Má Lee Mack jednu nohu kratší?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 705

Trénoval Lee Mack na maraton, ale vzdal to, když zjistil, že má jednu nohu kratší?

V Leeho týmu jsou Hugh Fearnley-Whittingstall a Rufus Hound. V Davidově týmu jsou Miranda Hart a Rhod Gilbert.

Přepis titulků

Na řadě je Lee. Na to se těším. Trénoval jsem na loňský pařížský maraton, ale odřekl jsem to, když mi doktor řekl, že mám jednu nohu kratší. - Davidův tým. Co myslíte? - Proč jsi trénoval na pařížský maraton? Protože na londýnský jsem se nedostal. - Proč? - Jedna noha byla krátká? - Už měli plno.

- Kdy se koná pařížský maraton? Někdy v dubnu. Někdy v dubnu? Stejně jako ten londýnský? - Přibližně. - Jsou ve stejný den? Trapas! Jak jako plno? Byl tam i týpek v kostýmu prasete. Týpek v kostýmu prasete, co se stihl přihlásil. Přesně. Neřeknou přece: „Máme málo lidí, jdi na pole a chyť nějaká prasata.“ „Haló?

Prase?“ „Jasně, jedno vám pošleme.“ Proč jsi šel k doktorovi? Se zraněním? Něco tě bolelo? Ano, trénink byl bolestivý… - A co tě bolelo? - Noha. Nemůžou lidé s různě dlouhýma nohama nosit boty, co to kompenzují? - Ano. Něco takového mi dal. - A proč to nestačilo? Když máš různě dlouhé nohy, tak to tvoje tělo kompenzuje. A bylo to tak jiné…

To by musely být podpatky a tenisky. Řekl: „Dám vám tu věc do boty, pomůže vám při běžném cvičení, ale vaše maratonské dny jsou u konce!“ Davide, co myslíte? Říká pravdu? - Lež. - Proč? - Já mu věřím. - Díky. Takže Miranda říká pravda, David lež. Podle mě to mohla být pravda, ale kdyby chtěl, mohl běžet.

Tak já to řeknu jinak: Loni jsem trénoval na maraton, ale doktor mi řekl, že mám jednu nohu kratší, asi bych to zvládl, ale jsem líné prase. Pravda! - Říkáme lež. - Lež. Dobře. Lee, říkal jsi pravdu, nebo lež? Je to… pravda.

Já to říkala! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, je to pravda. Lee trénoval na loňský pařížský maraton, ale odřekl to, když mu doktor řekl, že má jednu nohu kratší. Já mám opačný problém. Já mám jednu nohu delší.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velký obdiv vám, překladatelům. Když Lee četl rychle tu kartu, nerozuměl jsem ani ťuk! Vaše angličtina musí být skvělá :-). Vlastně bych se rád zeptal, jestli jste mu rozuměl normálně při poslechu nebo jste si to zpomalil nebo jste na to byli dva? Prostě obdiv.

00

Odpovědět

Díky za pochvalu :)

Tohle konkrétně jsem rozuměl docela dobře, ale občas se najsou pasáže, kdy uši selžou. Pak nastupuje porada s kolegy, případně hledání titulků pro neslyšící k danému dílu.

10

Odpovědět

Ale na okruhu by mu to šlo... jak zpívá Paleček a Janík v písni Slušovice, citace:"V Liverpoolu zděšeně na poplach zvoní chystá se tam párek Slušovickejch koní z domovský kolpený dráhy vobě pravý nohy delší takže v zatáčkách jsou absolutně nejrychlejší"... ;-)

01