Sharktopus

Thumbnail play icon
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:4 415

Zapomeňte na Avatara, zapomeňte na Inception, zapomeňte... na všechno, co jste doposud viděli! Již brzy se na vás vyřítí film, kterému se jen tak něco nevyrovná. Řeč je samozřejmě o bijáku Sharktopus. Natáčen pro americkou kabelovku SYFY (ano, to je ta televize, která stojí za seriály jako Hvězdná brána či Battlestar Gallactica). Tentokrát se podíváme na (nejeden) zoubek stvoření vyvinutému speciálně pro armádu. Na slovo poslušný kříženec mezi žralokem a chobotnicí, který má neustále hlad. Alespoň takový byl plán, dokud se něco nezvrtlo... Dokážete si snad představit lepší film, na který se koukat s bandou kámošů po pár drincích?

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Máme tu příšeru, krerá vydá za dvě, a ta má chuť na maso. K tomu přikusuje strach, jakmile spatříš, jak se krmí, víš, že jsi na řadě ty. Sharktopuse žádné akvárium neudrží a ty mu nikdy nedokážeš utéct! Tak si klidně plav, křičet a řvát nemá smysl, on si tě stejně chytí.

S12 je nyní zcela pod naší kontrolou. Blue Water Core právě pro námořnictvo vyvinulo další superzbraň. Máme tu příšeru, která vydá za dvě, a ta má chuť na maso. K tomu přikusuje strach, jakmile spatříš, jak se krmí, víš, že jsi na řadě ty. Sharktopuse žádné akvárium neudrží a ty mu nikdy nedokážeš utéct!

Tak si klidně plav, křičet a řvát nemá smysl, on si tě stejně chytí. Tak si klidně plav, křičet a řvát nemá smysl, on si tě stejně chytí. Sharktopuse žádné akvárium neudrží a ty mu nikdy nedokážeš utéct! Tak si klidně plav, křičet a řvát nemá smysl, on si tě stejně chytí.

Tak si klidně plav, křičet a řvát nemá smysl, tak si klidně plav, křičet a řvát nemá smysl, on si tě stejně chytí. Ne, kapitáne Amosi. Námořnictvo chtělo zabijáka a přesně to dostalo. Za dokonalost se vždy platí.

JIŽ BRZY!

Komentáře (79)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale takovej Crocosaurus vs. megažralok. To je taky podívaná :)

180

Odpovědět

oh boy, ... to je ale ... ... ...

180

Odpovědět

To jim fakt musej docházet nápady když vymysleli takovou hovadinu! Vyděl sem filmy se žralokama ale i s chobotnicema,ale žralokochobotnice?!

182

Odpovědět

lidi já to viděl.. chtel jsem se tomu smát, ale je to spíše k pláči..

180

Odpovědět

Slim Shady: jo, není to fake, má to 23%, a http://www.csfd.cz/film/283404-megazralok-versus-crocosaurus/ se moc nezdržovali aby vyrovnali skóre :D

180

Odpovědět

tohle je 100% ten nejvic nejhorsi film (pokud to neni fake)

180

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

hovno!

180

Odpovědět

*co

180

Odpovědět

Kritici si pořád stežují na neoriginalitu nových filmů. Teď mají chtěli. Teda tohle bych asi nevymyslel ani zdrogovaný :D :D

190

Odpovědět

Jen jedna věc je úžasnější než Sharktopus .... Bearsharktopus! http://bit.ly/bw63ld :-D

181

Odpovědět

V sobotu, 25.9.2010 to přijde :)

181

Odpovědět

jasnejch 10 z 10ti - dokonalá parodie;)

181

Odpovědět

myslím že na avatara to nemá jsem radši milovník těhle filmů ale i tak je super

180

Odpovědět

myslim ze k tomu "traileru" bylo receno dost.Ale ta hudba je uzasna.Samozrejme asi jak ten ten serial :-D

180

Další