Řekli malému Jonu Richardsonovi, ať přestane pronásledovat klauna?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:4 865

Měl Jon Richardson v dětsví problém s tím, že pronásledoval klauna?

V Davidově týmu je kromě Jona ještě Sarah Millican. V Leeho týmu jsou David Harewood a Bob Mortimer.

 

Přepis titulků

Jako dítěti mi řekli, ať přestanu pronásledovat klauna. - Proč jsi pronásledoval klauna? - Měl jsem ho rád. Kolik ti bylo? - Devět. - Jak se ten klaun jmenoval? - Ospalý David. - Ospalý David. Byl na otevírání obchodního centra ve městě, kde jsem žil. A já ho viděl provádět něco, co jsem považoval za magii. - Co dělal?

- Triky s kartami, žongloval, vtipkoval. A taky dělal z balónků zvířata. Jak jsi ho pronásledoval? Chodil jsi za ním? Volal jsi mu? - Volal jsem mu. - Kde jsi vzal číslo? - Řekl jsem si o autogram, dal mi vizitku. - Ospalý David? Chvíli jsem myslel, že ti k tomu autogramu připsal číslo. Popiš nám, co se stalo. Počkal jsi pár dnů? - Počkal jsem pár dnů. - Paráda. Aby měl šanci dojet domů v rozpadajícím se autě?

Co jsi udělal? Popiš nám první konverzaci. On to právě nikdy nevzal. Nechával jsem mu tedy zprávy. „Ahoj, Davide, tady Jon z Lancasteru. Nebudeš tu zase někdy vystupovat? Zavolej a domluvíme se.“ Nezavolal, tak jsem mu musel zavolat zas. - Jak dlouho to trvalo? - Pár týdnů. - Jak často jsi mu volal? - Řekl bych, že tak obden. Říkal jsi pořád to samé, nebo jsi začal vyhrožovat?

„Poslouchej, Ospalý Davide…“ - „Pokud nezavoláš…“ - „Vím, kde bydlíš.“ - „Adresa byla na vizitce.“ - „Znám tvé číslo.“ - „Přijdu k vám.“ - „Vím, kde schováváš balónky.“ „Když nezavoláš, seženu kýbl konfet a chrstnu ti je do tváře, když budeš čekat vodu.“ „Dávej si pozor!“ „A co víc, přijdu k vám a opravím ti auto!“ Trvalo to dost dlouho na to, aby tvůj hlas začal hrubnout?

„Tak poslouchej, už je to 23 let. Jak jsi z balónku udělal pejska?!“ - Jak to skončilo, Jone? - Velice nemile. Jeho žena nebo přítelkyně zvedla telefon a řekla: „David vzkazuje, ať už nevoláš.“ Srdceryvný příběh. Lee, co si myslíš?

Je tenhle smutný příběh pravdivý? Podle mě to na něj sedí. Bude to pravda. - Davide? - Pravda. - Pravda. Tak jo. - Říkáte tedy pravda. Jone, byla to pravda, nebo lež? Byla to… pravda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jsou volové:DD

Hodně vtipný:D

22

Odpovědět

Jako vážně díky za překlad - tohle video mě opravdu pořádně rozesmálo :-D
...ostatně i ty komentáře na YouTube k tomuhle nejsou vůbec marný - hodně mě třeba pobavil komentář:
"Jediný muž, ze kterého má Pennywise skutečný strach"
(pro pochopení - *Pennywise je postava klauna z hororové knihy Stephena Kinga - TO, která se ve městě Derry zaměřuje na zabíjení dětí. )
...takže coby člověku který to lehce přes tisíc stránek dlouhé dílo schroustal, tak mi prostě tenhle lehce černej humor opravdu pobavil :-)

122

Odpovědět

Xardass, vieš ktorý z nich je Lee a ktorý je David? Lebo tie tímy v popise máš presne naopak.

23

Odpovědět

Jasně že to ví, jen se přepsal :-)

50

Odpovědět

Díky za upozornění, tohle jsem přehlédl při kopírování jmen. Opraveno :)

51

Odpovědět

+XardassTy, nic ve zlém, ale určitě to víš, který z nich je Lee a David? Anebo to říkáš jen tak....

03