Přidat do sledovaných sérií 1
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:2 630

A je tu poslední díl animovaného seriálu Player Haters. Naši hrdinové v něm okusí nefalšovanou krvelačnou bitvu a setkají se s neznámým cizincem. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde. Jak hodnotíte tento seriál? Který díl se vám líbil nejvíce? Jaká postava se stala vaším oblíbencem? Pište do komentářů...

Přepis titulků

V minulém díle jste viděli... Ty jseš John Madden ze všech těch fotbalovejch her. Co tady děláš? Zjistil jsem, že někdo nacpal náš kouzelnej krystal do mikrovlnky. Asi se tím otevřel nějakej portál, kterým se sem dostal Madden a všechny tyhle herní postavy. Co budem teď dělat? Bum! Asi by se vám hodila nějaká supr trupr taktika.

- Zavři klapačku! - Drž hubu! - Prostě sklapni. - Nemůžete ho někdo zabít? A teď vás čeká super mega raketové rozuzlení. To je kravina. Nechci to říkat. VideaČesky.cz uvádí EPIZODA ŠESTÁ: MADDEN-MAN, ČÁST DRUHÁ Musíme zastavit příliv těch postav. Oozi, okamžitě vyndej z mikrovlnky ten zatracenej krystal.

Jo, jo, jo, vydrž. Chci vidět, jestli se ukáže ta buchta z Tomb Raidera. - Dělej! - Vyndej ho. - Debile! Fajn. Bulíci. Nechápu ten povyk. Jen jsem... Tady je.

Jste spokojený? Do háje! Co se ti stalo? Co? O čem to mluvíš? No tak! To je výborný. Skvělý. No ta... Děláte si prdel? Najednou je tady?

Do prdele! Počkat. To znamená, že se postavy pořád objevujou. Co budem teď dělat? Je čas na zabíjačku! Beru tě za slovo. Co to sakra... Co se to děje? Co maj znamenat ty pitomý zvuky? Pořád to ale docela funguje.

Tak jo. To je asi všechno. Mohl bys mě přestat mlátit do ksichtu? Dobrá práce, Majesoare. To... bylo... boží. Skvělý.

Vypadá to, že je všechno jako dřív. Jo. Úplně všechno je jako dřív. No jasně. Prostě na tebe hodíme prostěradlo nebo tak něco. Co teď? Možná máme jít zabít další lidi. To je jen Internet. Když už jsem tady, tak se asi půjdu vymočit.

Už jsem zase ve formě, kotě! Tak jo... Je tu ještě Lara Croft? Svým elektrošokem jsi jí usmažil ksicht . No jo. To si většinou šetřím až na třetí rande. Trefa! Chápeš?

Ne? Ty taky ne? On to nechápe. Proč jsme zase tady? Blahopřeji vám k úspěšnému splnění první části vaší výpravy. Mario? Teda...

Jurij? Ne, já jsem jeho bratr Luigi. Mé pravé jméno je Vlad. Jurij je mrtev. Zabil jsi ho. Vzpomínáš? Jo, to jsem podělal. Bylo by hezké, kdybyste vrátili jeho tělo, aby mu moje rodina mohla dopřát řádný pohřeb.

Jasně, jasně, ale to teď není důležitý. Řekni nám víc o tý výpravě. Každým dnem mi chybí víc a víc. Hej, pizzáku, soustřeď se. Vyklop něco o tý výpravě. Tohle bys vážně neměl dělat, ale budiž... Každopádně je načase, abyste postoupili na další úroveň. Vaše úkoly budou mnohem náročnější, ale nemějte strach.

Všechny vás obdaruji úplně novými schopnostmi. Tak se všichni pěkně připravte! - Tak jo. - Tohle bude boží! Jste připraveni? Jasně, Vlade, až budeš moct, mů... Do prdele práce! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Najdu ty, kteří ti to udělali...

a zničím je jednou provždy! KONEC

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim o reupload. Prvni dil byl super, ale vic na netu k sehnani neni a s prekladem by to bylo super.

180

Odpovědět

Chtělo by to pokračování :D

180

Odpovědět

:D :D :D prelozte toho viac prosiim :D

180

Odpovědět

oh son of a bitch :D

180

Odpovědět

C: Co je potřeba k zakládání profilů filmů a seriálu na ČSFD? Mohl bys když tak založit profily i dalším věcem, co tu překládáme? Když tak se mi ozvi na info@videacesky.cz nebo ICQ 344840089. Díky.

180

Odpovědět


Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=nIwGWTScszM Toto je Pilot Player Haters který tady není přeložen takže byste možná ho mohli přeložit :). Je to celkem Vtipné :)

180

Odpovědět

Bylo to mega nejvíc :D Já pořád nemůžu ze závislosti na Kuličkách Lord Ooz je nejvíc!!! :D

180

Odpovědět

Máte napravo chybu. Player Haters právě nevysíláte. Player Haters už jsou komplet.

180

Odpovědět

Souhlasím s Smako, lord Ooze je fakt cool (nejlepší díl byl Kuličkový závislák).
Moc děkuji za přeložený seriál, jsem ráda, že tu odvádíte tak výbornou práci:)

180

Odpovědět

Sueper seriál!
Nejlepší postavy byly Lord Ooze a Majesoar

180

Odpovědět

hodně dobrý :D ten konec nejlepší :DDD

180

Odpovědět

This is THE END? What the Fuck? SHit! | To mě teda pěkně serou, sráči.

Jinak seriál byl špička! Lord Ooz byl skvělej! :)

Moc mě štve že to skončilo. Díky lidi za titulky! Více takových seriálů!

180

Odpovědět

Tenhle seriál jsem si zamiloval, nejlepší epizody asi poslední tři od dílu s Pac-manem a jsem velký fanoušek lorka Ooze :-)

180

Odpovědět

Mno jo, tak už je to celý... Pěkný díl, ale škoda že poslední :-/

180

Další