77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:2 654
Dnes je v country okénku song, který možná hodně z vás zná, i pokud country neposloucháte. Píseň Life Is A Highway totiž zazněla ve filmu Auta. Country skupina Rascal Flatts vznikla v roce 1999, již od založení ji tvoří Gary LeVox, Jay DeMarcus a Joe Don Rooney. Do této doby vydali 7 studiových alb, každé z nich se stalo minimálně platinovým. Do světa vypustili 27 singlů, z nichž 11 se dostalo na nejvyšší příčku hitparády. K jejich nejznámějším songům patří jistě balada What Hurts The Most, kterou nahrálo i několik dalších umělců. Rascal Flatts jsou také držiteli mnoha ocenění, ať již Country Music Association, Academy of Country Music, CMT Award nebo Grammy, v roce 2010 také dostali vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Já osobně mám od nich nejraději jejich balady, mezi nimi například Why, I Won't Let Go nebo duet s Rebou McEntire Faith In Love.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě by to chtělo aspoň zmínit že je to remake od Toma Cochrane z alba Mad Mad world (1991) ... Rascal Flatts nejsou jediní kdo udělali remake, ale jejich verze je nejslavnější.

180

Odpovědět

Pošlu Ti Cheyenne na mail svojí oblíbenou a krásnou píseň,která by se tu mohla i celkem líbit a je k ní klip. A až najdu další zajímavý věci,tak tě s tim budu po malu opruzovat taky, bet to jen jako slušné návrhy ;-)

180

Odpovědět

No, tak vzhledem k tomu že Rascal Flatts jsou country kapelou, tak proč by to nebylo v country okénku? Budem Colt Forda pouštět v rapovém okénku?
Neblbněte lidi, dyť je to super muzika, i kdyby to měla bejt dechovka a i hodncoení svědčí o tom,že se vám líbí

180

Odpovědět

komercni pop v country okenku ? wow

183

Odpovědět

Sice to není úplně country, ale i tak je to skvělá písnička! Mockrát díky za překlad! :)

180

Odpovědět

Nechtělo by se vám přeložit i tu písničku od nich "What hurst the most" ? :) bylo by to super...

180

Odpovědět

Nemá to ke country trochu daleko? :D

182

Odpovědět


Odpovědět

Sice dávám přednost verzi Chrise LeDouxe (původně rodeový jezdec a velký vzor Gartha Brookse), kterou považuji lepší než originál Toma Cochrana, ale asi to bude tím, že LeDouxovu verzi jsem slyšel jako první ;-) Ale stejně jde, ve všech třech podáních, prostě o luxusní věc! :)

180

Odpovědět

Super,díky,že jste ji sem dali :-)

180

Odpovědět

juuu diky za rascal flatts :) uz sem je chtel do nejakyho komentare navrhnout :)

180

Odpovědět

Tohle nemůže už mít špatné hodnocení. Rascal Flatts má snad rád každej. Garyho hlas je užasnej a jeden z nejlepších nejen v oblasti country. Everyday, These Days nebo Help me remember. To jsou další skvělý songy. Krásná práce. Díky 10/10 :-)

180

Odpovědět

Vzpomínám,když jsem film Auta tehdá viděl poprvé. Krásný film, krásná pocta Route 66. Life is a highway od Rascal flatts byla však tonejzásadnější co jsem si z filmu odnesl. Tehdá mě úplně dostala. Brečel jsem, byl jsme ohromen. Spolu s podtextem filmu mě vzala za srdce jako snad žádná a snad i dodnes jde o jden z nejdůležitějších filmů mýho života (je tam hlubší podtext než animovaný autíčka pro děti)

No a Rascal Flatts tehdá taky nastartovali moji vášeň pro country. Najdnou to nebylo táborákový brnkání na kytáru,ale úžasná muzika. Tuhle písničku jsem vždycky miloval a vždycky budu. Byť jsem jí slyšel asi milionkrát a torchu se oposlouchala, furt je skvělá!

180

Odpovědět

Jand: Kvůli tomu, že se to líbí tvému 4letému synovci, jsou všichni, kdo to poslouchají, blbci? Skvělý názor! :-D

180

Odpovědět

Kolko vam je ? Natom fici moj synovec a je mu 4.......

1823

Další