Příjmení šéfů Richarda OsmandaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:9 547

Komik Richard Osmand bude mluvit o bývalých zaměstnáních a šéfech.

Přepis titulků

Richarde, dnes začínáš ty. Pracoval jsem v obuvnictví a můj šéf měl příjmení Dřevák. Měl jsem další tři práce, kde příjmení šéfů souvisela z jejich profesí. Předvídatelná otázka, ale o jaké práce šlo a jak se ti šéfové jmenovali? Je to předvídatelná otázka. Možná až moc. Možná by ses měl nejdřív projít... Chci vědět o první... nebo prostě řekni jednu tu práci. Při škole jsem dělal ve skladu a můj šéf byl pan Předák. Předák?

Dobře. A co jsi dělal? Vsadím se, že jsi podával věci z vrchní poličky. Jak bys ohodnotil Předáka jako šéfa? Kdyby měl podezření, předal by tě policii? Předák? No... To bylo dobrý. Jak to, že jsi měl tolik prací? To tě furt vyhazovali? Žádné další dotazy. A ty další dvě práce?

Pamatujete si na předchůdce supermarketu Iceland, což byl Bedžem? Jasně. Můj nadřízený se jmenoval John Mráz. Mráz? Bedžem? Proto Bedžem skončil, protože lidi si říkali, proč se nejmenuje Sladký? A tvoje poslední práce? Má první práce v televizi. A to bylo?

Byl jsem reportér v programu o počítačových hrách. Dobře a jak se jmenoval tvůj šéf? Můj šéf se jmenoval Tony Verrill. Co znamená Verrill? Je to normální příjmení, ale jeho iniciály byly TV. To bylo dobrý. Kdo byl tvůj nejoblíbenější z těchto šéfů? A kvůli čemu byl tvůj oblíbený? John Mráz nebyl přímo můj šéf, takže jsme měli trochu lepší vztah.

Předák byl můj první šéf, takže to bylo celkem stresující. A Tony Verrill pořád pracuje v televizi, takže to nebudu komentovat. Tony Verrill pořád pracuje v televizi. Nikdy jsem o něm neslyšel. Já taky ne. Tys o něm slyšel, Davide? Jsem si skoro jistej. Ne na 100 %, ale jo. A ty? Ne.

Ty? Taky ne. Je divný, že nikdo z náš tří o Tonym Verrillovi neslyšel, ale vy tři jo. Katherine ne. Slyšela jsi o něm? Ne, ale zní mi povědomě. Co myslíte?

Pravda, nebo lež? Myslím si, že jsi takový ten geek, který by si něco takového pamatoval. A přišlo by ti to i vtipné. Zároveň je to něco, co bys dokázal rychle a chytře vymyslet. Tohle je těžký. Co myslíš? Lež? Taky si myslím. Tipneme lež. - Lež.

- Kvůli Tonymu Verillovi. Richarde, pravda, nebo lež? Je to... lež. Povedený. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Skvělý!
Já si původně myslel, že to je narážka na sitcom "That 70s show", kde Red Forman rád grilloval, ale tohle je lepší! :)

00

Odpovědět

Ten chlap vedľa Macka má oči ako nejaké dievča z anime. :D

112

Odpovědět

Co? :D Má úplně normální oči. :)

00

Odpovědět

Není to o rýmování ale o spojitosti mezi příjmením a profesí.

30

Odpovědět

A taky nejde o jména, ale příjmení. Díky. Opravoval jsem to Markstovi v titulcích, ale název videa jsem nějak přehlédl...

11