Zasekla se Miranda Hart v dětském zahradním domečku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:4 798

Vlezla Miranda Hart při hlídání domu do malého domečku a zasekla se tam?

V Davidově týmu jsou ještě Rebecca Front a Jack Whitehall. V Leeho týmu je kromě Mirandy ještě Nick Hewer.

Přepis titulků

Když jsem loni kamarádům hlídala dům, musela jsem dvě hodiny volat o pomoc, protože jsem se zasekla v jejich domečku pro děti. Davide, co myslíte? Kde ten domeček byl? Na zahradě. Byla tam nějaká návnada? Byl tam dort a já ho hrozně chtěla!

Ne, přišlo mi to super a chtěla jsem se do něj podívat. Hlídala jsi jim děti? - Ne, hlídala jsem jim dům. - Aha. Ten domeček, nebo celý jejich dům? - Celý dům. - Z čeho byl ten domeček? - Ze dřeva. - Takže kůlna? Dřevěná stavba na zahradě se jmenuje kůlna, ne domeček. Byl menší.

Malý domeček ze dřeva. Takže tě to lákalo k návštěvě. Otevřela jsi dvířka, vlezla tam a pak co? Pak jsem dvířka zavřela a těšila se na zábavu. - Jasně. - Asi vám přijdu dost divná. Vrátila jsem se ke dvířkům. Byla tam taková západka, ale nefungovala. Tak jsem si řekla, že to otevřu silou. Ale ta dvířka se zasekla.

O beton na zemi. - Jasně. - Nešlo to otevřít. - To je dost smutné. - Takže… - Ale… - Jsi taková nóbl chilská hornice. - Takže jsi dvě hodiny křičela? - Jo. - Co jsi křičela? - Pomoc! Co myslíš, že křičela? Recepty?

- Kdo tě zachránil? - Sousedi. Jak ta dvířka otevřeli? Přinesli si na to pilku a tu západku upilovali. - Jak? - Nepopisuješ díl Toma a Jerryho? Jak se jim to povedlo? Jak tam dostali pilku? Byla to taková, co dělá… Vykružovací pila.

Takže to mělo část, která nejprve penetrovala… - Ano. - A pak řeže laterálně. Nechtěl bys namluvit reklamu pro prodejce kutilských potřeb? „Hledáte něco, co udělá tohle a pak laterálně penetruje? Vyberte si nás!“ - Co myslíte? - Kloníme se ke lži? Jo, ale chtěl bych, aby to byla pravda. Křičící Miranda v domečku zní vtipně. - Nevěřím tomu. - Řekneme tedy lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Je to…

lež. - Ale vedla sis dobře. - Moc mi to nešlo.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč pálíte čas na těchto nesmyslech? Většinou se jedná o totálně neznámá jména hostů
a ty talkshow stojí za prd.

234

Odpovědět

Co takhle zkusit přeložit pár videí a obohatit nás něčím, co není ve tvým očích nesmysl?
Myslím, že by se našel určitě jeden člověk, který by tvé překlady považoval za ztrátu času a nesmysly. Nezavděčíš se všem, sleduj co se ti líbí a zkus příště lépe motivovat překladatele k následujícímu překladu. Tvá motivační řeč stála za starou bačkoru.
Díky za překlad Xardass, budu se těšit na další díl.

272

Odpovědět

+HaltaaJde mi spíš o to, že kdysi tady býval zajímavý obsah, ať už to byly věci z Vsauce, Veritasium, něbo vtipné věci jako C&H, Key and Peele, nebo opravdu vtipné standupy. Tady tohle povětšinou není ani ani zajímavé ani vtipné a hosté jsou často totálně neznámi lidi. Začalo se to tady vydávat pro mě trochu podivným směrem.

29

Odpovědět

+1A všiml sis, že ta "nezajímavá a nevtipná" videa tu často nasbírají 90+ procent?
Známost a neznámost lidí je daná kulturním přehledem každého sledujícího. Ty tyhle lidi neznáš, někdo jiný je zná všechny. Není to tvoje vina, holt třeba nesleduješ seriály, kde ti lidé hrají, ale prostě neznamená to, že to jsou totálně neznámí lidi. Jsou to TOBĚ neznámí lidi.

Ano, taky mi chybí Michael Vsauce nebo novější věci od Gabriela Iglesiase a naopak mi přebývají taková ta "Logic" videa, která zase vůbec nepřijdou vtipná mně (ale někomu jinému asi ano). Zkus překladatelům poslat nějaké tipy podle tvého gusta, nic jiného se s tím dělat nedá.

93