85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:3 499
Minulý týden se fanouškům adventur a ságy The Longest Journey splnil sen. Na KickStarteru se rozjel projekt na financování jedné z nejlepších adventurních ság vůbec. Naštěstí to vypadá, že projekt uspěje, protože teprve po čtyřech dnech mají již tvůrci asi třičtvrtinu požadované částky. Dreamfall Chapters bude pokračováním příběhu, který byl započat příběhem April Ryan v adventuře The Longest Journey a pokračoval příběhem Zöe Castillo ve hře Dreamfall: The Longest Journey. Dle mého názoru jde o jednu z nejlepších adventurních sérií vůbec a pokud ji tedy neznáte, rozhodně vám doporučuji začít. Času na to máte dost, protože Dreamfall Chapters by měl případně vyjít někdy o Vánocích roku 2014. VIDEO OBSAHUJE SPOILERY NA PŘEDCHOZÍ DVĚ HRY!!!

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle sérii miluju, podle mě král všech adventur, takže správa o dalším dílu mě neuvěřitelně potěšila. Bude to krásný vánoční dárek :)

180

Odpovědět

Tohle je nutnost pro každého milovníka adventur. Jak první, tak druhý díl byl jednoduše masterpiece :)

180

Odpovědět

Tak tohle je prostě nejlepší adventura, když jsem dohrál Dreamfall, tak jsem byl pěkně smutnej, že už to skončilo a doufal jsem, že bude i další díl.. hned vím na co se těšit!

180

Odpovědět

Líbí hratelnost Fahrenheitu a podobných her. Tuhle sérii jsem však bohužel minul. Díky za video... Jd to napravit :D

180

Odpovědět

Téměř jediná akční adventura, co mě opravdu chytla za srdce (narazil jsem na ni náhodou, což ještě zvětšilo mé překvapení). A možná nakonec jediný projekt, který na kickstarteru zasponzoruji, protože tohle je pro mě očekávanější víc, než bylo diablo, duke nukem, deus ex, či jiná pokračování herních legend.

180

Odpovědět

Živě si pamatuju, jak jsem sse před dlouhými lety nějak dostal k TLJ a pak jsem ji jak v tranzu dohrál. Rozhodně to byla jedna z nejlepších adventur. Měla skvělý příběh a nevídaný rozsah. Už jen to, že tehdy byla na 4 CD, což bylo na tu dobu nevídaně mnoho. Na další díl se rozhodně těším, snad bude alespoň dobrý.

180

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že hru neznám, tak celkem nudné video.

185

Odpovědět

Dreamfall je pro mě společně se Syberií nejlepší adventura a patří i k mým nejoblíbenějším hrám vůbec. Momentálně jsem se konečně dostal k The Longest Journey a ten je taky super :) Kdo nehrál, vážně, zkuste to :)

181

Odpovědět

Dreamfall jsem také hrál jako první a tak ho mám možná raději. První díl jsme kvůli některým hádankám nezvládl hrát bez návodu a proto jsem ho nedokončil, ale jinak je to také skvělá hra.
Btw, díky za překlad, sice už hry téměř nehraju a proto herní scénu až na výjimky jako GTA V nesleduju, ale ještě teď si živě vzpomínám, jak mě tenkrát před lety konec Dreamfallu naštval. To protože vše, co jsem ve hře udělal bylo vlastně zbytečné. Že bude pokračování je pro mě (a asi nejen pro mě) dobrá zpráva :)

180

Odpovědět

Už jsem to na KS backnul :-D Těším se jak malej Jarin!!!!

181

Odpovědět

Tahle hra je celkem nic moc prvni 2 hodiny hrani me moc neoslovily respektive pribeh me nejak nevtahl do sebe naopak hra Ve stínu havrana 1 byla zabavna a rozhodne zajimava hra tak se prestan tesit jako malej jarin a bez si zahrat tenhle klenot ceskeho gamingu ,,, šup šup

1815

Odpovědět

+trdelinWell, yeah, that's just, like, your opinion, man.

180

Odpovědět

Co je to ta "třičtvrtina"?

189

Odpovědět

To je slovně vyjádřeno například: 3/4
nebo: 75%
nebo třeba: 0,75
Záleží na tobě, co chceš vyjádřit a co se hodí víc.

183

Odpovědět

+Calybos43913/4 jsou tři čtvrtiny. Teď mě napadlo, že třičtvrtina by mohlo být 1/(3/4)=4/3.

188

Odpovědět

+Calybos4391Ne, to jsou čtyři třetiny... to je jako jako podívat se na hodinky, které ukazujou třičtvrtě na deset a říct, že je 10:20. Nebo jako kdyby sis oblékl tříčtvrťáky a byly o třetinu delší, než je tvoje noha.

182

Odpovědět

+Calybos4391Pochop, že žádná "třičtvrtina" neexistuje. (A píše se tři čtvrtě, nikoli třičtvrtě.;))

187

Odpovědět

+Calybos4391Ale ano, existuje. Si to napiš třeba do google, vyjede ti to mraky článků, můžeš to cpát jejich autorům, že to mají špatně, ale kromě nadávek a přezdívky Grammar Nazi asi ničeho jiného nedocílíš, prostě jsi jediný, kdo to řeší. Ahoj.

181

Odpovědět

+Calybos4391Má pravdu, že se to lehce zaměňuje s 1/(3/4). To není Grammar Nazi, spíš Math Nazi.

182