Zadržuje David Mitchell dech cestou do obchodu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:5 351
Chodí David Mitchell z domu do obchodu na jedno nadechnutí? Davidovi sekundují Lucy Porter a Dion Dublin, Lee má v týmu Boba Mortimera a Debbie McGee.

Přepis titulků

Zvládnu dojít ze svého domu do obchodu na nároží jen na jedno nadechnutí. Dělám to často, čistě pro pobavení. Leeho tým. - Jak daleko je ten obchod? - Šest a půl kilometru. Ne, je to… Je to v rámci metrů. Kdy se nadechuješ? V ten den.

Před vodním příkopem, nebo za ním? Když opouštím padací most. - Když vykročíš pryč z mostu. - Přesně tak. Kolik domů po cestě míjíš? Po cestě do obchodu? Tuším, že nějakých 25. Ale jsou to jen řadovky. Projdu kolem nich rychle. Jak tě napadlo prostě zadržet dech a celou cestu do obchodu se nenadechnout?

Začalo to jednou, když jsem měl jistý problém. Nemohl jsem přestat škytat. Na škytavku pomáhá zadržet dech a zrovna jsem šel do obchodu. Chtěl jsem nedýchat co nejdéle. A není to trapný? Když tě pozdraví soused a ty odpovíš: „Dobrý den.“ Ano. Stává se, že toho nechám a přestanu zadržovat dech, abych mohl pozdravit a vypadal jako normální člověk.

Co takhle nám to předvést? Mám tu pochodovat se zadrženým dechem? - Ano. - Tím se podle tebe něčeho docílí. - Nebudu moci mluvit. - Budeme tě pozorovat. Jen jeden z důvodů, proč je to tak nešťastný nápad. A my budeme tvoje žena a dítě? Ti jsou doma. Ale klidně.

Nebo můžete být stojací hodiny a piano… Nejste toho součástí. Dobře. Takže se loučíš s Lucy, svou půvabnou ženou, a se svým přerostlým synem Dionem. - Jdeme na to. Jdeš do obchodu. - Ahoj! Sbohem, milovaná rodino, neboť musím jít do obchodu. - Pa, tati. - Jo. Tak jo.

Jsi u branky. Dobrý den. Proč se mnou nikdy nemluvíte? Trčím tu s děckem a ty se promenáduješ po ulici! Máš rozepnutý poklopec. Vážně? Zareagoval jsem na poznámku o rozepnutém poklopci, takže máme po experimentu. - Zkontroluju si poklopec. - Co tipujete, Lee? - Dobře.

- Nevěřím v obchod. Cože? Podle mě David žije někde na venkově. Ne, byl jsem u něj doma. Žije v ghettu. Něco vynechal. Když přijde k obchodu, venku se poflakujou gangy. „Zase graffiti? Můžu se přidat?“ - Je to lež. - Souhlas. - Dám na svůj tým. Tipujeme lež. - Takže lež. Davide, pravda, nebo lež? Je to…

lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář