Okradla Jennifer Saunders jeptišky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:6 186

Vloupala se Jennifer Saunders do kláštera a okradla jeptišky? Je u Davida spolu s Richardem Osmanem, u Leeho jsou Steph McGovern and Joe Sugg.

Poznámky:
Trevor Nunn je britský divadelní režisér, jehož příjmení zní stejně jako anglický výraz pro jeptišku – nun.

Přepis titulků

Jednou jsem se vloupala do kláštera a ukradla jídlo jeptiškám. - Tým Leeho. - Kdy to bylo? Když jsem měla hlad. Velký hlad. Když jsem byla mladá a neměla peníze. - Jak mladá? - 18? 19? Bylas sama? Nebo ti někdo pomáhal? - Kamarádka mi pomohla.

- Cos ukradla? - Zeleninu. Zeleninu? - To bylo v 19. století? - Vždyť jde o jeptišky. Jeptišky pěstují zeleninu. Jo, v televizi, ale v reálu chodí do Lidlu. - Všechny jeptišky pěstují zeleninu. - Počkat. - Ne, nepěstují. Ale jo. Nedokážu si představit jeptišku, co nepěstuje zeleninu. Jestli dokážeš jmenovat jeden příklad, tak směle do toho.

Trevor Nunn. Proběhlo to tak, že zatímco je zabavila u dveří, já se vplížila do zahrady, kterou mají. Není to jen v televizi. A ukradla zeleninu. Vykopalas ji? - Ne, každá se nekope. Některé druhy visí. - Třeba? - Fazole. Teď dojíš krávu. Kráva tam byla taky?

Neboj, vezmeme i nějaký mlíko, když už jsme v tom. - Takžes bydlela poblíž toho kláštera? - Ne, musely jsme tam dojet. - Proč jsi jako chuudá měla auto? - Ona měla auto. - Dobře. Jak jsi ze slova chudá dostala tolik slabik? To bylo skoro víc slabik, než tam je písmen. Jak dlouhá byla cesta tím autem, Jennifer? - Asi 40 minut. - Jely jste 40 minut? - To zní jako plánovaná loupež.

- To taky byla. Za benzín bys dala víc, než kdyby sis šla koupit brambory a rajčata. V osmdesátkách ne. Benzín byl tehdy dost levný. Co myslíte? Zní to jako pravda? Ani náhodou. - Tipuješ lež. Joe, co myslíš ty? - Jo, myslím, že je to lež. - Já tipuju pravdu. - Ne! Jen jedna slabika? Čekal jsem na zbytek.

Tak jak? Musím dát na většinu, i když tipuju pravdu. Dobře, tipují lež. Jennifer, byla to pravda, nebo to byla lež? Byla to pravda. A ty taky!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U tohohle pořadu mě strašně štve, že v případě pravdy ten příběh ještě trochu nerozeberou. U spousty historek by bylo zajímavé, kdyby aktéři víc rozebrali různé okolnosti nebo zkrátka už popsali danou story trochu podrobněji, s dalšími detaily a už "bez hraní".

251