc jako žlutá než Po, Tinky Winky nebo Dipsy. U Tinky Winkyho mám takovou reálnou představu... Reálnou představu? Jo, reálnou představu, jak má pindíka venku, což je jeho malý Tinky Winky. Fialový. Akutní a fialový. Dipsy zní jako chipsy, které jsou zelené.

Teda nejsou, chipsy mívají jinou barvu, ale má to blíž k zelené než k fialové, červené nebo žluté. Nejsem si jistý s tím pinďou, protože to bys své děti neučil, ne? Neříkal jsem, že to učím své děti. To naše rodina nedělá. Své děti nikdy nic neučíme. Můj otec i jeho otec. Nedostali jsme se tam, kde jsme dnes, tím, že bychom se navzájem něco učili. Tohle mělo pomoct mně, protože jsem často říkal dětem: "Seber Po."

A ony na to: "Trapáku, to je Laa-Laa." Hrozný je, že od teď si budu pamatovat barvy Teletubbies. Což dokazuje, že pomůcka funguje. Rozhodně máš pomůcku. To mám. Budu si pamatovat, že Po je červený jako poštovní schránka. Dipsy je zelený, protože zní jako chipsy, které nejsou zelené, ale mohly by být. Tinky Winky má akutní fialový orgán.

To jsem neřekl. Laa-Laa je žlutá, protože to zní víc jako žlutá než ostatní. Neříkal jsem... Na to nikdy nebudu moct zapomenout. Neříkal jsem, že je to fialový orgán. Davide, říkal pravdu? Co si myslíš? Docela mě dostává, že jeho pomůcka je sice úplně pitomá, ale on je taky pitomej a neřekl ani jednoho z nich špatně.

Mohl by prostě znát barvy Teletubbies. Protože ta pomůcka, i když se ukázala být efektivní, je něco, co vymyslel. Myslím, že jsme zrovna viděli, jak ji vymyslel. Myslíš, že to je pravda? Ne, souhlasím s tebou. Podle mě zná barvy Teletubbies, protože je sledoval s dětmi, ale nemá pomůcku. Ty tipuješ pravdu.

Tohle ne. Znova už ne. Dám na tebe, ať se děje cokoliv. Nejsem v týhle hře dobrej. A pokud to bude špatně tentokrát, když dám poprvé na tebe, tak mi to bude připadat vtipný. Jako když život na svém konci překročí hranice tragédie a ty se jen vysměješ smrti. Takže tipujete lež.

Nehledě na názor Kiana. Dobře, tipují lež. Lee, byla to pravda, nebo lež? Byla to... pravda. Uklidni se. Jsem tak veselý! Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lee Mack frajeris!

01

Odpovědět

No kloubouk dolů, Lee je prostě génius. Takhle to zahrát a navíc ten systém je úplně hloupý, ale regulérně si to sám po jednom zhlédnutí pamatuju a věřím, že mě v noci někdo probudit, tak to z fleku zopakuju. A nechápu proč :D

101

Odpovědět

Docela jsem mu věřil, protože na začátku bylo vidět, že moc předstírá, že si nemůže vzpomenout atd. a to už bylo podezřelý. Navíc mi taková pomůcka přesně sedí k jeho stylu a téměř jistej jsem si byl, když řekl, že to nebyla pomůcka pro jeho děti ale pro něj, protože na začátku jsem to taky pochopil, že to vymyslel pro děti.
Trochu mě znějistělo, že chipsy bych si představoval spíš žlutý, ale to byla jenom drobnost.
Ale výkon Macka i Mitchella parádní.

11

Odpovědět

V originále říká "Deap Sea" - hluboké moře. Což dává o trochu více smysl. (čímž nekritizuji překlad)

51

Odpovědět

+PaesAno, v překladu jsme hledali něco, co zní v češtině jako "Dipsy", chipsy se nabízely, i když barvou kdovíjak extra neseděly, ale to do důsledku ani to deep sea :-) Ono najít něco, co zní podobně, není to zelené, ale mohlo by být, je celkem těžké :-D

62

Odpovědět

+XardassHlubiny moře jsou opravdu zelené, jelikož rozptyl světla zapříčiní ztrátu modré barvy už v atmosféře (proto je nebe modré) a v prvních vrstvách vody (proto je moře modré).

04

Odpovědět

+MikeTaky by se dalo říct, že hlubiny moře jsou vlastně černé, protože tam neproniká světlo. Plus samotný Lee říká, že není zelené, ale modré (možná myslí otevřené moře)

21

Odpovědět

+PaesAha, to jsem přeslech, teď mi to dává větší smysl.

01

Odpovědět

Já si teda představil zelené balení chipsů, třeba wasabi.

81

Odpovědět

blbý rozhodnutí "ještě jedno video a pak už fakt musím jít čůrat" :D :D :D

232

Odpovědět

Nemáte doma bažanta??

11

Odpovědět

+MikeNe.... Jen vykopanou díru v zemi na zahradě za domem....

40

Odpovědět

Rád brečím smíchy. Nedá se to vyvolat naschvál a stává se to málokdy. Jak se na konci smál, tak jsem se spontánně přidal. Děkuji pěkně... super.

73

Odpovědět

Tohle musí být nejlepší video na internetu :D:D:D

64

Odpovědět

Odpovědět

Tohle je regulérně jedno z nejlepších videí na tomhle webu. A celé historii všech videí, co jsem kdy viděl :D

Tu kreativitu, improvizaci a humor jim jde občas fakt jen závidět.

346

Odpovědět

Naprostý souhlas! :D Tihle dva jsou prostě skvělí! A do TOP 5 ještě rozhodně:

Kevin Bridges a historka s koněm

31