95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 304
Počet zobrazení:15 538

Výrobce piva Carlsberg má podobně povedený virál jako jeho kolega Heineken. Jak by asi reagoval váš kamarád, kdybyste mu uprostřed noci zavolali s prosbou o peníze?

Přepis titulků

Jen si to představ. Je hluboká noc a ty spíš. Nejlepší kámoš ti zavolá o pomoc. Šel bys ven a zachránil mu zadek? Dneska jsme pár kamarádů otestovali. Nechali jsme mladé muže zatelefonovat jejich nejlepším kamarádům mezi 1:00 a 5:00 ráno. - Zdar. - Dobrý? - To řekni ty mně. Ještě, žes to zvedl, jsem v průseru.

- Spíš? - Jsem v posteli. Jsem ve velkým maléru. Vyrazil jsem ven, zahrál si karty v pokerový herně a něco jsem prohrál. Potřebuju, abys mi donesl 300 eur. - Krucinál. - Promiň, vím, že je pozdě. Nemůžeš zaplatit zítra? Musíš to přinýst, jinak mě nepustí.

Měříš dva metry a nedostaneš se ven? Jsou tři. - Sorry, nemůžu ti pomoct. - Ne? Vážně? Nepomátl ses? - Když to teda musí být... - Uvidíme se za chvíli. Poker? Ruce nahoru. Třetí patro. Pardon.

Přijď dolů, nebo mizím. Jestli se něco stane, už s tebou nepromluvím. No tak, no tak... Dáš si? Ne, ne. - Poker? - Rovně. Máš moje peníze? Dej je na stůl. STŮJ ZA SVÝM KAMARÁDEM překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bych kámíkovi vysvětlil, že smolík, u nás eura nejsou ;)

00

Odpovědět

Já bych se na takového kamaráda příště vybodl, jestli má potřebu mě testovat a navíc prostřednictvím médií, tak zřejmě moc důvěry ke mně nemá.

45

Odpovědět

A kdo zaplatil uroky za tech 300 pucenejch euro ?

01

Odpovědět

Libová reklama :-)
Osobně bych asi pro většinu kamarádů skočil, ale kdybych viděl tu prostředí tak bych měl slušně v kalhotách :-D A prachy bych(doufám) někde sehnal :-D


Jinak by bylo asi překvápko, kdyby nějaký z těch nej. kámošů byl mafián a přijel by tam s ochrankou :-D

80

Odpovědět

To mě dojalo.

370

Odpovědět

Očividně se v dnešní době může kdejaká korporace kvůli vlastnímu zisku nacpat kdekomu do řitě...nechutný způsob ovlivňování lidí kvůli zas*ané reklamě...považuju tohle za brutální případ nevyžádané reklamy.

2434

Odpovědět

pěkné, kéž by tak skvěle chutnal i ten Carlsberg, hodně kyselé pivo :D

291

Odpovědět

Hrozně dlouhé a pointa žádný zázrak. Mě to neoslovilo. Hloupá reklama.

2493

Odpovědět

Lol, člověk napíše, že se mu to nelíbí a mladí pivaři se můžou uklikat :o)

2330

Odpovědět

Tak je to docela dobrý, ale na virál to teda není.

2115

Odpovědět

tak to je husty

232

Odpovědět

Veľmi veľmi podarené :D popravde by som aj ja rád takto odtestoval zopár kamarátov :D

262

Odpovědět

Len aby si nebol potom sklamaný ;) :D

110

Odpovědět

Když se nad tím vážně zamyslím, tak bych šel pokud bych měl peníze a zřejmě pro všechny kamarády, kromě pár jedinců, u kterých mám celkem jistotu, že bych ty peníze už nikdy neviděl a navíc bych se sám zapletl do něčeho horšího.

241

Odpovědět

to je nezbytný předpoklad mít peníze. Je to něco podobného jako: Kdybych byl milionář tak bych přispíval určitě na charitu :-D
V ČR 80% lidí pokud by nebylo hnedka po výplatě by bohužel 300euro dohromady nedalo třeba do 60minut. Jít jen tak do bankomatu a vyndat si 7500,- a někomu je půjčit je bohužel pro většina národa utopie.

244

Odpovědět

+standysmanTo jo, ale v každé zemi nemá 300 euro takovou hodnotu ;) Řekl bych, že v Nizozemí je větší HDP, vydělávají více euro, takže to pro ně není tolik jako u nás...

Tipoval bych, že u nás to bude mít tu hodnotu tak 3000 kč a to už by se snad dalo splašit...

270

Odpovědět

Pěkné, jen jsem to čekal víc dramatičtější :D

235

Odpovědět

Drama v Nizozemí mělo punc reklamy, tohle je jen kanadský žertík sponzorovaný pivovarem...aneb pěkně jsme tě vystrašili a teď to ukážem celému internetu. Vadí ti to? Tak už si vem to blbý pivo čurá*u a usměj se do kamery.

1923

Odpovědět

No řekněme, že kdyby mně někdo v noci vytáhl z postele zbytečně(fingovaný problém není problém), tak by to asi nebyl zas tak dobrej kamarád....
Jinak... Kamarádům pomáhám, a oni to samozřejmě nezneužívají.

224

Další