Odpuzují Paula Foota vousy?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:12 835

Nelze si nevšimnout zvláštního a upraveného účesu Paula Foota. Je možné, že by nenáviděl vousy?

Přepis titulků

Paule, jsi na řadě. Ach jo. Vousy mě naprosto odpuzují. Když si můj kamarád nechal narůst vousy, tak jsem si změnil číslo, aby mi nemohl zavolat. Můžeme začít, Lee. - Jak se jmenoval? - Ben. A co Ben udělal?

Býval dítětem. Pak vyrostl a byl hajným. Dobře. Co tě na vousech tak odpuzuje? Prostě... ta představa dotknout se jich je hrozná a nemůže to být hygienické. Musí tam být špína. Podívej se vlevo Myslím, že lépe udržovaný vous než ten Davidův bys asi jen tak nenašel.

Ale David Mitchell si může dovolit čističe vousů. Normální lidi si je ani nemyjí. Mají je špinavé, plné zbytků vajíček a tak. Sám jsi tedy nikdy vousy nezvažoval? Ale při větrných dnech ti ty kousky vlasů, které máš po stranách hlavy musí lítat do obličeje, protože je máš celkem dlouhý.

Jenže jsou úžasný a jemný. Ale vousy prostě všude škrábou. Davidovy vousy podle mě neškrábou. Davidovy vousy si představuju jako uklidňující, jemné a přívětivé. A teď ti nabízím... aby sis užil Davidův plnovous. Myslím, že nemáš právo ho nabízet. Ale staráš se dobře o Paula, který je mladým utrápeným mužem.

Byl bych poctěn, kdyby Paul pohladil můj obličej. Do toho, Paule. Nech to na mně. Do toho, pokud tě to potěší. Netěší mě to, o to jde. Nesnáším to. On to dělá, dělá to. Pokud se z toho pozvracíš... nerad bych, aby to video skončilo na YouTube.

Řekl jsi svýmu kamarádovi, proč sis změnil číslo? Ne, stalo se to, že... měl jemnou pleť, a pak si nechal narůst... obrovský vousy, dlouhý a neupravený. S tím jsem se nedokázal smířit. A od tý doby jsi ho neviděl ani neslyšel? To nejde, protože nemá moje číslo. Nemůže mi zavolat. Jak je to dlouho, co se to stalo? 2010.

Už jsem myslel, že řekneš let. 2010 let po narození Krista, takhle...? Vybral jsi dobrý příklad. Kdybys viděl obraz Ježíše Krista, měl bys problém se podívat na jeho vous? Nebo to musí být tvůj blízký přítel? No... Ježíš není v tomhle směru můj přítel. Je, Paule. A váš též.

Ale tvůj ne, Lee. Dobře, tak co myslíte, Lee? Je to lež, nebo pravda? Co myslíme? Pravda. Do posledního slova. Je to lež, musí to být lež. Zase jsi řekla opak. Dobře, ty říkáš, že to je lež, ty říkáš, že to je pravda.

Říkáme pravda. Říkáte pravda. Dobře, Paule Foote, byla to pravda, nebo lež? Je to... pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě zase šíleně odpuzuje jeho účes. Horší jsem snad u chlapa nikdy neviděla :-D

270

Odpovědět

kde se tady dávají tipy na překlad? Tento ( https://youtu.be/paKvWxTNl_w?t=22m11s ) výstup ve WILTY by si přeložit rozhodně zasloužil. Pěkně prosím!

10

Odpovědět

skeče z WILTY se zde překládájí bohužel jen z oficiálního BBC kanálu na YT (je jich tam cca 68 - http://www.bbc.co.uk/programmes/b007r3n8/clips )

00

Odpovědět

2:25 - "smooth face" - jemnou pleť?... řekl bych spíš "hladce oholen", ne?

109

Odpovědět

Tak že tohle bude pravda jsem teda nečekal :-D

440

Odpovědět

Tomu rikam podivna uchylka. V dnesni dobe hipsteru to asi nema jedoduchy:) btw zajimalo by me jestli ten hrozivej uces ma kvuli nijake roli nebo to ma na hlave porad:)

460

Odpovědět

Má to tam pořád...

20

Odpovědět

Hladit něčí plnovous je jako hladit tarantuli. Oboje je chlupaté, oboje je normální, ale… ne.

55

Odpovědět

Sheldon Cooper ?????

601

Odpovědět

Přesně. Život je těžký, když váš holič zemře s záznamy o stříhaní vezme sebou...

600