Používá Richard Osman falešné jméno?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:5 550

Má Richard Osman na dveřích falešné jméno, aby se vyhnul nechtěné pozornosti? Je u Davida spolu s Jennifer Saunders, u Leeho jsou Steph McGovern a Joe Sugg.

Poznámky:
Pointless je vědomostní televizní soutěž, kterou moderují Richard Osman a Alexander Armstrong. 
Vynálezcem vznášedla byl skutečně Christopher Cockerell. Narážka na jméno obsahující Cock je založena na tom, že cock je jedním z výrazů pro mužské přirození.

Přepis titulků

Aby mě nikdo neobtěžoval v zákulisí Pointless, mám na dveřích své šatny falešné jméno. Kdo tě obtěžuje? - Znáš to… - Lidi s větrníky s jeho tváří. Říkají jim šílenci, Steph. - Soutěžící. Nechcete, aby klepali na dveře a lezli dovnitř… - Proč ne? Protože občas tam máš papíry s otázkami a nechceš, aby ty otázky viděli předem. - Dobře.

- Takže jaké jméno sis dal na dveře, aby lidi neklepali? Rob Brydon? Mám tam napsáno reverendka Wendy Benson. Reverendka Wendy Benson? - Existuje reverendka Wendy Benson? - Někde určitě. Podstatné je, že já nejsem reverendka Wendy Benson. Co má Xander na svých… Je sir Peter Moorhouse. - Sir Peter Moorhouse? - Jo, jo. - Ten vynalezl vznášedlo, ne?

- Ne, to byl Christopher Cockerell. - Máš pravdu. - Jo. Což je jméno, které má na dveřích Lee. Něco Cock něco, přesně si ho nevybavuju… Teď ta jména ale budete muset změnit, když jsi to veřejně přiznal… - Asi jo. - …a budoucí soutěžící… No, to záleží na tom, jestli je to pravda, nebo ne. - Takže je to pravda? - Myslím, že by mohla být. Dokážu si představit… Myslíš, že si změnil jméno na reverendka Wendy Benson a Alexander Armstrong si změnil jméno na…

- Sir Peter Moorhouse. - Díky. - Sir Peter… Zdá se mi, žes tam zase přidala nějaké slabiky. - Já ti nevím, co myslíš ty, Richarde? - Já… - Myslíš, že je to pravda, nebo lež? Řeknu ti tohle: Pokud to pravda není, tak to začnu dělat. Co ti říká instinkt? Máš letité zkušenosti. Můj instinkt mi říká, že je to lež, protože není dost slavný na to, aby měl vlastní šatnu. - Asi dáme lež.

- Je to lež. Tipujete lež. Richarde, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Pardon. Páni, je to pravda.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ha trefil bych to :D

00