Lee Mack se dozvěděl, jak se zbavit liškyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:9 380

Lee Mack se v Brazílii dozvěděl, jak zastavit jakoukoliv lišku. O jaký trik se jedná?

Poznámky:
Basil Brush, kterého Rob tak zdatně napodobuje, je britská liška z pořadů pro děti.
V Leeho týmu jsou stejně jako minule Roisin Conaty a Ray Mears. V Davidově týmu pak Jo Brand a Paul Foot.

Přepis titulků

Muž z Brazílie mě naučil jednoduchý zvuk, díky kterému dokážete zastavit lišku. - Tým Davida. - Předvedeš nám ten zvuk? Upřímně, je to dost instinktivní a bez lišky... Budu hrát lišku, připraven? Připraven? Můžeš předvádět lišku, která nečte knihu? Ne, ne, ne, oni chápou.

- Oni chápou. - Co to je? Oni chápou. Ty, tupče, nechápeš. - Co to je? - Připraven? Připraven? Dobře. "Pojďte pane Lee, pojď. Zastavte mě, zastavte mě pane Lee, zastavte." Nečekal jsem, že tohle dá Robovi příležitost k imitaci. "Pojďte pane Lee."

Taky v místnosti s producenty říkal: "Můžeme místo medvěda dát lišku? Dokážu napodobit Basila Brushe, ale ne medvěda." Nemohou... Lee, nemohou změnit to, co ti jednou řekl nějaký Brazilec. To je pravda. To je naprostá pravda. To bylo jak z Poirota, že? Stalo se to v Brazílii? Ano, byl jsem v Brazílii.

A jaký je to zvuk? Ten zvuk je... Potřebuji se trochu napít, abych to udělal správně. Dokážu zastavit lišku, pouze když mám vodu. Moc lidí to neví, ale... liška se bojí jen pár věcí. "Je to tak!" Ale je jedno zvíře...

To je můj huňatý ocas. Je jedno zvíře... Do toho. ...které když liška slyší... Ano. ...tak jeho tón je tak zvláštní pro lišku, že ji vyděsí. A to stvoření, pokud to mohu nazvat stvořením, je delfín.

A zvuk, který uděláš, je prostě napodobení delfína, což teď předvedu. Liška se přiblíží, a když uděláte... tak liška zamrzne. Mohu se zeptat, proč bys vůbec chtěl zastavit lišku? Lišky nejsou agresivní, neběhají za tebou... - Lišky jsou agresivní.

- Lišky jsou agresivní. Rozhlodaly nám odpadkový koš. Jen řeknu, že nám ho nerozhlodaly, protože máme poštovní schránku a tohle... Jsou pryč. Šlo o situaci, kdy rozhlodávala koš, když ti Brazilec radil tuhle techniku... Ne, ne, tohle byla jedna z těch divokých nocí v Riu zahrnující alkohol. Nikdy nezapomenu, jak jsem tam seděl, ani jsem s tím pánem nemluvil, on kouřil velký tlustý doutník, otočil se na mě: "Pokud mě život naučil jednu věc...

Tohle... vždy zastaví lišku." Řekl to. Vydechl mi do očí kouř a vyspali jsme se spolu. - Pravda, nebo lež? - Lež. Lež, dobře. Lee... to napětí nás zabíjí. Je to pravda? Je to...

lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V popisku je slovo "napodobujel". Co to je? :D

16

Odpovědět

Myslím, že je to překlep.

51

Odpovědět

Kohba na to přišel ;-) Díky za upozornění, opraveno.

52

Odpovědět

+XardassCo je špatného na napodobujení?

51