Lee Mack a vyhození z lekcí společenského tanceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:7 287

Tentokrát ze série, kdy pořad uvádí Rob Brydon. Lee Mack bude vyprávět o vyhození z lekcí společenského tance.

Přepis titulků

Když mi bylo šest, tak mě vyhodili z lekcí společenského tance. Tým Davida. Postarám se o to. To neříkej Craigovi. Bylo ti šest? Co jsi udělal na lekcích společenského tance? Něco jsem jim tam rozbil. Co můžeš rozbít u společenských tanců?

Rozbil jsem stroj, který přehrával muziku. Přehrávač magnetofonových pásek. Stroj, který přehrával muziku. Musictron. Přátelský robot, hrající na piano. To jsi rozbil? Co to bylo za tance? Popravdě si to nepamatuju. - Takže nám je nemůžeš předvést? - Máš naprostou pravdu, Bene. Lee, říkal jsi, že nám to nemůžeš předvést, - ale my tady máme...

- Craiga. Říkám mu tanečník. Může tě vzít za ruku a vést tě. Dobře, pojď sem. Ukážu ti, jak to bylo. Řeknu to fakt pomalu, tak poslouchej. Myslím, že já bych měl radši vést. Ruka nahoře, takhle. Dej ji na rameno, ty budeš slečna. Pak jsem se otočil a řekl: "Co to je za stroj?" A rozbil jsem ho. Zhruba takhle se to stalo.

Pokud tohle není důkaz... Co tipujete? Pravdu, nebo lež? Přijde mi to jako neobvyklá volba pro šestiletého, ale je určitě... V sedmdesátých letech to bylo moderní, kvůli pořadu Come Dancing. Dokud to nezprznili. Co tipujete? Není to snadné, ale lež. Tipujete lež, dobře.

Lee, byla to pravda, nebo lež? Byla to... pravda. Je to pravda. Když Leemu bylo šest, tak ho vyhodili z lekcí společenského tance. Přesto byl dalších pár let zamčený v ložnici a zdokonaloval jive se svou rukou.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poslední věta to zabila. Málem jsem se udusil čajem. :)

160