Lee Mack a trampolínaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:15 578

Po delší době je tu opět Lee Mack se smutným příběhem z mládi.

Přepis titulků

Lee je na řadě. Zjistil jsem, že mě podvádí přítelkyně, protože jsem ji viděl za plotem s jiným mužem, když jsem skákal na trampolíně. V jakém věku se ti stala tahle dramatická událost? Bylo mi 18. Co přesně tam dělali? No, to nechceš vědět, Adriane.

Věř tomu nebo ne, ale leželi na trampolíně. Ty jsi skákal na své zahradě a přes plot jsi viděl na zahradu přítelkyně? Ne, ona nebydlela vedle. - Tak... - Ani jeden z nich tam nebydlel. - Ani jeden? - Přesně. Tak proč tam byli? Protože se tam konal mejdan, který se trochu přesouval ke mně domů.

V obou domech byly dva menší mejdany, ale nakonec se přesunuly ke mně. Jaký typ trampolíny to byl, Lee? Byla to TX497, jediná trampolína. Pamatuju si, že jsem skákal, přes plot jsem viděl, jak se líbají, a říkal jsem si: "Je to TX417?" "Kde ji sehnal? Kéž bychom si ji taky mohli dovolit." "Přestaň ji líbat." A pak jsem... Víš, co jsem myslel.

Byla to obdélníková trampolína, nebo ta moderní kruhová se sítěmi po stranách? To neříkej, víš, že se jmenovala Annette. Byla to trampolína bez sítě po stranách. Obdélníková, nebo kruhová? No, ztratila trochu na váze. Obdélníková bez hran. Takže jsi neviděl, co se děje, dokud jsi nevyskočil nahoru, je to tak?

A co jsi viděl, když jsi byl na vrcholu svého výskoku? Už to dělali? Nedělali to! Už se líbali? Už skládali milostné básně? Co... Zouvali si boty! Boty si nezouvali. Víš, co je horší? Že to je to jediný, co na sobě měli. Jak dlouho jste se vídali?

Už jsme spolu zažili dost vrcholů i pádů. Takže jsi na vrcholu svého skoku, máš úžasný výhled na sousedovic trampolínu. - Správně. - Co jsi viděl? Viděl jsem mou tehdejší přítelkyni. Jak se jmenovala? Jmenovala se Joanne. Co se událo?

Chtěl jsem se podívat pořádně, šel jsem na prolézačku a mé obavy byly naplněny. Byla to TX497. Tos musel zuřit. Byl jsem strašně naštvanej. Vlezl jsem na trampolínu a řekl jsem: "Joanne!" Rozhlédla se a nikdo nikde.

Když jsem byl opět nahoře: "Joanne!" Rozhlédla se a nikdo nikde. Takhle to probíhalo hodně dlouho: "Joanne!" Pak jsem to ale načasoval perfektně, řekl jsem: "Joanne," když jsem byl dole. "Joanne!" Nějakou dobu trvalo, než jsem ten systém vymyslel. Co myslíš, Dave? Říká pravdu? - Myslím, že ne.

- Proč? Můžu být upřímný? Taky o tom nejsem přesvědčený. Lee, skákání na trampolíně a špehování Joanne, pravda, nebo lež? - Je to lež. - Ne! Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V uvode sa David pyta na traumaticku, nie dramaticku udalost....

10

Odpovědět

Joanne nesedí do Lee Mackova akronymu BERMUDA :(

180

Odpovědět

Lee Mack je fakt úžasnej, měl to tak úžasně vymyšlený, celý ten příběh :D

50

Odpovědět

Aisling Bea

20

Odpovědět

Nebyla na Primě nějaká obdoba této soutěže? Něco se mi vybavuje, že jsem to možná zahlédl.

10

Odpovědět

na primě dávali leda "hádej kdo sem"

20

Odpovědět

+lenaciaTo s lhaním byla upravená verze Hádej, kdo jsem, a jmenovalo se to Hádej, kdo lže. To bylo na Primě.

Nicméně Česká televize převzala přímo pořad Would I Lie To You, česky se to jmenovalo Copak bych vám lhal? a byl to dost propadák.

31

Odpovědět

Na Primě přímo ne, ale v jednu dobu se tu experimentovalo přímo s tímto konceptem... Okopírovat to zkoušela naše státní televize (kterou všichni - chtě nechtě - platíme) a to pod názvem "Copak bych vám lhal?"

Zde je stránka na csfd: http://www.csfd.cz/film/331279-copak-bych-vam-lhal/videa/?type=8
A zde je snad jediné delší video, díky kterému si každý udělá vlastní názor: https://www.youtube.com/watch?v=YVPqpaZdVcg

Pac a pusu :-)

60

Odpovědět

Miluju, jak se David dneska nedozvěděl žádné relevantní informace... TX417
Ale suprový díl, to teda!

400

Odpovědět

Tento pořad mám moc rád. Děkuji za to, že ho překládáte

521