The Portal

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:8 615

Při čekání na oznámení druhé řady Riftworld Chronicles si můžeme čas zkrátit původním krátkým filmem z roku 2014, ve kterém se objevuje Kim i Alar. Upozorňuji, že ve videu může být prozrazen děj, který by mohl nastat až v případné následující sérii.

Přepis titulků

Překlad: navrus www.videacesky.cz PORTÁL Údolí Avaronu. Je to věčnost, co jsem na tebe hleděl. Mocné a mírumilovné. Druhá země. Nebylo to správně. Ne, ne! Zatraceně! Dobrá.

Vy dva si to v Cancúnu pořádně užijete. - Díky. - Vážně se těšíme. - Tako jo. - Radši si utíkejte balit. - Jo? - Díky. Gratluji k... Bude to magické. - Žádná magie není. - Co prosím? - Co?

Žádná magie není. Je jen samota a otrava jídlem. Co to je za čáry? Děkuji. Hej, ty tam. Půlčíku. Půlčíku. Zdravím. Můžeš vyřídit svému králi, že Alar žádá o audienci? Hni se, blbe.

To jsou ale zvyky. Pěkná kápě. Rád bych odcestoval do jiného světa. Třetí patro a za roh. Vezměte mě do Averonu. Jakoukoliv cestou do paláce, která nepotrvá více než den. Jo jasně. Tak pojď.

Tohle nesnáším. Má paní. Hledám průchod. Mám jedno naléhavé vyjednávání. Dobře. Nachází se tady. Jediný hvězdný průchod je zde. Tak jo, co to je?

Nějaká skrytá kamera? Pro televizi? Promiňte, vaše slova jsou mi cizí. Cizí? Kdo vás navedl? Ten chlápek dole? Vyvolal bych si portál sám, ale jak můžete vidět... To mé schopnosti. Nemohu je použít. Je tu nějaké magické rušení. To je na hovno.

Vysmíváte se mi? Ne, snažím se přijít na... Tak moment, jste striptér? Ma paní, žádám vás. Má domovina je ve velkém nebezpečí. Na východu povstává temná síla. Naše armády se shromažďují k válce. Bez pomoci ohnivých obrů... Víte co?

Podíváme se na to, co prodáváte. Pokud jde o peníze, tak vás ujišťuji... Nejde o peníze, jde o to, že zníte jako blázen. Radši zmizte, než se objeví můj šéf. - Vy mi nepomůžete? - Ne, nepomůžu. Je tu mezi vámi čaroděj, co by mohl? My nejsme čarodějové. Jsme agenti z cestovky. Lidé, co rádi cestují a žijí v realitě.

Že nejste čarodějové? Máte teleportační komnaty a létajicí stroje. - Vlastníte sluneční svit, zvláštní. - To je větrák. A vaši lidé neví nic o cestování dimenzemi? Je mi líto. Tak jsem selhal a nyní jsem tu uvězněn. Jo, no. Vítej v klubu. To zařízení vydává vlny.

To je ten zdroj rušení. Co, můj iphone? Vypadá to jako kámen. U bohů. Naučte mě tajemství toho artefaktu. Mohl bych tím kontaktovat radu. Víte, je čas na oběd. Tracy, chceš jít...

Musíme si pospíšit. Nedokážu říct, jak rychle v tomto světě plyne čas. V tom mém už mohly uplynout dny. Dobře. Jo, tak fajn. Nech mě vyvolat tu teleportační věc. Máš rád sushi? Nemusíš zavírat oči.

Takže to máme vše? Omezení sítě. - Rybářské? - Ne, jen tu není signál. Viděla jste to? Co? Mou auru. Ta komnata je chráněna proti magickému rušení, jak jste řekla.

- To jsem řekla? - Uvnitř mohu vyvolat portál. Zůstanete ve výtahu? Zůstaňte se mnou. Rada by se od vás tolik naučila. Víte co, radši půjdu na oběd. Dobrá tedy. Vaši laskavost nezapomenu. Vy...

- propouštíte magické rušení. - Jo, pardon. Omluvte mě. Nemůžu uvěřit, že to vážně dělám. Tyko... neboj se. Tohle je maminčin svět. Takže oběd byl dobrej?

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj bude 2 serka? i kdyz ted vime jak to dopadne:-(

00

Odpovědět

Kto mi nájde tú hudbu z konca má u mňa sušienku. Mne sa to nepodarilo a to som celkom šikovný hľadač. :(

13

Odpovědět

https://www.amazon.com/Foxhunters-Franks/dp/B0045TQ6YG tu je ukázka, na youtube jsem to nenašel. Ale alespoň víš jméno, na Spotify to je :)

00

Odpovědět

+CD_JSi môj hrdina pre dnešný deň. :) Ak sa smiem spýtať ako sa ti to podarilo? Shazam? Alebo to niekto linkol pod youtube neskôr? Skúšal som to aj zo záverečných tituliek ale nič.

20

Odpovědět

+RokieShazam mi to normálně chytnul :)

00

Odpovědět

První pecka od nového webu

57

Odpovědět

Úplná paráda :D

191