Vyslýchala Marka Bonnara v kostýmu pračlověka policie?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 595
Oblékl si Mark Bonnar o Halloweenu stejný kostým jako pachatel loupeže? Mark je v Leeho týmu s Anitou Rani, otázky kladou David, Sheila Hancock a Stephen Mangan.

Přepis titulků

Jednou o Halloweenu mě vyslýchala policie, protože jsem byl v kostýmu pračlověka, kvůli tomu, že jiný pračlověk zrovna vyloupil blízký obchod s alkoholem. Davidův tým. To není vhodný kostým na Halloween, ne? Nemáte jít za čarodějnice a tak? Tak to bývalo, ale pak nám Američani vnutili Scooby-Dooa a další. Nemívali jsme Halloween. Přesně tak.

Místo toho jsme oslavovali upálení katolíka. Slaví se ve Skotsku Halloween? - Ano. - Říkají tomu nějak jinak? Halloween? Proč sis vybral kostým pračlověka? Neměl jsem moc peněz, studoval jsem. Nezvládl jsem doma splácat dohromady žádný jiný kostým. Co sis oblékl? Měl jsem doma přehoz přes gauč, takovou tu kožešinu z polyesteru, tím jsem se omotal.

Ujistil jsem se, že mám spodky. Počkat. Toho druhého pračlověka zatkli, protože vyloupil obchod? Vím, že té noci došlo poblíž mého bydliště k loupeži, kterou spáchal někdo oblečený podobně jako já. Kam dáš kradené věci, když máš kostým pračlověka? - Nemáš žádné kapsy.

- On nic nevyloupil. Fascinuje mě ten druhý muž. Ten, co vyloupil ten obchod. - Jo. - Ve stejném kostýmu jako Mark. Tomu nevěřím. To je lež. Tím chceme říct, žes ten obchod vyloupil ty. Když tě ten policista oslovil, co ti řekl? „Promiňte, pane. Ukážete mi, co máte v tom kožešinovém přehozu?“ Fakt to byl policajt?

- Vypadal tak. - Byl Halloween! Jak to dopadlo? Prohledal mě. A pak prohlásil: - „Jde o incident v obchodě s alkoholem.“ - Myslel jsem, že řekneš „vražda“. Jde tu o vraždu v obchodě s alkoholem. A… Před 200 000 lety tam došlo k vraždě a na vás sedí popis pachatele.

Jo. A pak mě nechal jít. Tak co tipujete? Vím, co tipuje Sheila. - Rozhodně. - Podle tebe je to… - Lež. - Rozhodně lež? - Za mě možná pravda. Pravda, lež… Tak lež. Tipují lež. Je to pravda, nebo lež?

S politováním vám oznamuji, že je to… lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář