Mel Giedroyc olízla dort Davida BowiehoWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 968

Jak a proč olízla Mel Giedroyc dort Davida Bowieho? Je v týmu Leeho s Bobem Mortimerem. U Davida je Kian Egan a Adil Ray.

Poznámka: Na začátku Mel v podstatě cituje píseň Don't You Want Me od The Human League. Proto se nad jejím tvrzením, že „pracovala jako servírka v koktejlovém baru – a to je pravda“ ostatní účunkující pozastavují.

Přepis titulků

Jednou jsem olízla dort Davida Bowieho, abych k němu měla blíž. Davide. Nemyslel bych si, že to je dobrý způsob, jak se k němu dostat blíž, ale spíš jak být násilně vyveden pryč. Jak tě k němu olíznutí jeho dortu dostalo blíž? Dobře, bylo to v 80. letech. Myslím si, že měl turné Glass Spider. Pracovala jsem jako servírka.

- V koktejlovém baru. - V koktejlovém baru. To není píseň od Bowieho. To jsem chtěl říct, nejsem znalec, ale to není jeho píseň. Tohle zrovna je pravda. Děkuji. Mel, pokud jsi pracovala jako servírka… Nebyl to koktejlový bar, ale kapučínový, protože byly osmdesátky. Pracovala jsem jako servírka v kapučínovém baru…

Počkat, bylo kapučíno v osmdesátkách oblíbené? Jo, vzniklo v osmdesátkách, ne? Přijelo do Port Talbot minulý čtvrtek. Každopádně nejsem dost hezká ani hubená, abych mohla servírovat u stolů. Dobře. To ti řekli? „Promiň, drahoušku, nemůžu tě nechat obsluhovat stoly.“ Schovám tě vzadu, kde budeš dělat pěnu. V podstatě jo, myla jsem nádobí ve zmíněném kapučínovém baru.

Najednou velká zpráva, vzadu myju, ale šíří se zvěst, že Bowie je tu, Bowie je tu. - Viděla jsem ho z boku. - Jak jsi ho viděla z kuchyně? Mohla jsem se podívat ze dveří. - Mohla jsi… - Občas. A všichni zákazníci udělali… A odtáhli ji zpátky v poutech. „Vrať se k posypu čokolády.“ Bowie si objednal, představte si, myslím, že něco jako: „Kousek horkého čokoládového karamelu, prosím.“ Něco takového.

- Můžeme přejít k lízání? - Přejděme k lízání. Jak pátek večer u mě doma. Říkala jsem si, že ho nebudu moci pozdravit, protože mu to nemůžu naservírovat. Tak co můžu udělat, abych měla pocit, že jsem byla uvnitř něj?

- Panebože. - Panebože. - Nemyslím… - Ano, nějaká tvá DNA jím byla polknuta. Jaké líznutí? Nezapomeň, že to je rodinný pořad. Předveď nám ho. Talíř, dort, asi takhle… Snažím se vrátit v čase. Jen… Jak malá kočka. To jsem si upřímně nepředstavoval.

Myslel jsem, že to vezmeš párkrát zleva doprava. - Jen jemné slušné olíznutí. - Dotyk. Bylo to plné úcty a pocty pro toho velkého muže. Dort šel k němu a já ho nikdy znovu neviděla. Nedlouho potom musel do nemocnice, ne? Dobře, Davide, co si myslíš? Mohla by to být pravda? Mohla by to být pravda, ale… Nejdříve začala jako servírka, pak jen myla nádobí…

Zní to tak absurdně a vyprávěla tak náhodně, že tomu věřím. Co tipuješ, Davide? Je to pravda, nebo lež? Jedno, nebo druhý. Myslím si, že to je lež. Dobře, Mel, lízání dortu Davida Bowieho, byla to pravda, nebo lež? Je to… jedna velká pravda. Promiň.

Ano, je to pravda, Mel olízla dort Davida Bowieho, aby k němu měla blíž.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

#MeToo

00

Odpovědět

Vážně? Nechápu, stačí dát vyhledat "Mel Giedroyc".
Mel Giedroyc a její příhoda s Davidem Bowiem

51

Odpovědět

Omlouvám se. Zatím si tuhle super příhodu připomeňte a my se propříště polepšíme :)

10

Odpovědět

+XardassNejde vůbec o omluvu, jen je to škoda času a práce, mohlo tu být nějaké nové video...:)
Mně to příště můžete poslat a já vám řeknu, jestli už to tady nebylo...:D

41