Sam Quek, olympijské zlato a burger v podprsenceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 677

Probudila se pozemní hokejistka Sam Quek po zisku zlaté olympijské medaile s cheeseburgerem v podprsence? Davidův tým tvoří Sam a herec Joe Thomas, Leeovi pomáhají hádat komička Jo Brand a matematik Bobby Seagull.

Poznámka: Robova volně přeložena slovní hříčka, kdy se ptá: „Je to pravda, nebo lež?“ je založena na dvou významech slova whopper (slangově lež vs. Whopper – název burgeru v Burger Kingu).

Přepis titulků

Když jsem vyhrála olympijské zlato, ráno jsem našla cheeseburger v podprsence. To známe všichni. Lee. Zlato jste vyhrály v roce 2016, že? - Kde ses probudila? - V olympijské vesnici. Dobře. Byl ten burger v podprdě zastrčenej celej, nebo jen kousek? - Byl v podprdě. - Úplně? Celý v košíčku.

Odkud ten burger byl? Jak se k tobě dostal? Byl z olympijské vesnice. - Měli tam McDonald's. - V olympijské vesnici měli McDonald's? Teď budeme muset zmínit další fastfoody. Burger King, KFC… V olympijské vesnici měl pobočku jeden světoznámý fastfood. McDonald's, že? Takže jste oslavovali, pili jste…

- Co si pamatuješ jako poslední? - Měli jsme párty. Měla jsem šampaňské a pár piv… A pak jsem o dva dny později jela domů a našla burger v podprsence. - Řeklas… - O dva dny později? Muselas někdy spát. Ne první dva dny. Žádná sprcha, převlékání. Stejná teplákovka, legíny, medaile kolem krku, stejné tričko. - Neřešíš to.

- Tomu se říká „být na úrovni“. „Ještě sis nesundala teplákovku?“ „To nic není, mám v podprdě burger! Co řešíš? Mám zlatou medaili, cos dokázal ty? Nic!“ - Snědla jsi ten burger? - Jo. - Tys ho snědla? - No tak, snědli byste ho taky. Tu čínskou polívku ve spoďárech jsem nejed. Tak jo, tipněte si. Má, nebo nemá v tom hokej? Dobře ty.

Prostě mě to napadlo, když je Sam ta hokejistka. K tomuhle to celý směřovalo? Podle mě ženy používají podprsenky namísto kapes docela často. Je to prostě blíž. A máte to i blízko k puse. - Je to pohodlné. - Máte to blízko k puse? Kdybych byl v posteli se ženou, co si sundá podprdu a na otázku „Co ten burger tam?“ mi odpoví: „Mám to blízko k puse.“ Tak zdrhám.

Beru nohy na ramena. Jak se to tam vůbec octne? I když jsi na mol… Kdy si řekneš: „Šup s tím do podprdy.“ - To se nestává. - Ty stravovací návyky. Já si dal bagetu do vnitřní kapsy. - Střízlivý. - Od kalhot? Může se to hodit.

Máte třeba v ruce čaj, balíček chipsů, dezert. Kam dáte bagetu? Tam. Je to trochu nepohodlné a kazí to linii saka, ale pár set metrů tak ujdete. Některý historky jsou docela šílený, což je super pro náš pořad: „Mám v podprdě cheeseburger.“ A pak přijde David a bageta ve vnitřní kapse. - Je to pravda? - Vy tipujete… Jsem nakloněna tomu věřit.

Ano. Já jsem docela nerozhodnutý. Na 53 % je to lež. Ale no tak, pojďme do toho. Tipněme pravdu. - Dobře. - Pravda. Tak jo, Sam. Pravda, nebo lež? Je to… pravda. Dobře ty, Sam! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy jsem o slečně neslyšel a ani jsem nevěděl, že pozemní hokej je na olympiádě, ale je opravdu moc krásná :-)

114

Odpovědět

na co videla tobe by stacila fotka

14

Odpovědět

+sdfghjkKoukám tvé inteligentní jméno vypovídá o lecčem :-)

22